Tofaş

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Tofaş Şahin, Tofaş Kartal gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor.  Şu an yalnızca İstanbul içi Tofaş yedek parçacı ve Tofaş servisleriyle çalışan Otolye, Tofaş arabalar için bakımdan kaportanın boyanmasına kadar tüm hizmetlerin yanı sıra, Tofaş koltuk kılıfından Tofaş radyatöre bütün Tofaş yedek parça ürünlerine kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Aradığınız Aksesuar ve Yedek Parçalar Otolye'de!

Aracınız için aradığınız ürünleri Otolye'nin gelişmiş arama sistemini kullanarak hangi ürünlerin aracınıza uygun olduğunu ve bu ürünleri hangi bayilerin sattığını görüntüleyebilirsiniz. Tofaş aracınız için ihtiyacınız olan Tofaş aksesuarı, Tofaş jant, Tofaş direksiyon, Tofaş far, Tofaş katlanır ayna gibi ürünleri Otolye üzerinden bulabilir; tüm firmalara ulaşabilirsiniz. Servislerin ve yedek parçacıların sunduğu fiyatları ile bünyesindeki ürünlerin özelliklerini görüntüleyebilir, bu firmalardan sizden önce hizmet alan kişilerin tecrübelerinden faydalanabilir ve tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Aklınızda oluşan sorulara servislerle anında chat yaparak ya da onları arayarak anında cevap bulabilirsiniz. Bu firmalara Tofaş tampon, Tofaş jant kapağı, Tofaş sis farı, Tofaş ayna gibi ihtiyacınız olan ürünleri yazabilir ve servislerin ücretsiz fiyat teklifi göndermesini sağlayabilirsiniz. Gelen teklifler arasından bütçenize en uygun olanı seçerek teklifi sunan servisten kolayca randevu alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Güvenilir Ödeme Yöntemi

Yedek parça ihtiyacınızda Otolye'den almak istediğiniz ürünü seçebilir ardından ödemenizi yapabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan oto servisler ve yedek parçacılar ile araç sahiplerini buluşturan ve hem sizin hem de paranızın güvenliğini sağlayan Otolye, siz ürününüzü teslim alana kadar bünyesinde tutar. Eğer size ulaşan yedek parça sağlam değilse, parça aracınıza uymadıysa ya da ürün açıklamasındaki özelliklere sahip değilse ürünü kolaylıkla iade edebilirsiniz. O halde siz de hemen Otolye güvencesiyle, Tofaş aracınızın tüm ihtiyaçlarını gönül rahatlığıyla karşılayın.

 

 

TOFAş SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Tofaş Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Tofaş Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!