Chrysler


Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye; 300c Chrysler, 300s Chrysler ve Chrysler Grand Voyager gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Muayene öncesi aracınızın genel bakımını yaptırmak veya uzun bir yolculuk öncesi tüm kontrolleri yaptırmak adına, doğru seçilmiş teknik servis, orijinal yedek parça arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Otolye ile alanında uzman ve güvenilir oto servis firmaları sayesinde, hem aracınızın hasarlarını tespit ettirebilecek hem de bu hasarların ortadan kalkması için tamir ve onarım yaptırabileceksiniz. Üstelik dilediğiniz oto aksesuar ve cam filmi gibi ekstra hizmetleri de kolayca alabileceksiniz.

Otolye, Sizin İçin En İyi Seçenekleri Sunuyor


Chrysler marka aracınız için Chrysler yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınız varsa, Otolye'nin listelediği, seçkin firmaları tercih edebilirsiniz. Otolye anasayfasının sol kısmında, tercihlerinizi daha iyi yönetmek adına filtreleme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede daha doğru ve daha pratik seçimleri ücretsiz bir şekilde yaparak Chrysler servis hizmetini alabilirsiniz. Otolye onaylı ve garantili seçeneklerden dilediğinizle anlık "Chat" veya "Arama" tercihinde bulunarak, tüm detayları birebir görüşmeniz mümkün. Fiyat, randevu ve diğer detayları bu sayede netleştirebilir ve tercihlerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.

En İyi Hizmete Zahmetsizce ve En Uygun Fiyatlarla Ulaşın


Otolye, şu an sadece İstanbul'daki Chrysler marka servislerini ve seçkin oto sanayi ustalarını sizlere sunuyor. Anadolu ya da Avrupa yakası farketmeksizin, bulunduğunuz adrese en yakın en iyi servisleri sizin için sıralıyor. Servisler arasında kararınızı, aldığınız fiyat tekliflerine göre netleştirmeden önce o hizmeti almış kullanıcıların servis hakkında yorumlarını okuyabilirsiniz. İnce eleyip sık dokuyabilir Chrysler marka aracınız için orijinal aksesuara ya da ihtiyacınız olan en iyi hizmete en uygun fiyatla zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Otolye'nin bu mükemmel hizmetinden yararlanıp siz de kazançlı çıkın!

 

 

CHRYSLER SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Chrysler Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Chrysler Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!