LPG

LPG yani sıvılaştırılmış petrolü aracınızda kullandığınızda, hem kirli gaz salınımı olmadığından doğaya dolayı zararınız olmaz hem de uygun fiyatları sayesinde bütçeniz zorlanmaz. Bugün en ekonomik yakıt tercihlerinden biri olması nedeniyle birçok araba LPG ile çalışıyor. Dilerseniz siz de aracınıza LPG otogaz dönüşüm sistemi taktırabilirsiniz. Bunun için en güvenilir servislere Otolye üzerinden ulaşabilirsiniz.

LPG (Otogaz) Avantajları Nelerdir?

Kokusuzdur ve benzin gibi ağır koku yaymaz. Renksizdir ve zehirsiz bir gaz olduğundan dolayı sağlığınızı tehdit etmez. Fakat kapalı ortamda solumamak gerekir. Motor üzerindeki etkileri için çalışmalar ve araştırmalar yapılmıştır. Bunun sonucunda araba motor ömrünü uzattığı gözlemlenmiştir. Benzin, dizel gibi yakıtlara göre çok daha temiz bir yakıt olan LPG, motorun yanma bölümlerini de kirletmez. Kurum gibi birikintiler oluşturarak tıkanıklara sebebiyet vermez. Ayrıca solvent madde içermediğinden dolayı yağın kalitesini bozmaz. Yanma sırasında bujilerde de kir, tortu bırakmaz. LPG’li araçlar doğa dostudur. Benzin gibi havaya kükürt salınımı yapmaz. Karbon ve kurşun barındırmadığı için de karbüratör aşınmaları yaşanmaz. Benzin kullanılmasa da buharlaşır bu yüzden masraflı olur. Fakat LPG, tank sayesinde buharlaşmaz ve aracınızı kullanmadığınız süre zarfında yakıt bitmez. Benzine göre yaklaşık yüzde 60 oranında tasarruf etmenizi sağlar.

Lpgli Araç Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Araçların yakıt türü fark etmeksizin belirli periyotlarda bakımı yapılmalıdır. LPG yakıtı ile çalışan araca bakım yapılması gaz sitemi ve motor parçalarının işlevini daha sağlıklı bir şekilde yerine getirmesi için önemlidir. Bakım yapılırken gaz kesici filtrenin bir sorun dahilinde değiştirilmesi gerekir. Ayrıca gaz kaçağı kontrolü, regülatör temizliği/değişimi, regülatörün bağlantı noktaları ve su dirseklerinin kontrolü, elektrik tesisat bakımı, antifriz kontrolü ve map hortum kontrolü yapılmalı. Bakım periyotları tank değişimi için herhangi bir sorun çıkmadığı sürece 10 yılda birdir. Fakat LPG sıralı sistem ayar bakımı 10 bin km'de bir yapılmalı. Gaz kaçağı kontrolü köpüklü sünger ile yapılabilir. Map hortumunda yırtılma oluştuysa basınç hatası verecektir. Bu sorun ile karşılaştığınızda LPG’li araç muayene servisine gidip değiştirmeniz gerekir. Modellerine göre ve servisten servise araba LPG fiyatları değişkenlik gösterir.
Aracınıza LPG taktırmak için ya da bakımdan boyaya ihtiyacınız olan tüm hizmetlere kolayca erişmek için Otolye'yi tercih edebilirsiniz. Servislerden en iyi fiyatı almanızı sağlayan Otolye'de aynı zamanda sizden önce hizmet alanların tavsiyelerini inceleyebilir, onların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Hemen ihtiyacınızı yazın, en uygun teklifi alın.

 

NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Şu an açık     
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Şu an açık     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
Borussia Otomotiv Bmw ve Audi,LandRover,Porsche Servisimiz 2008 yılında Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cd. No:56/4-5 Esenyurt da kuruldu ve şu anda hala aynı yerde kapalı alanda hizmet vermektedir. Kuruluşundan beri kullanıcı güvenliği, memnuniyeti ile BMW kullanıcısının özelliklerinden olan kaliteli yüksek performans ve prestiji her zaman servisimizin çizgisi olarak koruya geldik. Borussia Otomotiv olarak; Vizyonumuz: Türkiyede en kaliteli ve en iyi servis olmak. Misyonumuz: Müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak. Çalışanlarımızı kalitenin ve başarının sonsuz noktasına taşımak. O mutluluğu yaşatmak. Çevremize ve topluma , bu değerlerimizin örnek olmasını sağlamak. Saygılarımızla
Şu an açık     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Şu an açık     
Ara
Emirler Oto Servis Güvencesiyle Emirler oto servis ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Özel Servis olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak marka model farketmeksizin otomobilinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz. Misyonumuz Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak, şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmak ve müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.
Şu an açık     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Şu an açık     
Ara
BURDA Otomotiv, oto servis alanında sertifikalı ve konusunda uzman, deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü servis personeli, size ve aracınıza en iyi hizmeti sunmak için hazır bekliyor. Tüm marka ve model araçlarınızın periyodik bakımı, mekanik, kaporta ve boya onarımlarında; yedek parça ve hizmet kalitesini yaşamanız için sizi servisimize bekliyoruz. 44 Yıllık deneyim ve sorumluluk anlayışımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Araçlarınız, servisimizde bulunduğu onarım süresince AXA SİGORTA‘dan sigortalıdır. Bilgisayar Destekli arıza tespiti Yılı ve modeli ne olursa olsun her marka araca hizmet Orjinal yedek parça Konularında uzman ve yetkin ekip Doğru arıza tespiti, Doğru fiyatlandırma 24 saat acil destek servis hattı Kredi kartları ile ödeme imkanı
Şu an açık     
Ara
Auto Four-S, sanayide işinin en iyileri tarafından kurulmuş olup, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için tasarlanmıştır. Uzun yıllar boyunca kendilerini Alman araçları üzerinde eğitip, geliştirmiş ve halen alanında uzman ekip ile sizlere hizmet etmektedir.
Şu an açık     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
SALİH OTOMOTİV SERVİS Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
Sevgili ziyaretçimiz, 1987 yılında ilk kez faaliyet gösteren ve günümüze kadar faaliyetlerini sürdüren firmamız, İkitelli'de kurumsal firma olma yolunda ilk adımı atarak, müşterilerine profesyonel özel oto servis hizmetlerini günümüze kadar başarı ile sunmuştur. M&S Otomotiv Özel Servis olarak firmamız, 30 yılı aşkın bir süreç içinde araç bakım onarım alanında müşterilerine daima kurumsal çözümler sunmayı başarmıştır. Değerli müşterimiz, şirketimiz mevcut tüm faaliyetlerini İkitelli bölgesinde gerçekleştirmektedir. Değerli müşterimiz, şirketimiz İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi içinde faaliyet göstermektedir. Oto servis sektöründe, alanında uzman personel kadromuz ile müşterilerimize daima profesyonel çözümler ürettik. İkitelli'de araç tamir bakım sektöründe birçok rakibimiz olmasına rağmen, ekibimizin sunmuş olduğu profesyonel ve kalıcı çözümler müşterilerimizin araçlarını güven duygusu içinde şirketimizi tercih etmeleri en büyük gururumuzdur. Şirket olarak, İkitelli civarında mevcutta bulunan ve faaliyet gösteren oto tamir hizmeti sunan rakiplerimizden farklı olmak adına personel eğitimine ciddi yatırımlar yaparak oto servis hizmetimizde müşteri memnuniyeti adına önemli adımlar atmış bulunmaktayız. İkitelli bölgesinde aracınız için hizmet arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara