Hyundai

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Hyundai araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor! Hyundai İ20, Hyundai Accent, Hyundai Tucson, Hyundai İ30 ve Hyundai Getz başta olmak üzere tüm Hyundai modellerine sahip kişiler, araçlarının ihtiyacı olan her türlü bakımı ve tamir hizmetini Otolye ile kolayca gerçekleştiriyor.

Otolye İle İstanbul İçi Kaliteli Hizmetin Keyfini Çıkarın

İstanbul'un her iki yakasında da hizmet veren Hyundai servisleri hakkındaki tüm bilgilere Otolye'den ulaşabilirsiniz. Geniş filtre seçeneği ile arama yapabilir, aradığınız özelliklere uyan yetkili servislerin listesine ulaşabilirsiniz.

Hyundai Orijinal Yedek Parçalar Otolye'de

Otolye ile Hyundai yedek parça hizmeti sunan servislere ulaşabilir, ihtiyacınız olan Hyundai orjinal yedek parçayı garantili olarak temin edebilirsiniz. Yedek parça hizmeti veren yedek parçacılar online ise  chat butona tıklayarak direkt iletişime geçebilirsiniz. Yetkili servisleri dolaşmanıza gerek kalmadan oturduğunuz yerden merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı bulabilir, isterseniz de hizmetinizle ilgili ücretsiz olarak fiyat bilgisi alabilir ve size uygun servisi yorulmadan keşfedebilirsiniz!

Otolye İle Bütçenize En Uygun Hizmeti Seçtiğiniz Servisten Alabilirsiniz

Sizin için önemli nokta ödeme tercihiniz ise, aradığınız yedek parçayı kendi bankanız aracılığıyla taksit seçeneği ile alabilirsiniz. Ödeme tercihinizi, müşterisi olduğunuz banka ile gerçekleştirmek için bankanızla anlaşmalı olan yedek parçacıları ve yetkili servisleri filtreleyebilir, listelenen Hyundai yetkili servislerin hangi saatler arasında hizmet verdiğini görebilir, servislerin anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin bilgisini de öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde size en yakın Hyundai özel servisini bulabilir, bütçe dostu Hyundai fiyat seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Seçtiğiniz garantili serviste veya Otolye onaylı oto servisinde arıza tespiti, bakım&mekanik, döşeme, cam filmi, sigorta&kasko gibi aracınızın ihtiyacı olan her türlü kaliteli hizmeti güvenilir ve işinin ehli kişilerden alabilirsiniz.

 

 

HYUNDAI SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Hyundai Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    
Ara
PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Hyundai Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!