Sigorta & Kasko

Trafik sigortası ve kasko sigortasından oluşan, araç sahibini her türlü kaza riskine karşı güvence altına alan sigorta çeşididir. Trafik sigortası, kanunen zorunlu ve trafikte karşı tarafın hasarını karşılarken, kasko ise isteğe bağlı yapılır ve ait olduğu aracın mağdur olmasını engeller. Trafikte tedbiri elden bırakmayan ve oluşabilecek risklere karşı önlemini alan sürücüler, sigortalarını her yıl yenilerler. Bir kazanın ardından araçta oluşan zarar nedeniyle önemli olanlardan biri, servise hızlı ve kolay ulaşımdır. Türkiye’nin online sanayi sitesi Otolye ise ihtiyacınız olan servise kolaylıkla ve bir tık mesafesinde ulaşmanızı sağlar.

Avantajlı Servis Hizmeti için Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sigorta ve kasko kapsamında servis hizmeti bulunsa da, trafik sigortasında devletin belirlediği limitler ve kasko sigortası kapsamında ise kasko değer listesi göz önüne alınır. Bu durumda seçilen servisin uç fiyatlarda çalışmamasına dikkat etmelisiniz. Ucuz ve iyi olanın kesiştiği avantajlı servise ulaşabilmek için ise oto sanayideki bütün servislere tek bir adresten ulaşabilmeniz, kolay ve hızlı çözüm elde etmenizi sağlar. Ayrıca servisin, tamir veya bakım alanındaki hizmetlerini ve ustalıklarını bilerek seçim yapabilmeniz, hizmet kalitesi açısından sürprizlerle karşılaşmanızı engeller. En iyi ve avantajlı servisi seçerken, pratik ve faydalı olan bir başka özellik de, servisin konumu. Eve veya ofise yakın olması, zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Araç servisi seçerken, oturma alanı, vale hizmeti, ikame araç özelliklerinin olması, aile ile gidilebilecek, temiz ve lüks olması da önemli avantajlar arasında.    

Sigorta Ve Kasko Alırken Anlaşmalı Servis Uygulaması Önemli

Sigorta ve kasko şirketlerinin anlaşmalı olduğu servislerin, anlaşmalı olmayanlara göre önemli farkları var. Sigorta ve kasko şirketleri ile anlaşmalı araç servisleri aracılığıyla çok sayıda hizmeti ücretsiz alabilirsiniz. Ancak sigorta ve kasko şirketi ile anlaşması olmayan bir servisten hizmet alıyorsanız, masrafları siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı servisler sayesinde hasarın kısa sürede giderilmesi için, her türlü bilgiye doğrudan ulaşırsınız. Eksper çağırmak, dosyanın takip edilmesi gibi işlemleri de anlaşmalı servisler yapar. Kasko sigortası yaptırmış biriyseniz, anlaşmalı servisten hiçbir tamir ücreti ödemeden, aracınızı teslim alabilirsiniz. Kaliteli servis hizmeti almak için öncelikle Sigorta ve kasko seçerken dikkatli olmak gerektiğini de unutmamalısınız. Bunun için, araç sigortası sorgulama ve araç sigortası hesaplama konusunda bilinçli hareket etmelisiniz. Sigorta ve kasko seçiminizde, araç sigortası fiyatları, kasko değer listesi ve kasko fiyatları gibi konuları dikkatle incelemelisiniz.

Aradığınız Sigorta Ve Kasko Servislerine Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz

Kaza sonrasında ya da herhangi bir hasar durumunda sigorta ve kasko kapsamında aradığınız servislere Otolye.com ile hızla ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye’de, servislerle chat yoluyla ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Aracınızın arıza ya da hasar durumu ile ilgili servis yetkilileri ile görüşebilir, aracınızın durumuyla ilgili her türlü konuyu danışabilirsiniz. Böylelikle seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Randevunuzu alır ve kaliteli hizmete hızla erişmiş olursunuz. Peki şimdi Otolye üzerinden, ulaşabileceğiniz servislerin özelliklerini incelemeye ne dersiniz?   

 

NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Şu an açık     
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Şu an açık     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
DAS SERVİCE Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. İçerisi çok temizdir.
Şu an açık     
Ara
EDF OTOMOTİV Özel Servis Ataşehir bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Şu an açık     
Ara
GRUP OTO SERVİS Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
PRESTİJ OTO Özel Servis Beylikdüzü bölgesinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Audi, BMW, Opel, Renault, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Şu an açık     
Ara
ERAY OTOMOTİV Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Şu an açık     
Ara
İDİL AUTO Özel Servis BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Jeep uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
KARADENİZ OTO HADIMKÖY Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Şu an açık     
Ara
OĞUZ OTO KAPORTA Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Egzoz, Ekspertiz gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara