Ses & Multimedya

Oto ses sistemleri, aracınızın ses kalitesini en iyi şekilde size sunan bileşenlerin tümüdür. Yolculuk esnasında müzik dinlemeyi sevenlerin en çok üzerinde durduğu nokta oto ses sistemleridir. Aracında müziksiz kalmak istemeyen ve aracının ses performansını artırmak isteyenler için pek çok alternatif mevcuttur. Araba ses sistemi ile ilgili ihtiyacınız olan her şeye online sanayi sitesi Otolye sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Müzik Arayanların Omazsa Olmazı: İyi Bir Ses Sistemi

İyi müzik, iyi bir ses sistemi demektir. İlk etapta oto ses sistemlerini düzgün tanımak gerekir. Araç ses sistemini oluşturan bazı modüller vardır. Bunları ana ünite, amfi, hoparlör, woofer, subwoofer ve tweeter şeklinde sıralayabiliriz. Ana ünite, ses sisteminizin çekirdeğini oluşturur. Oto ses sistemleri arasında en çok tercih edileni kullanım kolaylığı açısından USB desteği olan ana ünitelerdir. Hoparlör seçiminizi yaparken ise hoparlörün gücünü ve aracınız için uygun boyutta olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Woofer ve subwooferlar davul sesi gibi bas sesleri ileten modüllerdir. Etkileyici ses efektleri içeren müziklerden hoşlananlar için ideal parçalar olarak kabul edilebilir. Subwooferların birkaç çeşidi bulunmakla birlikte en çok tercih edilen çeşidi kapalı kutulardır. Sebebi ise kapalı kutu subwooferların hem montajının hem de imalatının diğerlerine göre daha kolay olmasıdır.
Aracında müzik dinlemekten zevk alanlar tüm bunlara ek olarak uydu radyosu, DVD oynatıcı, bluetooth bağlantısı gibi gelişmiş özellikli cihazları tercih edebilirler. Oto ses sistemlerinin verimini artırmak isteyenler yeni bir amfi ya da subwooferı ses sistemlerine ekleyebilirler. Ayrıca araç içi izolasyonla da hem yol gürültüsünden kurtulabilir hem de ses sisteminiz için sessiz bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Aracınızın Oto Ses Sistemleri Arızalandığında...

En çok şikayet edilen arıza ses sisteminden gelen cızırtılardır. Bu sesler hoparlörlerin yerine tam oturmamasından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca amfinin aşırı ısınarak havasız kalması veya döşeme ile temas etmesi de bu seslere sebep olabilir. Böyle bir problemle karşılamamak için korumalı amfilerden satın almanız gerekir. Ayrıca her aracın kendine has bir akustiği vardır. Eğer aracınıza uygun bir ses sistemi monte etmezseniz yeterince ses alamayabilirsiniz.
Oto ses sistemleri alanında yeterli bilgi veya deneyime sahip değilseniz bir uzmana danışmanız her açıdan daha faydalı olacaktır. İşte bu noktada Otolye, montaj ya da tamir için en iyi hizmeti sunacak servisi bulmanıza yardımcı olur. Türkiye'nin en kapsamlı sanayi sitesi olan Otolye'de semtinize en yakın servisi bulabilirsiniz. Chat olanağı ile fiyat teklifi alabilir; bütçenize en uygun oto ses sistemleri fiyatları arasında seçim yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın başından hiç kalkmadan aradığınız tedarikçiye ulaşabilir ve kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aradığınız oto ses sistemleri servis ve tedarikçileri Otolye'de sizi bekliyor!

 

 

PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Kapalı     
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Borussia Otomotiv Bmw ve Audi,LandRover,Porsche Servisimiz 2008 yılında Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cd. No:56/4-5 Esenyurt da kuruldu ve şu anda hala aynı yerde kapalı alanda hizmet vermektedir. Kuruluşundan beri kullanıcı güvenliği, memnuniyeti ile BMW kullanıcısının özelliklerinden olan kaliteli yüksek performans ve prestiji her zaman servisimizin çizgisi olarak koruya geldik. Borussia Otomotiv olarak; Vizyonumuz: Türkiyede en kaliteli ve en iyi servis olmak. Misyonumuz: Müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak. Çalışanlarımızı kalitenin ve başarının sonsuz noktasına taşımak. O mutluluğu yaşatmak. Çevremize ve topluma , bu değerlerimizin örnek olmasını sağlamak. Saygılarımızla
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
Emirler Oto Servis Güvencesiyle Emirler oto servis ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Özel Servis olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak marka model farketmeksizin otomobilinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz. Misyonumuz Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak, şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmak ve müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.
Kapalı     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
BURDA Otomotiv, oto servis alanında sertifikalı ve konusunda uzman, deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü servis personeli, size ve aracınıza en iyi hizmeti sunmak için hazır bekliyor. Tüm marka ve model araçlarınızın periyodik bakımı, mekanik, kaporta ve boya onarımlarında; yedek parça ve hizmet kalitesini yaşamanız için sizi servisimize bekliyoruz. 44 Yıllık deneyim ve sorumluluk anlayışımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Araçlarınız, servisimizde bulunduğu onarım süresince AXA SİGORTA‘dan sigortalıdır. Bilgisayar Destekli arıza tespiti Yılı ve modeli ne olursa olsun her marka araca hizmet Orjinal yedek parça Konularında uzman ve yetkin ekip Doğru arıza tespiti, Doğru fiyatlandırma 24 saat acil destek servis hattı Kredi kartları ile ödeme imkanı
Kapalı     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Auto Four-S, sanayide işinin en iyileri tarafından kurulmuş olup, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için tasarlanmıştır. Uzun yıllar boyunca kendilerini Alman araçları üzerinde eğitip, geliştirmiş ve halen alanında uzman ekip ile sizlere hizmet etmektedir.
Kapalı     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
Hakkımızda Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayan ve çalışanların en yüksek performans ile işlerini yapabilmeleri için teşvik eden bir servis olarak, 1991 yılından bugüne kadar faaliyet göstermekteyiz. Amacımız; yaşam kalitesini artıracak ve daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunacak şekilde müşteri odaklı hizmet vermektir. Söz konusu hizmetler ile sadece bir servis olmak yerine, müşterilerimizin hayatına etki edecek değerler bütünlüğünü de ifade ediyoruz. Günümüz piyasa koşullarında insan odaklı ve kaliteli hizmeti; uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizi piyasadaki yüksek fiyata kalitesiz hizmet veren fırsatçılardan korumak en büyük gayemizdir. Vizyonumuz Sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanlarına ve çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, araçlarını en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir. Misyonumuz Faaliyette bulunduğumuz sektörde, elde etmiş olduğumuz deneyim ve yeteneklerimizi, tükenmek bilmeyen enerjimiz ile birleştirip; güven, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilir olma ve sürekli gelişme hususları çerçevesinde, İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA İLKELERİNE UYARAK ülkenin refah seviyesini arttıracak şekilde çalışmaktır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kaliteden ödün vermeden istikrar ile karşılık vermek ve sunulan hizmeti en üst seviyede tutmak önceliklerimizdendir.
Kapalı     
Ara