Renault

 

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Renault Clio, Renault Megane, Renault Symbol, Renault Fluence, Renault Kadjar, Renault Captur gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal Renault yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor.

 

Aradığınız Hizmete Kolay Erişim

 

Renault yetkili servis, Renault araba bakımdan kaporta boyama işlemine, Renault jant kapağı gibi yedek parçalardan yağa tüm kadar hizmetleri sunuyor. Aradığınız hizmet ya da ürünleri Otolye'nin gelişmiş sistemini kullanarak görüntüleyebilir, aracınıza uygun ürünleri ilgi sırasına göre listelendirebilir ve bu ürünleri hangi bayiler hangi fiyatlara satıyor kolayca görebilirsiniz.

 

En Kısa Zamanda En Güvenilir Servisi Bulabilirsiniz

 

Otolye üzerinde bulunan firmalardan sizden önce Renault özel servis hizmeti alanların tecrübe ve tavsiyelerini inceleyebilir ve bu kişilerin firmalara verdiği puanları görebilirsiniz. Puan durumuna ve hizmet alanların yorumlarına göre kendinize en uygun oto servisi seçebilir ve yetkilileriyle iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz Renault orjinal yedek parça gibi ihtiyacınızı yazarak aradığınız hizmeti sağlayan Renault servis tekliflerini göndermesini sağlayabilirsiniz. Teklif veren servislerle birebir mesaj ya da sesli görüşme yoluyla iletişim kurabilir ve bu servisler arasından size en uygun olanı seçerek randevunuzu kolayca alabilirsiniz. Üstelik Otolye fiyat tekliflerini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlıyor.

 

Yedek Parça Siparişlerinizde Risk Almayın

 

Otolye, siz sipariş verdiğiniz ürününüzü sağlam olarak teslim alana dek ödemenizi kendi bünyesinde tutar. Bu sayede olası bir parça uymaması ya da ürünün size anlatılan özelliklere sahip olmaması gibi durumlarda ürünü 14 gün içerisinde kolayca iade ederek paranızı geri almanızı sağlayarak sizin ve paranızın güvende olmanızı sağlar. Binlerce yedek parça ve oto servisi, onlarca parçacı ve markayı bünyesinde barındıran ve şu an yalnızca İstanbul genelinde hizmetlerine devam eden Otolye, güvenilir olan ve nitelikli hizmet veren oto servisleri ve yedek parçacılar ile birçok farklı markanın araçlarına sahiplerini buluşturuyor. Siz de Otolye'yi seçin, zamandan ve paradan tasarruf edin. 

 

 

RENAULT SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Renault Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Renault Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!