Tata

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi olma özelliğini elinde bulunduran Otolye, Tata Indigo, Tata Indica, Tata kamyonet ve diğer Tata araç model sahiplerine oto yedek parçası ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Otolye ‘de yer alan ürünler, kalite standartları açısından uygun bir yapıdadır. Tata arabalar, şık tasarımı ve diğer özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken bir araba markasıdır. Siz de bu markaya sahip bir araç kullanıyorsanız ve kaliteyi, dayanıklılığı, verimliliği, çeşitliliği bir bütün olarak arıyorsanız Otolye, sizin için en doğru adres konumundadır. Bu sayede belirtilen faktörleri uygun fiyata bir bütün olarak satın alabilirsiniz. Sitemizdeki ürünler aracınıza tam uyum sağlar. Aradığınız ürünü Otolye’nin gelişmiş arama sistemi sayesinde sitemizde bulabilmek oldukça kolay.

 

Tata Servis Hizmetleri Otolye Sayesinde Bir Tık Ötede

 

Sitemizde yürütülen servis hizmetleri sayesinde aradığınız servis hizmetine ulaşabilmek çok kolay! Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde gerekli aramaları yaparak size en yakın, en uygun Tata servis noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyarak tercihinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Verilen hizmetin puan durumuna bakarak tercihinizde değişiklikler yapabilmekte mümkün. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Bütün bu unsurlar verimli alışverişi sağlamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Otolye, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

 

Tüm Tata Yedek Parçaları Otolye.com’da!

 

Sitemizde çok çeşitli olarak Tata yedek parça ürünleri mevcuttur. Örneğin Indigo model bir araca sahipseniz, sitemizin arama bölümüne Tata Indigo yedek parça yazarak arama yapabilirsiniz. İlgili yedek parçalar listelenecektir. Modifiye tutkunu iseniz ve örneğin Telcoline model bir araca sahipseniz veya Telcoline model aracın yedek parçalarını arıyorsanız yine sitemizin arama bölümüne Tata Telcoline modifiye veya Tata Telcoline yedek parça yazarak, ilgili ürünleri listeleyebilirsiniz. Daha önce yedek parça satın almış kişilerin yorumlarını okuyabilir, tercihinizi bu yönde değiştirebilir veya şekillendirebilirsiniz. Aldığınız ürün istediğiniz gibi veya anlatıldığı gibi çıkmazsa 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bütün bu avantajlar Otolye.com’da sizleri bekliyor!

 TATA SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Tata Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    
Ara
MOTORCU OTOMOTİV

Selçuklu Konya Haritada Göster
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Tata Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!