Bursa Oto Servis

Oto servis araçların en uğrak noktalarından biridir. Doğru ve kaliteli bir hizmet alınması halinde ise araçlar bu noktalara yalnızca bakım için uğrayacaktır. Ancak teknoloji her ne kadar gelişse de zaman içerisinde parçaların kullanım ömrü tükenecektir. Bu durumda ise arızalanmalar başlayacaktır. Otolye olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına profesyonel oto servislere de sistemimizde yer veriyoruz. Bursa oto tamirci noktalarımız ile sizlere her alanda sizlere hizmet sağlıyoruz. 

 

Bursa Oto Tamirci Noktaları

Servisler araç sahipleri için en önemli alanlardan biridir. Yalnızca aracın arızalanması değil, aksesuar takımı ve bakım gibi durumlarda da oto servisler ilk sırada yer almaktadır. Bu noktada her araç sahibi güvenilir bir oto servis bulmak ve aracını teslim etmek ister. Kaliteli bir iş ve üstün müşteri memnuniyeti bekleyen tüm müşterilerimiz için ise Otolye olarak en iyisini sunuyoruz. Bursa oto tamirci noktalarımız ile hem size en yakın olan servisi bulabilir hem de profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. 

Türkiye’de oto servis alanında birçok farklı kişi hizmet vermektedir. Ancak bu servisler arasından alanında uzman ve markalarda uzmanlaşmış servisleri bulmak oldukça zordur. Bu sorunu çözmek ve en iyisine ulaşmanızı sağlamak adına Bursa’nın profesyonel oto servislerini bünyemize topladık. Genel olarak Bursa oto sanayi içerisinde yer alan oto servislerimize her noktadan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Sistemimizde yer alan tüm Bursa oto tamirci hizmetlerini adresinize göre daraltabilir ve size en yakın olan servise gidebilirsiniz. Tek yapmanız gereken servisler alanında adresinizi belirtmeniz. Tüm bunlara ek olarak gitmeden önce servislerimizi arayabilir ve araç arızası, bakımı ya da farklı bir işlem için hizmet bedelini öğrenebilirsiniz.  

 

Bursa Periyodik Bakım Hizmetleri

Bakım bir aracın olmazsa olmaz durumlarından biridir. Bakımı yapılmayan ve yanlış kullanılan bir araç zaman içerisinde arızalanmaya mahkûm olacaktır. Bu noktada ise oto servis bulmak ve arıza durumuna göre parça değişimi yapmak kolay bir süreç değildir. Otolye içerisinde bulunan tüm Bursa oto tamirci hizmetlerimizde bu süreçleri profesyonel ve kaliteli bir şekilde geçirmeniz mümkün. Aynı zamanda periyodik bakım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 

Bursa periyodik bakım hizmetleri her araç için gerekli olan süreci kapsamaktadır. Bir aracın tam performans verebilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım işlemlerinde ilk olarak temel noktalardan başlanmaktadır. Yağ ve su kontrolü yapıldıktan sonra motor sistemlerinin kontrollerine geçilir. Ardından araç yapısına uygun olarak özel testlerle bakım işlemlerine devam edilir. 

Marka model olarak her araç türünün ayrı bir bakım zamanı bulunmaktadır. Bu süreç genel olarak kilometre ile ölçülmektedir. Kilometre değeri sıfır araçlarda 10 bin ile 20 bin kilometre arasındadır. Bakım zamanı motor tipine göre de değişiklik göstermektedir. Hibrit araçlarda 15 bin ile 30 bin kilometre arasında yapılmaktadır. Bursa periyodik bakım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizi ve kampanyalarımızı takip etmeyi unutmayın. 

 

Bursa Oto Servis Hizmetleri 

İyi bir oto servis nasıl seçilir? Oto servis hizmetleri nelerdir? Konusunda çoğunlukla bilgi sahibi olunsa da belirli bir kafa karışıklığı yer almaktadır. Bir oto servis ilk olarak müşterisine ve araçlara değer vermesi gerekmektedir. Her araç birbirinden farklı özelliklere ve sistemlere sahiptir. Bunun bilincinde olan tüm oto servisler sizler için kaliteli bir hizmet sunacaktır. Otolye bünyesinde yer alan tüm Bursa oto tamirci hizmetlerimiz de bu noktada alanında profesyonel servislerden oluşmaktadır. 

Servis hizmetleri içerisinde araç ile ilgili her hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bursa oto servis hizmetleri içerisinde fren müşürü arızası, antifriz sistemi, pedal sistemleri, filtrelerin temizlenmesi, aks arızaları gibi birçok noktada sizlere hizmet vermektedir. Tüm bu süreçte ise sizlere gerekli bilgilendirme sağlanacaktır. 

Otolye bünyesinde yer alan tüm hizmetler müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına tasarlanmıştır. Bursa oto sanayi bölgesi ve diğer noktalarda bulunan tüm oto servislerimiz de bu ilke doğrultusunda hizmet vermelidir. Tüm servislerimiz bu nedenle profesyonel ve kaliteli hizmet sağlayan servislerden oluşmaktadır. Ancak herhangi bir konuda şikâyet, istek ya da talep bildirmek istediğinizde bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. 


ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara