Volvo

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Volvo markası modellerinden Volvo XC60, Volvo V40, Volvo V90, Volvo S90, Volvo XC90, Volvo XC40, sedan, hachback ve Volvo Jeep sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Aracınızın ön muayenesi veya genel bakımı için Otolye'nin sizlere sunduğu Volvo servis ve Volvo yedek parça seçeneklerinden dilediğinizi inceleyebilir, en iyi Volvo yetkili servisleri ile iletişime geçerek aracınızı gönül rahatlığıyla emanet ederek bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

En İyi Servis ve En İyi Fiyat Teklifine Ulaşın

Otolye garantisi altında, işinde güvenilir ve kaliteli hizmet sunan servislerden dilediğinizi sol kısımda yer alan filtreleme yardımı ile seçebilirsiniz. Size uygun servis özelliğinden dilediğinizi işaretleyerek filtreleme yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz hizmete daha kolay erişebilirsiniz. İstanbul'da size en yakın olan servisi seçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda "Chat" ve "Ara" kısmından faydalanarak tüm detayları paylaşabilir ve herhangi bir ücret ödemeden servisten fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Gelen fiyat teklifleri arasında bütçenize en uygun teklifi değerlendirebilirsiniz. 

Onlarca Farklı Oto Servisi Seçeneği

Otolye sizlere, Volvo jant, Volvo aksesuar ve Volvo parça değişimi gibi hizmetleri alabileceğiniz onlarca farklı servis seçeneği sunuyor. Eğer siz de Volvo arabası sahibi iseniz ve bakım, onarım ve parça değişimi ile birlikte, lastik değişimi, jant ayarı, rot-balans ayarı, iç ve dış cephe giydirme, boyama, film çekme gibi hizmetleri alanında uzman ustalara yaptırmak istiyorsanız; Otolye farkı ile size sunulanlar arasından, en iyisini deneyimlemeye hazır olun!

 

 

VOLVO SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Volvo Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)
NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
  Kapıda Hizmet
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 58 kişi bu servisle görüştü
Ara
BİBAK OTO
(1)
Sarıyer Haritada Göster
BİBAK OTO Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. İçerisi çok temizdir.
 
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
AKUZ OTO
(2)
Üsküdar Haritada Göster
AKUZ OTO Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
 
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Volvo Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!