Jaguar

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Jaguar X F, Jaguar I Pace,  Jaguar F Pace ve diğer Jaguar model sahiplerine oto yedek parçası ve oto servis hizmeti sunan bir sitedir. Bu Jaguar araba modellerinden birine sahip iseniz, aradığınız parçayı veya hizmeti sitemizden rahatlıkla edinebilirsiniz. Dilediğiniz çeşitlere kolaylıkla ulaşabildiğiniz sitemiz sayesinde kalite, çeşitlilik, uygun fiyat gibi faktörleri bir bütün olarak elde edersiniz. Jaguar arabalara sahip olanlara özel olarak tasarlanmış yedek parçalar, kalite standartları açısından uygun bir konumdadır. Bu parçalar, modelinize tam olarak uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aradığınız hizmet ya da ürün Otolye sayesinde bir tık kadar uzağınızda.

 

Jaguar Yedek Parça Ürünleri Otolye Sayesinde Çok Yakınınızda

 

Sitemizde çok çeşitli olarak Jaguar otomobil sahiplerine sunulan Jaguar yedek parça ürünleri mevcuttur. Gelişmiş sistemi sayesinde bu ürünleri rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Sitede oluşturduğumuz sistem sayesinde yedek parçacılarla iletişime geçebilmeniz mümkün. Bu nedenle aldığınız hizmetten fazlasıyla verim elde edersiniz. Yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden teklif almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede birden çok teklifi ücretsiz bir şekilde karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Aldığınız ürün anlatıldığı gibi ya da istediğiniz gibi çıkmazsa 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Jaguar Servis Hizmetlerini Otolye İle Edinin

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye ‘de, alanında uzman kişilerin yer aldığı servis hizmetleri de yürütülmektedir. Sitemiz sayesinde size en uygun, en ideal Jaguar servis noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Gelişmiş arama sistemi sayesinde araç özelliklerini ve aradığınız hizmeti bildirerek, aradığınız hizmeti veren kişilerin listesini rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede sitemiz sizlere ayrı bir kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda fiyat teklifleri almak tamamen ücretsizdir! Sitemizde yer alan servis hizmeti sağlayıcıları ile çeşitli yollarla sürekli iletişimde kalarak soru sorabilmeniz, kafanızdaki soruları giderebilmeniz mümkün. Bütün bu işlemlerden sonra bayilerden kolayca teklif alabilir, hizmeti satın alabilirsiniz. Otolye, size daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmektedir.


JAGUAR SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Jaguar Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Ücretsiz Check-up
Kapalı    Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
ZEYREN OTOMOTİV

Orhangazi Bursa Haritada Göster
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Jaguar Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!