Volkswagen Servisleri

Araç model ve marka özelinde belirli sıralamalar bulunmaktadır. Üst segment olarak geçen araçlar performans, hız ve sunduğu donanımlarla en iyisini tanımlamaktadır. Volkswagen markası da üst segment olmakla birlikte dünya üzerinde başarılı kabul edilen markalar arasında yerini korumaktadır. Geçmişten günümüze kadar sürekli gelişen ve teknolojiye ayak uyduran Volkswagen, servisleri içerisinde de değişime gitmiştir. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Volkswagen servisleri hakkında bilgilendirme yapacağız. 

 

İstanbul Volkswagen Yetkili Servis

Volkswagen markası zaman içerisinde sürekli olarak değişime uğramıştır. Değişim sırasında meydana gelen teknolojik gelişmeler ve yeni sistemler de bu sürece dâhil olmuştur. Kendini geliştiren, yeni sistemleri araçlarına entegre eden marka, zaman içerisinde servis alanlarında da bu teknolojik sisteme uygun bir hizmet anlayışı sunmaktadır. İstanbul Volkswagen yetkili servis içerisinde araçlarınızın arıza koduna göre durumu en hızlı şekilde çözülerek hizmet almanız mümkündür. 

Volkswagen servisleri için özel ya da yetkili fark etmeksizin, Otolye en iyilerle birlikte çalışmaktadır. Araçlarınızın güvenliği ve sizlerin memnuniyeti için belirli kriterlere uyan servisleri bünyemizde barındırıyoruz. 

 

İstanbul Volkswagen Özel Servis 

Servis noktasında araçların değeri nedeniyle özel servislerden çekinme büyük oranda var olan bir durumdur. Ancak işini profesyonel olarak yapan tüm servisler sizlere en iyisini sağlamak adına hizmet vermektedir. İstanbul Volkswagen özel servis hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde Otolye ile profesyonel servisleri bulabilirsiniz. Servislerimiz içerisinde markanın sunduğu prosedür ve işlemler yapılmaktadır. Aynı zamanda yedek parça ihtiyacında orijinal ve uyumlu parçalar kullanılmaktadır. 

Otolye olarak araçlarınıza verdiğiniz değerin kat be katını Volkswagen servisleri hizmetlerimizle sizlere sunmak adına çalışıyoruz. Bu nedenle hizmet almadan önce sistemimizde yer ala n Volkswagen servis iletişim numarası ile gitmeden önce arayabilir ve hizmet bedeli bilgisi öğrenebilirsiniz. 

 

Volkswagen Periyodik Bakım 

Üst segment araçlar büyük performanslar göstermektedir. Bu performansın kalıcı olması, yakıt tüketiminin istenen değerde olması ve aracın doğru bir sürüş sağlaması için Volkswagen periyodik bakım işlemlerinin yaptırılması gerekmektedir. Bakımları ihmal edilen bir araç belirtilen konularda düşüş yaşayacaktır. Aynı zamanda araçlarınızın muayeneden geçmesi imkânsızdır. Araçlarınıza verdiğiniz değeri göstermek için bakım işlemlerini aksatmamalısınız. 

Volkswagen servisleri içerisinde yapılacak olan işlemlerde ilk olarak araçlarınızın yağ, su gibi temel noktalarına bakılır. Ardından modele göre belirli testlere alınarak, arıza durumu olup olmadığı belirlenir. Tüm bu işlemler için Otolye’nin sizlere sağladığı Volkswagen bakım kampanyasından yararlanarak, uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. 

 

En Yakın Volkswagen Servisi 

Araçlarınızla seyir halinde iken bilinmeyen bir nedenle arızalanma meydana gelebilir. Araç kontrolü kaybolabilir ya da araç bir an da çalışmayı durdurabilir. Bu tarz durumlarda en yakın Volkswagen servisi ile iletişime geçerek, hizmet almanız gerekmektedir. Bilmediğiniz bir noktada iseniz servis bulmak kolay olmayabilir. Ancak Otolye ile artık her durum mümkün!

Otolye bünyesinde yer alan Volkswagen servisleri kategorisinde konum belirterek, adresinize en yakın servisi bulabilirsiniz. Sizler için her zaman en iyisini sunmak ve daha çok çalışarak kendimizi geliştirmek adına büyük hizmetler sağlamaktayız. 

 


Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Volkswagen Uzmanı Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Volkswagen Uzmanı Ücretsiz Check-up
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Volkswagen Uzmanı
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Volkswagen Uzmanı
Kapalı     
Ara
Fulmer Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Volkswagen Uzmanı
Kapalı     
Ara
Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu. TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu. 360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.
Volkswagen Uzmanı
Kapalı     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Volkswagen Uzmanı
Kapalı     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Kapalı     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Kapalı     
Ara