Skoda Servis Fiyatları

Tasarım olarak otomobil markaları sürekli birbirleri ile yarışmaktadır. Yenilenen tasarımlar ve eklenen donanımlarla birlikte son dönemlerde daha da ön plana çıkmıştır. Araç sahiplerinin ve araç alacak kişilerin donanımlar ilgisini çekse de Skoda servis fiyatları gibi bilgiler de merak konusudur. Fiyatlandırma hakkında tam bir bilgi kaynağı olmasa da fiyatların nasıl belirlendiği önemlidir. Sizlere bu yazımızda Skoda servis fiyatları nasıl belirlenir, bakım işlemleri nasıl yapılır gibi konuları anlatacağız. 

 

Skoda Servis Ücretleri

Skoda markası birçok kişi tarafından sevilen ve beğenilen araçlardan biridir. Özellikle sağladığı konfor ve sürüş güvenliği ile de oldukça dikkat çekmektedir. Ancak her araç gibi zaman içerisinde arızalanabilmektedir. Arıza noktasında ilk olarak seçeceğiniz oto servis önemlidir. Otolye bünyesinde yer alan profesyonel oto servisleri seçebilir ve aracınız için en iyi hizmeti alabilirsiniz. Oto servislerimizde ise ilk olarak aracınızın kontrolleri yapılır. Ardından arıza kaynağı bulunarak, işçilik, hizmet ve Skoda servis fiyatları hakkında bilgilendirme yapılır. 

Skoda servis fiyatları belirlenirken ilk olarak arızanın büyüklüğü, etki ettiği alanlar ve değişecek yedek parça olup olmadığına bakılmaktadır. Bu durumda her bir farklı olay araç için verilecek hizmeti artırmaya yönelik olması nedeniyle servis ücreti de artacaktır. Araçlarınız için periyodik bakımları kaçırmaz ve düzenli yaptırırsanız, arızalanma riskini de en aza indirebilirsiniz. 

 

Skoda Servis Bakım Ücretleri 

Araçlar birçok farklı donanıma sahip olması nedeniyle belirli aralıklarla bakım istemektedir. Bakım süreleri aracın tipine göre değişiklik gösterir. Binek araçlarda genelde 20 bin kilometre de bakım yapılması gerekir. Skoda servis bakım ücretleri 2019 senesi baz alınarak çeşitli farklılıklar oluşmuştur. Bakım sırasında marka model farklılıkları söz konusu olduğu için araç için belirtilen fiyatlar değişiklik göstermektedir. Skoda servis bakım ücretleri noktasında verilen hizmetler, yağ, su, motor, elektrik aksamı gibi alanların kontrolleri ve araç donanımlarına yapılan çeşitli testlerden oluşur. 

Araçlarınızı düzenli olarak bakım yaptırmamanız halinde araç arızalarına yol açmış olursunuz. Aynı zamanda bakımları yapılmamış bir aracın trafikte dolaşması güvenlik açısından tehlikeli olması nedeniyle cezai işlemleri olabilmektedir.

Skoda Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 AMPUL DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 CNG PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 DEVİRDAİM SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 ŞANZIMAN YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 TRİGER KAYIŞI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

SKODA CITIGO 1.0 BENZİNLİ 1.0 V KAYIŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT