İzmir Oto Servis 

Oto servis her araç sahibi için önemlidir. Aracınızı güvenle teslim etmek, doğru alanı bulabilmek ve doğru hizmeti alabilmek için birçok farklı servis gezebilirsiniz. Ancak bunun yerine artık Otolye var! Aradığınız tüm hizmeti sizlere sunmak adına çalışan ve en iyisini sunan Otolye, geçmişten günümüze kadar daima profesyonelliğe önem vermiştir. İzmir oto tamirci hizmeti kapsamında da sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet alanı sunmaktadır. Araçlarınız için en iyisini tercih etmeye, Otolye oto servisleri ile başlayabilirsiniz! 

 

İzmir Oto Tamirci Noktaları 

Araba sektörü kendi içerisinde birçok farklı noktaya ayrılmaktadır. Marka ve model farklılıklarının yanı sıra sistem analizleri, kullanılan parça yapıları gibi birçok durum söz konusudur. Teknoloji ile birlikte daha da çok gelişen bu sistemler, zaman içerisinde kendine daha fazla bir alan bulmuştur. Yedek parça sektörü dediğimiz bu sektör içerisinde de oto servislerin yeri başka bir konumda yer almaktadır. Otolye olarak bizler de İzmir oto sanayi noktaları hakkında sizlere daha detaylı bilgilendirme yapmak istedik. 

Otolye bünyesinde yer alan tüm oto servisler alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sistemimize kayıt olmak ve İzmir oto tamirci hizmetlerini vermek için belirli kriterlere sahip olmak gerekmektedir. Sistem içerisinde var olan tüm araçlara uygun hizmeti sağlamak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve en önemlisi de kaliteli bir hizmettir. Bu anlayış ve iş etiği ile çıktığımız bu yolsa oto servislerimizde de üstün bir kalite sunmaktayız. 

Genel olarak İzmir oto sanayi bölgesi içerisinde yer alan servislerimiz, diğer alanlarda da bulunmaktadır. Sizlere hizmet verebilmek adına çeşitli alanlarda sunduğumuz servislerimiz ile istediğiniz zaman görüşme imkanınızda bulunmaktadır. Araçlarınızın marka ve modeline göre özel olarak arama yapabilir ya da adresinize en yakın servisi de bulabilirsiniz. İzmir oto tamirci noktalarını araştırırken, adresinizi belirterek de istediğiniz noktayı bulabilme imkânınız bulunmaktadır. 

 

İzmir Periyodik Bakım Hizmetleri 

Bakım bir amacın temelidir. Aracın kendi sağlığını koruması, parça yapılarının doğru bir şekilde sistemde çalışması için belirli aralıklarla bakım yapılmalıdır. Temel bakım hizmeti aslında aracın parçalarını ve sistemlerini korumak adına hizmet vermektedir. Periyodik bakım olarak bilinen bu süreçte ilk olarak araçların yağ su gibi temel ihtiyaçlarına bakılır. Ardından ise araca ve markaya özel olarak test işlemlerine geçiş yapılır. İlk defa yaptıracaksanız ya da profesyonel bir yer arıyorsanız İzmir periyodik bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Otomobil sektörü içerisinde her araç birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle her araç özeldir diyebiliriz. Marka bilinci ve araçların kullanımına bağlı olarak da belirli sistemlerin tam olarak çalışması sağlanmalıdır. Motor sistemi, aracın en önemli parçalarından olması nedeniyle bakım sırasında en fazla önem verilen alan bu noktadır. Motorun doğru çalışması, sistemin etkili bir performans sunması gibi tüm aşamalarda, İzmir oto sanayi de yer alan tamircilerimiz profesyonellikleri ile bu hizmeti sürdürmektedir.  

Otolye olarak sizlere geniş bir araç bakım ve yedek parça alanı sunmaktayız. Yalnızca arızalanması halinde gitmemeniz gereken oto servislerimizin kapısını sizlere sonuna kadar açıyoruz. İzmir oto servis hizmetleri içerisinde sunduğumuz bakımlarımız kapsamında da kalite ve araca özel işlem hizmeti veriyoruz. Aracınızın bakımı yaklaşıyorsa bizi takip etmeyi unutmayın. Dönem dönem sunduğumuz İzmir periyodik bakım kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz! 

 

İzmir Oto Servis Hizmetleri 

İzmir’de yaşayan tüm müşterilerimiz için özel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Her alanda olduğu gibi her ilde de ayı hizmet kalitesini sağlamak adına her geçen gün daha çok çalışıyoruz. Sistemlerinizin doğru çalışması ve araçlarınıza en iyi bakımı sağlamanız için İzmir oto tamirci noktalarımız ile sizleri buluşturuyor ve aracınızın tüm ihtiyaçlarını gideriyoruz. Yalnızca arıza kontrolü değil, aksesuar ve boya gibi çeşitli hizmetleri de servislerimiz içerisinde araçlarınız için sunuyoruz. 

Araçlarınız sizler için ne kadar değerli ise bizler içinde bir o kadar değerlidir. Sistemimizde yer alan tüm hizmetlerde olduğu gibi oto servis hizmetinde de en iyisini sunmak adına çalışıyoruz. Otolye bünyesinde yer alan servislerimiz içerisinde antifriz, motor soğutma suyu kontrolü, pedal sistemleri, filtre sistemleri gibi çeşitli hizmetleri bulabilir ve profesyonel bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir oto tamirci hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde gitmeden önce arayabilir ve hizmet bedeli bilgisi öğrenebilirsiniz. 

İzmir oto servis alanında sunduğumuz hizmetler çerçevesinde sizlere en iyisini sunmak adına her geçen gün daha çok geliştiriyoruz. Bu nedenle sizler için istek ve şikayetlerinizi belirtebileceğiniz bir alan sunuyoruz. İletişim numaralarımızdan bizleri 7/24 arayarak hizmet alabilir. Araçlarınız ve sizlerin memnuniyeti için her zaman bir adım ilerisini düşünüyoruz. 


 

 

 


Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu. TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu. 360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.
Şu an açık     
Ara
Amaç OTO Özel Servis Ford ve Fiat uzmanlıklarıyla Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
1993 yılından bu yana servis konusunda uzman ve eğitimli 40 kişilik atölye kadromuzla 1200 metre kare kapalı 600 metre kare açık alanımızla, Pınarbaşı 5. sanayi sitesinde hizmet vermekteyiz. Servisimiz 600 metre kare mekanik atölye, 200 metre kare yedek parça, 400 metre kare kaporta – boya olmak üzere 3 ana bölümden oluşmaktadır. Araçlarınızın; her türlü bakım-onarım, mekanik, kaporta, yedek parça ve aksesuar hizmetlerini, orjinal yedek parça ve uzman kadromuz ile birlikte, temek politikamız olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteli ve dürüst ilkelerinden ödün vermeden hizmet aşamalarını gerçekleştirmekteyiz. Altınlar Oto; 12047 TSE YETKİ BELGESİ sahibidir. 12047 TSE YETKİ BELGESİ garanti kapsamında olan araçların bakımını yapmaya izin veren yetki belgesidir.
Kapalı     
Ara