Citroen

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Citroen C3, Citroen C4, Citroen Berlingo, Citroen C5, Citroen Nemo, Citroen C1, Citroen Cactus, markalı araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. İstanbul içinde alanında en iyi servislerle işbirliği yapan Otolye, istediğiniz hizmete zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

Ücretsiz Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz

Aradığınız Citroen yedek parçalarını Otolye'de bulabilir, yedek parça satışı yapan firmalar ve servis hizmeti veren işletmelerle anında iletişim kurabilirsiniz. Chat ve Ara butonları üzerinden servis ya da yedek parça yetkililerinden ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz. Aracınızı en az sizin kadar önemseyen ve hayatınızı kolaylaştıran Otolye, en doğru Citroen yetkili servisini seçmenize olanak tanırken bütçenizi de düşünür. Servislerle ilgili kullanıcı yorumlarını da sayfada görebilir; servis deneyimlerinizi de diğer araç sahiplerine aktarabilirsiniz.

Citroen Modelleri İçin Servis Filtreleme Seçeneği

Citroen marka aracınız için arıza tespiti, döşeme, egzoz işlemleri, ekspertiz hizmeti, kaporta boya hizmetleri, klima, LPG ya da oto kuaför gibi ihtiyaçlarınız için aradığınız servisleri Otolye'nin filtreleme alanından kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca yine aynı alandan anlaşmalı bankaları, anlaşmalı sigorta şirketlerini, servislerin özel kampanyalarını, servis özelliklerini görebilirsiniz. Citroen servislerini dilerseniz bu filtrelere göre seçebilirsiniz. Aracınız ister otomobil ister hafif ticari ister de crossover olsun; aradığınız hizmet için en iyi servisi en uygun fiyatlarla bulmak istiyorsanız Otolye'yi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

 

CITROEN SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Citroen Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Şu an açık    
Ara
PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Şu an açık    
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Şu an açık    
Ara

Dilersen Citroen Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!