Mini

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Mini Cooper, Mini Cooper Cabrio, Mini Cooper Clubman ve diğer Mini Cooper modelleri sahiplerine oto yedek parça ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Otolye ‘deki bu ürünler, kalite standartları açısından uygun bir yapıdadır. Aracınıza tam olarak uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Kalite, dayanıklılık, verimlilik, uygun fiyat faktörlerini bir bütün olarak arıyorsanız doğru adrestesiniz. Mini araba modelleri sahiplerine özel olarak tasarlanan bu ürünler, yüksek kalitesi ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede kalite, uyumluluk, dayanıklılık, verimlilik gibi faktörleri bir bütün olarak Otolye aracılığı ile satın alabilirsiniz. Aradığınız hizmet ya da ürünü Otolye ‘de rahatça bulabilmeniz mümkün.

 

Mini Yedek Parça Ürünleri Sitemizde Çok Çeşitlidir

 

Sitemizde birden çok çeşit olarak Mini yedek parça ürünleri bulunmaktadır. Örneğin aksesuar ürünlerini sevenler için özel olarak hazırlanmış aksesuar listesini görmek için sitemizde Mini Cooper aksesuar şeklinde arama yapmanız yeterli olacaktır. Aradığınız ürün bir jant da olabilir. Jant ürünlerini arama bölümüne Mini Cooper jant yazarak aradığınızda jant ürün listesi karşınıza çıkacaktır. Bu sayede bir bütün olarak listeyi görebilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden aldığınız yedek parça aradığınız özelliklere sahip değilse ya da anlatıldığı gibi değilse, 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Mini Servis Hizmetleri Otolye Farkıyla Size En Yakın Noktada

 

Otolye ‘de oto servis hizmetleri de yürütülmektedir. Sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın Mini servis noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu sayede servis bulmak için ekstra bir faaliyette bulunmanız gerekmez. Servis hizmetleri için sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak ücretsiz olup, sizden bu hizmet için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu, fiyat tekliflerini karşılaştırabilme olanağı sağlar. Bu sayede size verilen en uygun teklifi görerek buna göre tercihte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı yorumları ve puan durumu kriterlerine bakarak tercihinizi şekillendirebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Otolye, size daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

 


MINI SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Mini Servislerimiz

AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Mini Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!