Otolye Ne İş Yapar ?

Otolye, ürün ve hizmetlerinizi satın alma potansiyeli olan müşterilerle sizleri kolayca chat’leştirerek en kısa yoldan buluşturan, fiyat teklifi vermenize olanak sağlayan ve ürünlerinizi/hizmetlerinizi kolayca listeleyebileceğiniz Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesidir.

Otolye Bana Ne Sağlar ?

Üstelik Otolye, satılıp satılmayacağı belli olmayan “stok yapma” derdine de harika bir çözüm önerisidir. Stok yapmadan, o an ihtiyacınız olan yedek parçaları en uygun ödeme yöntemleri, en uygun fiyatlar ve en hızlı teslimat avantajlarıyla bulabileceğiniz onlarca tedarikçiyi de sizlerle buluşturuyor.

Otolye.com’un Avantajları

01

Ücretsiz Kayıt

Tüm kullanıcılarımıza iyi hizmet sözü veren herkese, Otolye.com'a kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

02

Sıfır Komisyon

Otolye.com’dan elde edeceğiniz kazançta herhangi bir ek kesinti olmaz, böylece ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları ve ürünleri satın alabilirsiniz.

03

Onlarca Toptancı

Onlarca toptancının, milyonlarca ürününü bulacağınız Otolye.com, en çok çeşidi en hesaplı fiyatlara sunar.

04

Stoksuz Satış

Satış yapmak için ürünleri önceden almanıza, stok yapmanıza gerek yok. Milyonlarca üründen hangi parçayı satmak istiyorsanız seçin, stoklamadan satarken satın alın.

05

Vade Farkı Yok, Peşin İndirimi Var!

Otolye.com'dan ürün alırken vade farkını kafaya takmayın, siz sadece peşin ödemelerde alacağınız indirimlerin tadını çıkartın.

06

Mükemmel Satış Sistemi

Otolye.com, sizin en kolay şekilde satış yapabilmeniz ve müşterilerinize destek olabilmeniz için tasarlandı. Müşterinizle her an iletişimde kalabilir, chat yaparken bile ürününüzü satabilirsiniz.

Siz de Otolye ailesine katılın

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesinde yerinizi alın

Kayıt Ol