Tata Servis Fiyatları

Tata büyük araç ve standart araç modellerinde üstün bir motor hizmeti ile kendini göstermektedir. Özellikle son dönemlerde eklediği donanımlarla da modellerini en iyi reklam ile tanıtmayı başardı. Tata markası üstün donanımlara sahip olsa da her araç gibi zaman içerisinde arızalanabilmektedir. Bu durumda kullanıcılar ilk olarak Tata servis fiyatları için derin araştırmalar yapmaktadır. Ancak servis fiyatı için net bir rakam söylemek doğru değildir. Fiyat belirlemede birçok farklı işlem söz konusudur. Tata servis fiyatları için sizlere bu yazımızda detaylı bir bilgilendirme hazırladık. 

 

Tata Servis Ücretleri

Tata markası ve diğer markalar zaman içerisinde kullanıcı bazlı ya da kaza sebebiyle arıza gösterebilmektedir. Bu durumlarda aracınıza herhangi bir müdahalede bulunmadan hızlı bir şekilde oto servise götürmeniz gerekmektedir. Kendiniz müdahale etmeniz halinde arızayı daha da büyütebilir ya da farklı alanlarında arızalanmasına neden olabilirsiniz. Bu durumda yapılacak olan işlemler daha büyük olacağı için Tata servis ücretleri üzerinde büyük bir etki bırakacaktır. 

Tata servis ücretleri belirlenirken ilk olarak aracın arıza durumuna bakılır. Ardından yedek parça ihtiyacı bulunup bulunmadığına bakılmaktadır. Arızanın durumu, konumu, yedek parça ihtiyacı, kazalı ise hasar durumuna göre servis fiyatları belirlenmektedir. Bu noktada her işlem ve faturalandırma Otolye oto servisleri tarafından size aktarılmaktadır. Profesyonel bir hizmet sunmakla birlikte aracınız için her adımı takip etmenizi de sağlamaktayız. 

 

Tata Bakım Fiyatları

Bakım işlemleri her zaman önemsenmemektedir. Ancak bir aracın en iyi performansı vermesi için bakımlarının tam olması gerekmektedir. Kullanıcılar zaman içerisinde yalnızca arızalandığı durumlarda aracı oto servise götürmektedir. Ancak her araç bakım işlemleri için de oto servise götürülmesi gerekmektedir. Tata bakım fiyatları için bakıldığında ise model farkına göre işlem yapılmaktadır. Her model farklı bir donanım içerdiği için özel testlere tabii tutulmaktadır. Bu durumda işçilikte fiyata dâhil olmaktadır. 

Tata servis fiyatları noktasında her oto servis kendi fiyatlandırmasını yapmaktadır. Bu nedenle tek bir oto servisten aldığınız fiyat hepsi için geçerli olarak düşünmemeniz gerekir. Otolye bünyesinde alacağınız her hizmet için ilk olarak oto servislerimizi arayarak ücretsiz hizmet bedelini öğrenebilirsiniz. 

 

Tata Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

TATA INDICA 1.4 BENZİNLİ 1.4 İ ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 BENZİNLİ 1.4 İ ATEŞLEME BOBİNİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 BENZİNLİ 1.4 İ BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 BENZİNLİ 1.4 İ HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 BENZİNLİ 1.4 İ MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 BENZİNLİ 1.4 İ ŞANZIMAN YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 BENZİNLİ 1.4 İ YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D ARIZA TESPİTİ & CHECK UP

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D SALINCAK DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

TATA INDICA 1.4 DİZEL 1.4 D ŞANZIMAN YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT