Hyundai

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Hyundai araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor! Hyundai İ20, Hyundai Accent, Hyundai Tucson, Hyundai İ30 ve Hyundai Getz başta olmak üzere tüm Hyundai modellerine sahip kişiler, araçlarının ihtiyacı olan her türlü bakımı ve tamir hizmetini Otolye ile kolayca gerçekleştiriyor.

Otolye İle İstanbul İçi Kaliteli Hizmetin Keyfini Çıkarın

İstanbul'un her iki yakasında da hizmet veren Hyundai servisleri hakkındaki tüm bilgilere Otolye'den ulaşabilirsiniz. Geniş filtre seçeneği ile arama yapabilir, aradığınız özelliklere uyan yetkili servislerin listesine ulaşabilirsiniz.

Hyundai Orijinal Yedek Parçalar Otolye'de

Otolye ile Hyundai yedek parça hizmeti sunan servislere ulaşabilir, ihtiyacınız olan Hyundai orjinal yedek parçayı garantili olarak temin edebilirsiniz. Yedek parça hizmeti veren yedek parçacılar online ise  chat butona tıklayarak direkt iletişime geçebilirsiniz. Yetkili servisleri dolaşmanıza gerek kalmadan oturduğunuz yerden merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı bulabilir, isterseniz de hizmetinizle ilgili ücretsiz olarak fiyat bilgisi alabilir ve size uygun servisi yorulmadan keşfedebilirsiniz!

Otolye İle Bütçenize En Uygun Hizmeti Seçtiğiniz Servisten Alabilirsiniz

Sizin için önemli nokta ödeme tercihiniz ise, aradığınız yedek parçayı kendi bankanız aracılığıyla taksit seçeneği ile alabilirsiniz. Ödeme tercihinizi, müşterisi olduğunuz banka ile gerçekleştirmek için bankanızla anlaşmalı olan yedek parçacıları ve yetkili servisleri filtreleyebilir, listelenen Hyundai yetkili servislerin hangi saatler arasında hizmet verdiğini görebilir, servislerin anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin bilgisini de öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde size en yakın Hyundai özel servisini bulabilir, bütçe dostu Hyundai fiyat seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Seçtiğiniz garantili serviste veya Otolye onaylı oto servisinde arıza tespiti, bakım&mekanik, döşeme, cam filmi, sigorta&kasko gibi aracınızın ihtiyacı olan her türlü kaliteli hizmeti güvenilir ve işinin ehli kişilerden alabilirsiniz.

 

 

HYUNDAI SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Hyundai Servislerimiz

NEV TARABYA

Sarıyer İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
 
Şu an açık    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Şu an açık    
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Şu an açık    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Hyundai Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!