Geely Servis Fiyatları

Geely geçmişten günümüze büyük bir değişiklik gösteren üst segment araçlardan biridir. Otomobil dünyasının sürekli değişmesi ile birlikte Geely markası da kendine özel bide değişim gerçekleştirmeyi başardı. Teknolojinin iyi yanlarının yanı sıra kötü yanlarından biri de arıza göstergesidir. Geely markalı araçlar da donanım olarak iyi olsa da arızalanabilme durumları söz konusudur. Bu durumlarda kullanıcıların en çok merak ettiği Geely servis fiyatları olmaktadır. Bu noktada yoğun bir bilgi kirliliği olması nedeniyle sizlere servis fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. 

 

Geely Servis Ücretleri 

Geely markası zaman içerisinde büyüyen ve değişen bir yapıya sahiptir. İçerdiği donanımlarla da üst düzey bir kullanım sağlamaktadır. Zaman içerisinde teknik nedenlerden dolayı arızalanma meydana gelebilir. Arızanın kaynağı fiyat noktasında ilk belirlemeyi yapacaktır. Geely servis ücretleri belirlenirken ilk olarak aracın arızasının nereden çıktığına bakılır ve etkilediği alanlar kontrol edilir. Eğer yedek parça ihtiyacı duyulursa Geely servis ücretleri farklı bir fiyatlandırma üzerinden size sunulacaktır. 

Araçların arızalanmasındaki ilk etmen bakımının yapılmamasıdır. Geely servis fiyatları içerisinde bakımsızlık nedeniyle yapılacak her işlem ekstra fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle aracınızın bakımlarını ihmal etmemelisiniz. 

 

Geely Bakım Ücretleri 

Geely modellerine bakıldığında dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygun oldukları görülmektedir. Ancak bakımı yapılmayan bir araç uzun kullanım konusunda sizi yarı yolda bırakacaktır. Geely bakım fiyatları üzerinden bakılacak olursa her aracın modeline göre bir fiyatlandırma yapılır. Model noktasında içerdiği donanım ve parça kontrolleri çok önemlidir. Yağ, su gibi kontroller her araç için ortak yapılan kontrollerdir. Ardından aracın iç ve dış aksamlarına geçilir. 

Otolye oto servisleri sizlere her konuda en iyi deneyimi sunmak için çalışmaktadır. Profesyonel ekibi ile Geely bakım ücretleri ve servis fiyatları hakkında işlem yapılmadan önce size tüm detayları anlatmaktadırlar. Aynı zamanda Otolye oto servislerini ücretsiz olarak arayabilir ve ücretsiz olarak hizmet bedeli için bilgi alabilirsiniz. Evinize en yakın oto servisi bulabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Geely ve diğer tüm araç markaları için Otolye size en iyiyi ve kaliteyi sunmayı hedeflemektedir. 


 

Geely Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 AMORTİSÖR DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 AMORTİSÖR TAKOZU DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 ARIZA TESPİTİ & CHECK UP

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 DEVİRDAİM SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 EKSANTRİK ZİNCİRİ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

GEELY FC 1.5 BENZİNLİ 1.5 ROT BAŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT