Anadol

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Anadol araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Almak istediğiniz hizmeti seçmeniz halinde sizin için en uygun servisleri karşınıza çıkaran Otolye, aracınızda karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda yanınızda yer alıyor.

Otolye İle Aracınız İçin Tüm Olanaklar Elinizin Altında

Anadol modelleri hakkında tecrübeye sahip olan ve size en yakın servis seçeneklerini sadece birkaç işlem ile bulabilirsiniz. Aynı zamanda servislerin size sunduğu hizmet alternatiflerini de değerlendirme şansınız bulunuyor. Anadol yedek parça hizmetlerinden tamirat seçeneklerine kadar aracınız için aradığınız her şey ekranınıza geliyor. Size ise sadece Anadol parçaları satanlar arasından ihtiyacınıza en uygun servis seçeneği ile chat ya da telefon yolu ile iletişim kurmak kalıyor. Otolye ile Anadol modifiye parçalarını da Otolye'de kolayca bulabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın En Uygununu Zahmetsizce Seçin

Anadol parçaları, orijinal aksesuar ya da bakım hizmetleri için chat ve arama yolu ile görüştüğünüz servislerden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bütçenize en uygun servisten anında randevu alabilirsiniz. Otolye'de Anadol otomobil modelleri için hizmet veren servisler hakkında yapılan yorumları inceleyerek; daha önce bu hizmetten yararlanmış araç sahiplerinin görüşlerini de öğrenmeniz mümkün. Otolye üzerinden Anadol servisi ararken hizmet bölgesini belirtmeyi unutmayın. Böylece size en yakın servislerin iletişim numaralarına ve adreslerine tek bir tuş ile anında ulaşabilirsiniz. En ekonomik Anadol fiyatları ile siz de güvenli bir yolculuk için aradığınız tecrübe ile Otolye'de buluşabilirsiniz. Haydi o halde Anadol aracınız için en İstanbul içinde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için, göz atmaya başlayın.

 

 

ANADOL SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Anadol Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Anadol Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!