Opel

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Opel Astra, Opel Corsa, Opel Insignia ve Opel Vectra modellerine sahip araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Hayatınızı kolaylaştıran Otolye aracınızın bakım, onarım ve yedek parça gibi ihtiyacı olan tüm işlemler için İstanbul'daki en yakın servisi bulmanıza; ücretsiz fiyat teklifi alabilmenize ve randevu oluşturabilmenize imkan sağlıyor.

Opel Servislerinden Aracınız İçin Kolayca Randevu Oluşturma İmkanı

Otolye, Opel yedek parça ve oto aksesuar alanlarında Opel jant ve Opel jant kapağı gibi ihtiyaçlarınızda, bakım, mekanik, kaporta, Opel çıkma parça, Opel orijinal yedek parça ve boya gibi tüm hizmetleri veren Opel yetkili servislerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Opel aracınıza yaptığınız tüm işlemleri garanti altına aldığından aracınızı güvenle servise teslim etmenize imkan veriyor. Opel aracınız için birçok sigorta şirketi ile anlaşmalı oto servis seçeneklerine kolayca erişebileceğiniz Otolye'de, İstanbul sınırları içerisinde Opel yol yardımı ve çekici desteği de her an elinizin altında. Otolye, Opel aracınız için de arıza tespiti, cam ve cam filmi, döşeme, egzoz, ekspertiz, elektrik elektronik, kaporta, boya, lastik, oto kuaför, rot balans, ses ve multimedia, sigorta ve kasko da dahil olmak üzere birçok hizmeti ayağınıza seriyor. Kolay filtreleme seçenekleri ile de ihtiyacınız olan bakıma kolayca erişebiliyorsunuz.

Opel Aracınız Otolye ile Daha Değerli

Otolye'de Opel araç modelleri için yüzlerce yetkili servis ve özel servis garantili hizmet veriliyor. Kaliteli hizmet veren güvenilir Opel özel servislerini, Opel yedek parçacıları ve oto aksesuarcılarını, aracına gözü gibi bakan araç sahipleri ile buluşturuyor. Üstelik hizmet sağlayıcılar arasında fiyat karşılaştırması yapabilmeniz adına servislerden ücretsiz fiyat teklifi isteyebilmenize olanak tanıyor. Siz de İstanbul sınırları içerisindeyseniz Otolye'nin bu fırsatlarından kolayca yararlanabilir ve aracınızla ilgili tüm sorunlarınıza zahmetsizce çözüm getirebilirsiniz.

OPEL SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Opel Servislerimiz

PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Opel Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!