Audi Servisleri 

Audi yıllardır otomobil dünyasında kendi kurduğu tasarım sistemi ile var olmaktadır. Yapısal olarak sektörün önemli bir parçası olması ve kendini her daim göstermesi ile bilinen bu araç sistematiğin en ince ayrıntısına kadar kendini göstermektedir. Teknolojik yapısı ve sunduğu donanımlarla da dikkat çeken bu markanın bir diğer merak konusu da servis yapısıdır. Audi servisleri ve merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda anlattık.  

 

İstanbul Audi Yetkili Servis 

Audi servisleri, markanın kurulduğu dönemlerden beri çalışan ve belki de uzun yıllardır faaliyet gösteren alanlardan biridir. Köklü bir firma olması nedeniyle servis noktasında da en iyisini her zaman sunan Audi için fiyat ve performans sistemleri en çok merak edilen durumlardan biridir.  

Otolye sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışmaktadır. İstanbul Audi yetkili servis konusunda da aradığınız sistemi kolay bir şekilde bulabilmeniz adına ayrı bir alan oluşturmuştur. Aracınızın kaza, arıza ya da bakım gibi tüm durumlarında profesyonel Audi servislerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otolye de adresinize en yakın servisi bulmak için konumunuzu belirtmeniz yeterlidir.  

 

İstanbul Audi Özel Servis  

Kaza, arızalanma ya da bakım noktasında araçlarınızın servis imkânlarından yararlanması gerekmektedir. Bu noktada servis seçimi oldukça önemlidir. İstanbul Audi özel servisleri genel olarak belirli bir skalaya uymayabilir. Ancak Otolye bu anlamda sizlere her zaman profesyonel servis imkânlarını sunmaktadır. Aracınız hakkında tüm detayları bilen ve sizlere gerekli olan tüm bilgilendirmeyi yapan Audi servisleri ile aracınız emin ellerde olacaktır.  

Otolye servisleri belirli bir sistemden geçirdikten sonra kabul etmektedir. Bu nedenle sizlere sunulacak olan her hizmet özel ve kurallara uygun bir şekilde ilerleyecektir. Sizler için sunduğumuz hizmetlerimizde bizler için en önemli şeylerden biri de müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle Audi servis iletişim numarası ile servislerimizi arayabilir ve ücretsiz hizmet bilgisi alabilirsiniz.  

 

Audi Periyodik Bakım 

Bakım her araç için oldukça önemlidir. Teknolojik bir arızalanma ya da aracın sürüş performansında düşüş yaşamanız genel olarak bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Aracınızın periyodik bakımları Audi servisleri tarafından belirli sürelerde yapılmaktadır. Ancak ihmal etmeniz halinde aracınızın kullanımında istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.  

Audi periyodik bakım işlemlerinde aracınız için genel bir kontrol yapıldıktan sonra sizlere bilgilendirme yapılmaktadır. İşlem sırasında arıza fark edilmesinde süreç takibi yapılarak, sizlerin de izni ile müdahale yapılır. Sizlere sunduğumuz bu hizmetlere ek olarak Audi bakım kampanyasından yararlanabilirsiniz.  

 

En Yakın Audi Servisi  

Audi servisleri genel olarak belirli prosedürlere uymak zorundadır. Bu nedenle alınacak her hizmet oldukça özel ve sistematik bir şekilde ilerlemektedir. Otolye ise size bu kapsamda en yakın Audi servisi imkânını sunmaktadır. Aracınızın arızalanması halinde sistemimizden kolay bir şekilde bulabilir ve servislerimize ulaşabilirsiniz. Eğer daha önce tercih ettiğiniz bir servis bulunuyorsa, onu da tercih edebilir ve işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.  

 

 


Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Audi Uzmanı Kapıda Hizmet
Şu an açık     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Audi Uzmanı
Şu an açık     Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Audi Uzmanı Ücretsiz Check-up
Şu an açık     Bugün 6 kişi bu servisle görüştü
Ara
Fulmer Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Audi Uzmanı
Şu an açık     
Ara
Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu. TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu. 360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.
Şu an açık     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Şu an açık     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Şu an açık     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Şu an açık     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Şu an açık     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Şu an açık     
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Şu an açık     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara