Toyota Servisleri

1937 yılından beri sektör içerisinde yer alan Toyota, sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve büyük başarıla imza atmaktadır. Günümüz teknolojisini iyi bir şekilde yakalayan ve tasarımlarına önem veren marka, son dönemlerde servis alanında da büyük değişimler yapmıştır. Sistemlerin bakımı, tamiri ve diğer yönergelerle araçlarınız artık bu servislerde emin ellerde!

Otolye olarak hazırladığımız bu yazımızda Toyota servisleri hakkında sizlere genel bir bilgilendirme yapacağız. 

 

İstanbul Toyota Yetkili Servis

Arızalanmalarda ya ad bakım işlemlerinde ilk olarak yetkili servislere ulaşılmaktadır. Araç sahipleri bu alanda daha fazla güven duymakla birlikte markanın sağladığı bir sistem olmasını tercih etmektedir. İstanbul Toyota yetkili servis hizmetlerinde marka ile bağlantılı olan servis, markanın sunduğu tamir ve değişim gibi yönergelerle hizmet verir. Aynı zamanda markanın belirlediği kodlara göre arıza durumu en hızlı şekilde tespit edilir. 

Toyota servisleri yetkili ya da özel olarak ikiye ayrılır. Tüm bu servisler en iyisini sunmak için çalışmakla birlikte Otolye yalnızca profesyonellerle çalışır. Araçlarınızı güvendiğiniz kişilere teslim edebilmeniz için her zaman belirli kriterlerle birlikte çalışmaktayız. 

 

İstanbul Toyota Özel Servis

Yetkili servis dışında hizmet veren servislere özel servis denilmektedir. Marka ile bir bağlantısı olmasa da özel servisin marka prosedürüne göre hizmet vermesi gerekmektedir. Bu nedenle İstanbul Toyota özel servis hizmetleri alanında en iyisi olmak ve doğru bir hizmet vermek için marka model üzerinde profesyonelleşmektedir. Aynı zamanda araçlarınızı teslim ettikten sonra sizlere bilgi vererek işlemler yapılır ve her zaman orijinal uyumlu yedek parça kullanımı sağlanır. 

Toyota servisleri için hizmet almak istediğinizde sistemimizden seçim yapabilirsiniz. Sizlere sağladığımız hizmetlerin bir sınırı olmamakla birlikte Toyota servis iletişim numarası ile önceden servislerimizle konuşabilir ve hizmet bedeli bilgisi öğrenebilirsiniz. 

 

Toyota Periyodik Bakım  

Bir aracı oluşturan temel birimler bulunmaktadır. Mekanik bir sistem olması ve parçaların bir arada çalışması için bu birimlerin önemi oldukça büyüktür. Ancak her parçanın korunması ve sistemin üst düzey bir performans göstermesi için bakım işlemleri şarttır. Toyota periyodik bakım kapsamında araçlarınız için gerekli olan tüm hizmetler sağlanmaktadır. Aksatılan ya da görmezden gelinen bakımlar ise sizlere ilerde büyük sorunlar çıkarabilir. Muayene gibi işlemlerden geçmeyen araç, yakıt konusunda da fazla bir harcamaya sahip olacaktır. 

Toyota servisleri içerisinde yapılacak olan bakım işlemlerinde ilk olarak yağ, su ve motor gibi alanlara bakılır. Ardından modele göre özel testlere alınır ve bakım işlemine devam edilir. Otolye olarak sizlere sunduğumuz Toyota bakım kampanyası ile de bu hizmetlerden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. 

 

En Yakın Toyota Servisi 

Uzun yol ya da bilmediğiniz bir güzergâhta ilerlerken, araç arızası ile karşılaşabilirsiniz. Ancak konum açısından bilmemeniz en yakın Toyota servisi ile iletişime geçemeyeceğiniz anlamına gelmez. Otolye olarak sizlere sunduğumuz servis hizmetlerimizde konumunuzu belirtmeniz halinde adresinize en yakın Toyota servislerini görebilir ve hizmet alabilirsiniz. Her şey ve sunduğumuz her hizmet sizlerin memnuniyeti için! 

 Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Toyota Uzmanı Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Toyota Uzmanı
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Toyota Uzmanı Ücretsiz Check-up
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Kapalı     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Kapalı     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara