Dacia

 

Türkiye'deki en büyük sanal oto sanayi olan Otolye; Dacia Duster, Dacia Logan, Dacia Sandero ve Dacia Stepway gibi araç sahiplerini onlarca servisle buluşturuyor. Araç sahiplerine arama veya chat ile servislerle birebir görüşme imkanı vererek taraflar arasında güvenli bir görüşme sağlıyor. Ayrıca araç sahiplerinin ücretsiz fiyat teklifi almalarına olanak tanıyarak hem en uygun hem de en iyi olana ulaşmalarını hedefliyor.

 

Dacia Arabalarınız İçin Orijinal Yedek Parçalar Otolye'de 

  

Yüzlerce aksesuar arasından sizin için en uygununu seçmeniz hem rahat hem de güvenli yolculuklar yapmanızı sağlar. Bu aksesuarlar oto koltuk kılıfı gibi çok tercih edilen bir aksesuar olabileceği gibi sizi yansıtan herhangi bir obje de olabilir. Orijinal Dacia Duster aksesuarlarına ve Dacia yedek parçalarına Otolye'den ya da Otolye üzerinden seçtiğiniz yedek parçacılardan ulaşabilirsiniz. Otolye'den verdiğiniz siparişi siz teslim alana kadar ödemeniz gerçekleşmiyor. Ürünü 14 gün içerisinde kolayca iade edebilirsiniz. Nitelikli hizmet veren parçacı, yedek parça ve oto servisini bünyesinde barındıran Otolye, sizi en güvenilir hizmete ulaştırır.

 

Dacia Modelleri İçin Hızlı Çözüm, Uygun Fiyat Arayanlar Burada!  

 

Aracınızın bakıma ihtiyacı varsa ya da aracınızı çeşitli aksesuarlarla zenginleştirmek istiyorsanız hem güvenilir hem de bütçenize uygun bir servis arayışınız başlamış demektir. Farklı pek çok Dacia servisi arasından en doğru seçimi yapmanız epey zamanınızı alabilir. Bu süreçte hem vakit hem de nakit kaybı yaşamamak için, İstanbul'daki onlarca servisi size bir tık kadar yaklaştıran Otolye en büyük yardımcınız olabilir. Otolye'de yer alan Dacia yetkili servisleri konumunuza göre değerlendirebilir, onlarla iletişime geçip ihtiyaç duyduğunuz hizmet için fiyat teklifi alabilirsiniz. Kararınızı vermeden önce daha önce ise seçtiğiniz servisten hizmet alanların yorumlarını okumanızda da fayda var! Haydi o halde ihtiyacınız olan en kaliteli hizmeti Otolye'nin filtreleme seçeneklerinden yararlanarak arayabilir, hızlı çözüme uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

 

 

DACIA SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Dacia Servislerimiz

AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Dacia Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!