Bakım ve Mekanik

Aracınızın iyi bir performans göstermesi için mekanik aksamlarının sağlıklı bir şekilde çalışması oldukça önemlidir. Mekanik sağlık ise bakımların düzgün yapılmasından geçer. Bakım ve mekanik konusunda iyi olan bir araç, sadece performans noktasında değil maliyet noktasında da yüzünüzü güldürür. Bu da, cebinizden daha az para çıkacağı anlamına gelir. Otolye.com ise, hem bakım hem de mekanik onarım konusunda size kolaylık sağlar. Oto bakım servisi konusunda hizmet veren pek çok farklı işletmeyi sizin için sıralar.

Bakım ve Mekanik Kontrol İle Büyük Masrafların Önüne Geçin

Aracınız 1000'den fazla parçadan oluşur ve mekanik parçalar, motor aksamından yürüyen aksama kadar hemen her parçayı kapsar. Bu mekanik düzende sorun çıkaran bir parçaya zamanında bakım ve mekanik kontrolde müdahale edilmezse, daha büyük problemlere yol açabilir. Küçük bir parçada meydana gelen yıpranma, eskime, bozulma, kırılma ya da yırtılma gibi durumlar, büyük parçaların işlerini doğru yapamamasına sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra, küçük parçalardaki sorunların ihmal edilmesi, büyük parçaların arıza vermesine kadar gidebilir. Bu nedenle, mekanik bakım onarım işlemlerini aksatmamanız gerekir. Aracınızın bakım ve mekanik kontrolde rutin bakımları yapılırken genel kontrol yaptırmanız da bu konuda size fayda sağlar.

Bakım ve Mekanik İşlemlerini Aksatmayın

Bakım ve mekanik kontroller esnasında, aracınız için hayati önem taşıyan motor yağının yanı sıra yağ filtresi, hava filtresi ve yakıt filtresi değişimleri de yapılır. Genellikle araç bakım servis işletmeleri tarafından yapılan bu değişimler aracınızın hem performansını artırır hem de arıza riskini aşağıya çeker. Motor yağı zamanında değiştirildiğinde aracınızda özelliğini kaybetmemiş bir sıvı görev yapar. Motorunuzun düzeneğindeki parçalar çalışırken sürtünme katsayıları daha aşağıya çekilir. Motor yağları aracı soğutma konusunda da önemli bir rol üstlendiği için, çalışma düzeneğini soğutan sistemde de temiz bir yağ dolaşır. Bakım ve mekanik kontroller sırasında gerçekleştirilen filtre değişimi ise, aracınıza zarar verebilecek partiküllere karşı daha iyi bir mücadele sağlar. Bu noktada siz de, basit bakım işlemleri sayesinde arızalara karşı önlem almış olursunuz.

Bakım ve Mekanik İçin Onlarca Seçenek Elinizin Altında

Otolye, gerek mekanik işlemlerde gerek de bakım konusunda size önemli bir kolaylık sunar; pek çok farklı işletmeyi karşınıza çıkarır. Otolye.com ile bölgenizdeki bakım mekanik servis işletmelerine kolayca ulaşabilirsiniz. İşletmelerin numarasını öğrenebilir ya da site üzerinden ustalarla chat yapabilirsiniz. Üstelik, fiyat teklifi de talep edebilirsiniz. Otolye.com ile yerinizden kalkmadan bakım ve mekanik konusunda istediğiniz servise ulaşabilir, aracınızın bakımı için uygun firmayı zahmetsizce bulabilirsiniz!

 

NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
Kapıda Hizmet
Kapalı     
Ara
NEREX AUTOSERVICE EYÜP Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir
50TL Hediye Çek Bakım & Mekanik Uzmanı
Kapalı     
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ Zincir Servis Ümraniye bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Vale hizmeti mevcuttur.
Kapalı     
Ara
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ESSAA OTOMOTİV Özel Servis Servis çok lükstür. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
BİBAK OTO Özel Servis Audi, Fiat, Peugeot, Renault, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Arıza Tespiti gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Servis çok lükstür.
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
KIRAÇ OTOMOTİV Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
MOTİF OTOMOTİV Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
EMİRLER OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ATAŞEHİR OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara