Proton

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Proton Savvy, Proton Saga, Proton Waja ve diğer Proton araba model sahiplerine oto yedek parça ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Otolye ‘de bulunan bu ürünler, kalite standartları açısından uygundur. Aracınıza uyumluluğu tamdır ve sizi yarı yolda bırakmaz. Proton araç modellerinden herhangi birine sahipseniz ve kalite, uyumluluk, verimlilik, dayanıklılık gibi faktörleri bir bütün olarak arıyorsanız, Otolye sizin için doğru adres konumundadır. Proton araç modeli sahiplerine özel olarak tasarlanan bu parçalar, yüksek kalitesi ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle belirtilen faktörleri bir bütün olarak Otolye aracılığı ile satın alabilirsiniz. Aradığınız ürünleri ya da hizmetleri Otolye aracılığı ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Proton Yedek Parçalarda Otolye Aracılığı İle Fark Yaratın

 

Sitemizde çok çeşitli olarak Proton yedek parça ürünleri yer almaktadır. Arama bölümüne ilgili modelin yedek parçasını ya da aksesuarlarını yazarak bulabilmeniz mümkün. Sitemizde aradığınız ürünler için fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede ücretsiz aldığınız teklifleri karşılaştırarak size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Yedek parça satın almış diğer kişilerin yorumlarını okuyabilir, böylelikle tercihlerinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde satıcılar ile sürekli iletişim halinde kalabilmeniz mümkündür. Aradığınız ürün anlatıldığı gibi ya da istediğiniz gibi çıkmazsa, 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Proton Servis Hizmetlerine Otolye Aracılığı İle Rahatlıkla Ulaşın

 

Sitemizde aynı zamanda servis hizmetleri de yürütülmektedir. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın Proton servis noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu nedenle servis noktası bulmak için ekstra bir faaliyette bulunmanız gerekmez. Yedek parça ürünlerinde olduğu gibi, servis hizmetlerinde de ücret teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede size verilen teklifleri karşılaştırabilir, en uygun teklifi görebilirsiniz. Aynı zamanda servis hizmeti satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihlerinizi bu yönde değiştirebilir veya şekillendirebilirsiniz. Sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde servis hizmeti satın aldığınız kişi ile sürekli iletişim halinde kalabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede aldığınız hizmetten en yüksek düzeyde verim elde edebilirsiniz.

 


PROTON SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Proton Servislerimiz

NEV TARABYA

Sarıyer İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
 
Şu an açık    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Şu an açık    
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Şu an açık    Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Proton Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!