Porsche

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Porsche Panamera, Porsche Cayenne, Porsche s 911 gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor.

Bayilerle Birebir İletişim Kurma İmkanı

Binlerce yedek parça, servis ile onlarca parçacı ve markaya ulaşım fırsatı sağlayan Otolye, Porsche modelleri için gerekli olan Porsche yedek parça, Porsche direksiyon, Porsche jant ve Porsche motor gibi  parçaları tedarik edebileceğiniz yedek parçacılarla ve ihtiyacınız olan tüm firmalarla birebir iletişim kurmanızı sağlar. Aklınıza takılan her nokta için Otolye bünyesinde yer alan bayilerden bilgi alabilirsiniz.

Aradığınız Hizmete Göre Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz

Otolye yedek parça sayfasında Porsche ürünlerinin özelliklerini, bu ürünlerin yer aldığı tüm bayilerin fiyatını ve daha önce Porsche ürünlerini kullananların yorumlarını görebilirsiniz. Şu an yalnızca İstanbul içi servislerle çalışan Otolye üzerinden isterseniz ihtiyacınızı yazarak, aradığınız hizmeti veren firmaların size tekliflerini göndermesini sağlayabilirsiniz. Gelen bu teklifler arasından size en uygun olan teklifini veren Porsche servisinden randevunuzu kolayca alarak görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm bu fiyat teklifi alma hizmetini de ücretsiz bir olarak sunan

Otolye Güvencesi İle İçiniz Rahat Olsun  

Otolye, Porsche arabanıza en az sizin kadar önem verir ve sizi güvenilir yedek parçacı ve servislerle buluşturur. En iyi işçilik ve en kaliteli, orijinal yedek parça ve aksesuarlara ulaşmanızı sağlar. Ödeme noktasında da güvenden taviz vermeyen Otolye, tarafınıza gönderilen parça aracınıza uymazsa ya da size anlatılan ürünün aksi gönderildiyse 14 gün içerisinde iade hakkını sunar. Siz ürünü sağlam bir şekilde alana kadar paranız Otolye bünyesinde güvende kalır. Otolye'yi hemen şimdi deneyimleyerek, aracınız için en hızlı çözüme kavuşabilirsiniz. 

 

 

PORSCHE SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Porsche Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Porsche Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!