Smart

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi olma özelliğini taşıyan Otolye, Smart Mercedes, Smart Roadster ve Smart modeli araba sahiplerine oto yedek parça ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Bu ürünler, kalite standartları açısından uygun bir yapıdadır. Aynı zamanda aracınıza tam olarak uyum sağlar ve sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kalite, çeşitlilik, verimlilik, uygun fiyat faktörlerini bir bütün olarak arayan kullanıcılar için Otolye, doğru adres konumundadır. Smart araba sahiplerine özel olarak tasarlanmış bu ürünler yüksek kalitesiyle ve uygunluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede kalite, dayanıklılık, verimlilik gibi faktörleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Aradığınız hizmet ya da ürünü Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde sitemizde rahatça bulabilmek mümkün.

 

Smart Yedek Parça Ürünleri Otolye ‘de Çok Çeşitlidir

 

Sitemizde birden çok çeşit olarak Smart yedek parça ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlere sitemizin arama bölümünde gereken aramaları yaparak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Smart yedek parça ve aksesuarları da sitemizde bulabilmek mümkün. Sitemizde fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede fiyat tekliflerini rahatça karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihinizi buna göre değiştirebilir veya şekillendirebilirsiniz. Satın aldığınız ürün istediğiniz gibi veya anlatıldığı gibi çıkmazsa 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Smart Servis Hizmetleri Otolye Farkı İle Çok Yakınınızda

 

Smart servis hizmetlerine Otolye farkı ile ulaşabilirsiniz. Sitemizin gelişmiş arama sistemi sayesinde size en yakın, en ideal ve en uygun Smart servisini bulabilirsiniz. Bu sayede servis aramak için ekstra bir faaliyette bulunmanız gerekmez. Aynı zamanda sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Kullanıcı yorumlarını okuyarak veya puan durumlarına bakarak tercihinizi şekillendirebilirsiniz. Ücretsiz aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırarak size en uygun verilen teklifi görebilir, tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Kafanıza takılan sorular varsa bayiler ile canlı sohbet başlatarak birebir iletişime geçebilir, bu soruları giderebilirsiniz. Bu sayede aldığınız hizmetten en yüksek düzeyde verim elde edebilirsiniz. Otolye, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

 SMART SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Smart Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    
Ara
PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Smart Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!