Proton

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Proton Savvy, Proton Saga, Proton Waja ve diğer Proton araba model sahiplerine oto yedek parça ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Otolye ‘de bulunan bu ürünler, kalite standartları açısından uygundur. Aracınıza uyumluluğu tamdır ve sizi yarı yolda bırakmaz. Proton araç modellerinden herhangi birine sahipseniz ve kalite, uyumluluk, verimlilik, dayanıklılık gibi faktörleri bir bütün olarak arıyorsanız, Otolye sizin için doğru adres konumundadır. Proton araç modeli sahiplerine özel olarak tasarlanan bu parçalar, yüksek kalitesi ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle belirtilen faktörleri bir bütün olarak Otolye aracılığı ile satın alabilirsiniz. Aradığınız ürünleri ya da hizmetleri Otolye aracılığı ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Proton Yedek Parçalarda Otolye Aracılığı İle Fark Yaratın

 

Sitemizde çok çeşitli olarak Proton yedek parça ürünleri yer almaktadır. Arama bölümüne ilgili modelin yedek parçasını ya da aksesuarlarını yazarak bulabilmeniz mümkün. Sitemizde aradığınız ürünler için fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede ücretsiz aldığınız teklifleri karşılaştırarak size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Yedek parça satın almış diğer kişilerin yorumlarını okuyabilir, böylelikle tercihlerinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde satıcılar ile sürekli iletişim halinde kalabilmeniz mümkündür. Aradığınız ürün anlatıldığı gibi ya da istediğiniz gibi çıkmazsa, 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Proton Servis Hizmetlerine Otolye Aracılığı İle Rahatlıkla Ulaşın

 

Sitemizde aynı zamanda servis hizmetleri de yürütülmektedir. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın Proton servis noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu nedenle servis noktası bulmak için ekstra bir faaliyette bulunmanız gerekmez. Yedek parça ürünlerinde olduğu gibi, servis hizmetlerinde de ücret teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede size verilen teklifleri karşılaştırabilir, en uygun teklifi görebilirsiniz. Aynı zamanda servis hizmeti satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihlerinizi bu yönde değiştirebilir veya şekillendirebilirsiniz. Sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde servis hizmeti satın aldığınız kişi ile sürekli iletişim halinde kalabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede aldığınız hizmetten en yüksek düzeyde verim elde edebilirsiniz.

 


PROTON SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Proton Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    
Ara

Dilersen Proton Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!