Anadol

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Anadol araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Almak istediğiniz hizmeti seçmeniz halinde sizin için en uygun servisleri karşınıza çıkaran Otolye, aracınızda karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda yanınızda yer alıyor.

Otolye İle Aracınız İçin Tüm Olanaklar Elinizin Altında

Anadol modelleri hakkında tecrübeye sahip olan ve size en yakın servis seçeneklerini sadece birkaç işlem ile bulabilirsiniz. Aynı zamanda servislerin size sunduğu hizmet alternatiflerini de değerlendirme şansınız bulunuyor. Anadol yedek parça hizmetlerinden tamirat seçeneklerine kadar aracınız için aradığınız her şey ekranınıza geliyor. Size ise sadece Anadol parçaları satanlar arasından ihtiyacınıza en uygun servis seçeneği ile chat ya da telefon yolu ile iletişim kurmak kalıyor. Otolye ile Anadol modifiye parçalarını da Otolye'de kolayca bulabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın En Uygununu Zahmetsizce Seçin

Anadol parçaları, orijinal aksesuar ya da bakım hizmetleri için chat ve arama yolu ile görüştüğünüz servislerden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bütçenize en uygun servisten anında randevu alabilirsiniz. Otolye'de Anadol otomobil modelleri için hizmet veren servisler hakkında yapılan yorumları inceleyerek; daha önce bu hizmetten yararlanmış araç sahiplerinin görüşlerini de öğrenmeniz mümkün. Otolye üzerinden Anadol servisi ararken hizmet bölgesini belirtmeyi unutmayın. Böylece size en yakın servislerin iletişim numaralarına ve adreslerine tek bir tuş ile anında ulaşabilirsiniz. En ekonomik Anadol fiyatları ile siz de güvenli bir yolculuk için aradığınız tecrübe ile Otolye'de buluşabilirsiniz. Haydi o halde Anadol aracınız için en İstanbul içinde kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için, göz atmaya başlayın.

 

 

ANADOL SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Anadol Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
MOTORCU OTOMOTİV

Selçuklu Konya Haritada Göster
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Anadol Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!