Ses & Multimedya

Oto ses sistemleri, aracınızın ses kalitesini en iyi şekilde size sunan bileşenlerin tümüdür. Yolculuk esnasında müzik dinlemeyi sevenlerin en çok üzerinde durduğu nokta oto ses sistemleridir. Aracında müziksiz kalmak istemeyen ve aracının ses performansını artırmak isteyenler için pek çok alternatif mevcuttur. Araba ses sistemi ile ilgili ihtiyacınız olan her şeye online sanayi sitesi Otolye sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Müzik Arayanların Omazsa Olmazı: İyi Bir Ses Sistemi

İyi müzik, iyi bir ses sistemi demektir. İlk etapta oto ses sistemlerini düzgün tanımak gerekir. Araç ses sistemini oluşturan bazı modüller vardır. Bunları ana ünite, amfi, hoparlör, woofer, subwoofer ve tweeter şeklinde sıralayabiliriz. Ana ünite, ses sisteminizin çekirdeğini oluşturur. Oto ses sistemleri arasında en çok tercih edileni kullanım kolaylığı açısından USB desteği olan ana ünitelerdir. Hoparlör seçiminizi yaparken ise hoparlörün gücünü ve aracınız için uygun boyutta olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Woofer ve subwooferlar davul sesi gibi bas sesleri ileten modüllerdir. Etkileyici ses efektleri içeren müziklerden hoşlananlar için ideal parçalar olarak kabul edilebilir. Subwooferların birkaç çeşidi bulunmakla birlikte en çok tercih edilen çeşidi kapalı kutulardır. Sebebi ise kapalı kutu subwooferların hem montajının hem de imalatının diğerlerine göre daha kolay olmasıdır.
Aracında müzik dinlemekten zevk alanlar tüm bunlara ek olarak uydu radyosu, DVD oynatıcı, bluetooth bağlantısı gibi gelişmiş özellikli cihazları tercih edebilirler. Oto ses sistemlerinin verimini artırmak isteyenler yeni bir amfi ya da subwooferı ses sistemlerine ekleyebilirler. Ayrıca araç içi izolasyonla da hem yol gürültüsünden kurtulabilir hem de ses sisteminiz için sessiz bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Aracınızın Oto Ses Sistemleri Arızalandığında...

En çok şikayet edilen arıza ses sisteminden gelen cızırtılardır. Bu sesler hoparlörlerin yerine tam oturmamasından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca amfinin aşırı ısınarak havasız kalması veya döşeme ile temas etmesi de bu seslere sebep olabilir. Böyle bir problemle karşılamamak için korumalı amfilerden satın almanız gerekir. Ayrıca her aracın kendine has bir akustiği vardır. Eğer aracınıza uygun bir ses sistemi monte etmezseniz yeterince ses alamayabilirsiniz.
Oto ses sistemleri alanında yeterli bilgi veya deneyime sahip değilseniz bir uzmana danışmanız her açıdan daha faydalı olacaktır. İşte bu noktada Otolye, montaj ya da tamir için en iyi hizmeti sunacak servisi bulmanıza yardımcı olur. Türkiye'nin en kapsamlı sanayi sitesi olan Otolye'de semtinize en yakın servisi bulabilirsiniz. Chat olanağı ile fiyat teklifi alabilir; bütçenize en uygun oto ses sistemleri fiyatları arasında seçim yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın başından hiç kalkmadan aradığınız tedarikçiye ulaşabilir ve kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aradığınız oto ses sistemleri servis ve tedarikçileri Otolye'de sizi bekliyor!

 

 

PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
EMİRLER OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
BURDA OTOMOTİV SERVİS Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Garanti Bankası, İş Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AUTOFOUR Özel Servis Servis çok lükstür. Garanti Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
M & S Otomotiv Özel Servis Özel Servis Citroen, Fiat, Renault, Toyota, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
UMUT OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
TEPE OTOMOTİV Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
DK OTOMOTİV Özel Servis Yakınlarında restaurant bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
KIRAN SERVİS Özel Servis Vale hizmeti mevcuttur. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara