Ford Servisleri 

Ford otomobil dünyasını sallayan başarısı ve sunduğu yeni nesil araçları ile her dönemin aracıdır. Bu noktada üstün bir sürüş performansına sahip olan Ford, geçmişten aldığı güç ile yoluna her zaman en iyi olarak devam etmektedir. Kendi alanında Ford servisleri için de etkili bir çalışma yapan marka, aracınızı aldığınızda tüm hizmetlerden zorlanmadan yararlanmanızı sağlar. Bu yazımızda sizler için Ford servis sistemlerini inceledik.

 

İstanbul Ford Yetkili Servis 

Yetkili servis noktasında Ford servisleri özel bir sistem izleyerek, en iyisini sunmak adına çalışmaktadır. Aracınızın herhangi bir arızasında profesyonel bir hizmet alabilmenizin yanı sıra, çözülemeyen sorunlarda marka ile iletişime geçilmektedir. İstanbul Ford yetkili servis hizmetinde sizler için sağlanan tüm işlemler ilk olarak size bildirilir ve ardından onayınız alınır. Omay alınmayan işlemler yapılmayacaktır. 

Otolye yetkili servis noktasında İstanbul’un en iyi Ford servislerini bir arada bulundurmaktadır. Aradığınız tüm servisler için bünyemizde yer alan yetkili servisler arasından seçim yapabilir ve sizin için en uygun olan servisi seçebilirsiniz. En iyisi ve kalitelisi için aracınızın tercihi olan Otolye’den vazgeçmeyin. 

 

İstanbul Ford Özel Servis 

Özel servis noktasında her zaman servis seçiminin en önemli nokta olduğu vurgulanmaktadır. Bu durumda araçlarınız için yapacağınız en doğru işlem uzun araştırmalar yaparak profesyonel bir özel servis bulmak olmaktadır. Ancak Otolye ile artık buna gerek yok! 

Otolye araçlarınız için en iyi Ford servisleri listesini bir arada bulundurmaktadır. Sistemimizde yer alan tüm servisler özel olarak belirli kuralları yerine getirmiş ve en iyisi olmayı hedeflemiştir. Profesyonel servisler anlamında İstanbul Ford özel servis hizmetini alabilir ve sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Otolye’nin sunduğu imkânlar her zaman sınırsızdır. Yetkili servis ve özel servislerimiz için var olan Ford servis iletişim numarasını kullanabilir ve aracınız için servis hizmet bedeli öğrenebilirsiniz.

 

Ford Periyodik Bakım

Bakım her araç için önemli ve gerekli bir işlemlerdir. Araç parçaları zaman içerisinde eski performansını vermez. Aynı şekilde aracın motor kısmında da performans düşüklüğü meydana gelebilir. Bunun önüne geçebilmek için aracınızın bakımlarını ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bakımları ihmal edilen bir araç zaman muayeneden geçemeyeceği gibi trafikte de cezalı sayılacaktır. Bu nedenle Ford periyodik bakım işlemlerini ihmal etmemeniz gerekmektedir. 

Ford servisleri içerisinde aracınızın ilk olarak yağ, su ve motor alanlarına bakılır. Ardından modele göre belirli testler yapılmaktadır. Tüm işlemler modele uygun olarak yapılmaktadır. Sizler için dönem dönem uyguladığımız Otolye Ford bakım kampanyası ile aracınız için indirimli bir bakım işlemi yapabilirsiniz. 

 

En Yakın Ford Servisi 

Araç arızalanması her zaman başınıza gelebilir. Bu tarz durumlarda aracınız için en yakın Ford servisini bulmanız ve hizmet almanız gerekmektedir. Otolye sizlere bu anlamda konumunuza göre profesyonel servisleri bir arada sunmaktadır. Aracınız için en iyi Ford servisleri hizmetini almak istemeniz halinde tek yapmanız gereken konumunuzu girmektir. 


Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Ford Uzmanı Kapıda Hizmet
Şu an açık     Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Ford Uzmanı
Şu an açık     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Ford Uzmanı
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Ford Uzmanı
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
1990 yılından 1995-1996 yılına kadar çıraklık dönemi ve ardından askerlik görevinden sonra ustamla 3.5 yıl ortaklığım oldu. Edindiğim tecrübe ve birikimi artık müstakil bir işletmede hayata geçirme zamanı geldiğini anladığım 2001 yılında ÖZKAN KARDEŞLER doğdu. Bugüne kadar adım adım büyümenin ve başarıyla tamamladığımız işlerin verdiği güven sonucu ÖZKAN KARDEŞLER bugün güvenilir ve güçlü bir firma olarak kendine piyasada yer edinmiştir. Müşteri beklentilerini iyi analiz ederek ve daha ihtiyaç doğmadan öngörerek yatırım yapma gayretimiz ve işimize sevgiyle bağlılığımız hayal etmeye başladığımız noktadan bizi bugünlere ulaştırdı. Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı ile ÖZKAN KARDEŞLER, Türkiye'deki ve Balıkesir'deki gelişmelere uyum sağlayarak değişimin öncüsü olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir. ÖZKAN KARDEŞLER, son olarak inşaat sektörüne hızlı bir şekilde adım atmıştır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Hizmetlerimizi dünya standartlarına uygunluk, kalite ve güvenilirlik anlayışıyla sunmaktayız. Sürekli yenilik arayışı ve modern tasarımlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek temel hedefimizdir. Tüm projelerimiz "Güven, Kalite ve Detay" ilkeleriyle yürütülmektedir. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
ZEKİ OTOMOTİV Özel Servis Tekirdağ bölgesinde bulunmaktadır Binek araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
SÜRAT OTO Özel Servis olup Ford uzmanlığı ile Binek araç grubunda Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
ÜMÜT OTO SERVİS Özel Servis Ford uzmanlığı ile Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik hizmeti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Ford Uzmanı
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
YILDIZLAR OTOMOTİV Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Ford Uzmanı
Şu an açık     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Ford Uzmanı
Şu an açık     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara