Bakım ve Mekanik

Aracınızın iyi bir performans göstermesi için mekanik aksamlarının sağlıklı bir şekilde çalışması oldukça önemlidir. Mekanik sağlık ise bakımların düzgün yapılmasından geçer. Bakım ve mekanik konusunda iyi olan bir araç, sadece performans noktasında değil maliyet noktasında da yüzünüzü güldürür. Bu da, cebinizden daha az para çıkacağı anlamına gelir. Otolye.com ise, hem bakım hem de mekanik onarım konusunda size kolaylık sağlar. Oto bakım servisi konusunda hizmet veren pek çok farklı işletmeyi sizin için sıralar.

Bakım ve Mekanik Kontrol İle Büyük Masrafların Önüne Geçin

Aracınız 1000'den fazla parçadan oluşur ve mekanik parçalar, motor aksamından yürüyen aksama kadar hemen her parçayı kapsar. Bu mekanik düzende sorun çıkaran bir parçaya zamanında bakım ve mekanik kontrolde müdahale edilmezse, daha büyük problemlere yol açabilir. Küçük bir parçada meydana gelen yıpranma, eskime, bozulma, kırılma ya da yırtılma gibi durumlar, büyük parçaların işlerini doğru yapamamasına sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra, küçük parçalardaki sorunların ihmal edilmesi, büyük parçaların arıza vermesine kadar gidebilir. Bu nedenle, mekanik bakım onarım işlemlerini aksatmamanız gerekir. Aracınızın bakım ve mekanik kontrolde rutin bakımları yapılırken genel kontrol yaptırmanız da bu konuda size fayda sağlar.

Bakım ve Mekanik İşlemlerini Aksatmayın

Bakım ve mekanik kontroller esnasında, aracınız için hayati önem taşıyan motor yağının yanı sıra yağ filtresi, hava filtresi ve yakıt filtresi değişimleri de yapılır. Genellikle araç bakım servis işletmeleri tarafından yapılan bu değişimler aracınızın hem performansını artırır hem de arıza riskini aşağıya çeker. Motor yağı zamanında değiştirildiğinde aracınızda özelliğini kaybetmemiş bir sıvı görev yapar. Motorunuzun düzeneğindeki parçalar çalışırken sürtünme katsayıları daha aşağıya çekilir. Motor yağları aracı soğutma konusunda da önemli bir rol üstlendiği için, çalışma düzeneğini soğutan sistemde de temiz bir yağ dolaşır. Bakım ve mekanik kontroller sırasında gerçekleştirilen filtre değişimi ise, aracınıza zarar verebilecek partiküllere karşı daha iyi bir mücadele sağlar. Bu noktada siz de, basit bakım işlemleri sayesinde arızalara karşı önlem almış olursunuz.

Bakım ve Mekanik İçin Onlarca Seçenek Elinizin Altında

Otolye, gerek mekanik işlemlerde gerek de bakım konusunda size önemli bir kolaylık sunar; pek çok farklı işletmeyi karşınıza çıkarır. Otolye.com ile bölgenizdeki bakım mekanik servis işletmelerine kolayca ulaşabilirsiniz. İşletmelerin numarasını öğrenebilir ya da site üzerinden ustalarla chat yapabilirsiniz. Üstelik, fiyat teklifi de talep edebilirsiniz. Otolye.com ile yerinizden kalkmadan bakım ve mekanik konusunda istediğiniz servise ulaşabilir, aracınızın bakımı için uygun firmayı zahmetsizce bulabilirsiniz!

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Kapıda Hizmet Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     Bugün 6 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Şu an açık     
Ara
ÜMÜT OTO SERVİS Özel Servis Ford uzmanlığı ile Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik hizmeti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara
SÜRAT OTO Özel Servis olup Ford uzmanlığı ile Binek araç grubunda Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara
ZEKİ OTOMOTİV Özel Servis Tekirdağ bölgesinde bulunmaktadır Binek araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara
KARADENİZ OTOMOTİV Özel Servis Yakınlarında restaurant cafe ve mescit bulunmaktadır. Ford uzmanlığı bulunan Karadeniz Otomotiv yedek parçada garanti vermektedir.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara
1990 yılından 1995-1996 yılına kadar çıraklık dönemi ve ardından askerlik görevinden sonra ustamla 3.5 yıl ortaklığım oldu. Edindiğim tecrübe ve birikimi artık müstakil bir işletmede hayata geçirme zamanı geldiğini anladığım 2001 yılında ÖZKAN KARDEŞLER doğdu. Bugüne kadar adım adım büyümenin ve başarıyla tamamladığımız işlerin verdiği güven sonucu ÖZKAN KARDEŞLER bugün güvenilir ve güçlü bir firma olarak kendine piyasada yer edinmiştir. Müşteri beklentilerini iyi analiz ederek ve daha ihtiyaç doğmadan öngörerek yatırım yapma gayretimiz ve işimize sevgiyle bağlılığımız hayal etmeye başladığımız noktadan bizi bugünlere ulaştırdı. Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı ile ÖZKAN KARDEŞLER, Türkiye'deki ve Balıkesir'deki gelişmelere uyum sağlayarak değişimin öncüsü olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir. ÖZKAN KARDEŞLER, son olarak inşaat sektörüne hızlı bir şekilde adım atmıştır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Hizmetlerimizi dünya standartlarına uygunluk, kalite ve güvenilirlik anlayışıyla sunmaktayız. Sürekli yenilik arayışı ve modern tasarımlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek temel hedefimizdir. Tüm projelerimiz "Güven, Kalite ve Detay" ilkeleriyle yürütülmektedir. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara