Jeep

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Jeep Renegade, Jeep Compass, Jeep Wrangler, Jeep Off Road ve diğer Jeep modeli sahiplerine oto yedek parça ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Sitemizdeki ürünler kalite standartları açısından uygundur. Kalite, uygun fiyat, çeşitlilik gibi faktörleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Jeep arabalarından herhangi birine sahipseniz, aradığınız parça veya hizmeti sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu model arabalara sahip olanlara özel olarak tasarlanmış yedek parçalar, yüksek kalite ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu parçalar, modelinize tam olarak uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aradığınız hizmet ya da ürünü Otolye sayesinde kolayca bulabilmeniz mümkün.

 

Jeep Yedek Parçalar En Uygun Fiyata Otolye ’de

 

Sitemizde çok çeşitli olarak Jeep yedek parça ürünleri yer almaktadır. Gelişmiş sistemi sayesinde bu ürünleri rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Otolye, kullanıcıların daha iyi tercihte bulunabilmesi için maksimum bilgi sağlar. Öte yandan yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Ücretsiz alacağınız fiyat teklifleri sayesinde fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, buna uygun bir şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Sitemizde birden çok çeşit Jeep aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin Jeep lastiği veya Jeep jant şeklinde arama yaparak bu ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aldığınız ürün istediğiniz gibi ya da anlatıldığı gibi çıkmazsa 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Jeep Servis Hizmetlerine Güvenilir Bir Şekilde Ulaşın

 

Otolye üzerinde aynı zamanda servis hizmetleri de yer almaktadır. Sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın Jeep servis noktasını kolayca bulabilirsiniz. Yedek parçalarda olduğu gibi servis hizmetlerinde de fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede Jeep bayileri arasındaki fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, tercihinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde araç bilgileri ve aradığınız hizmeti girerek dilediğiniz hizmete rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin güvenilir yapısı sayesinde ise güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca servis hizmeti sağlayan kişilerle çeşitli yollar vasıtasıyla sürekli iletişimde kalabilmeniz mümkün. Otolye, bütün bu hizmetleri siz değerli kullanıcıların memnuniyeti için sürekli geliştirmektedir.

 


JEEP SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Jeep Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    
Ara
UZUNOĞLU OTOMOTİV

Ortahisar Trabzon Haritada Göster
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
 
Kapalı    
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Jeep Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!