Cam Filmi

Cam filmi, araçlarda kullanılan en popüler uygulamalardan biridir. Folyo malzemesinden üretilen cam filmleri, aracın güzel görünmesini sağlamasının yanı sıra, sağlık konusunda da size yardımcı olur. Aracınızın camlarını film ile kapladığınız zaman, yoğun güneş ışınlarına karşı önlem almış olursunuz. Seyahat ederken sürücü ve yolcular daha güneş ışığına daha az maruz kalır. Böylece gözlerinizi kısmak zorunda kalmazsınız. Bu durum sıcaklık konusunda da avantaj sağlayacağı için, yaz aylarında aracın klimasını daha düşük seviyelerde çalıştırabilirsiniz.

Oto Cam Filmi Çekmek Yasak mı?

Araçlara film çekilmesi bir dönem yasaklanmış olsa da, günümüzde belli oranda serbest bırakılmıştır. Yeni düzenleme ile aracın arka camı ile yan camlarına film çekmek serbest hale gelmiştir. Ön cam filmi çekmek konusundaki yasak ise hala devam eder. Serbest bırakılan cam filmlerinin ise belli dereceleri vardır. Kalınlığın ve koyuluğun yüksek olduğu cam filmlerini kullanmak hala yasaktır. Bu alanda pek çok marka üretim yapmaktadır. Bu markalardan biri de 3M'dir. 3M cam filmi, piyasada tanınan ürünler arasında yer alır. Llumar markası da bu alanda faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir ve pek çok farklı araca Llumar cam filmi uygulaması yapılabilir.

Cam Filmi Mahremiyet Konusunda Yardımcı Olur

Otomobillere uygulanan cam filmlerinin faydası, güneş ışınlarını kesmekle sınırlı değildir. Araç içinin görülmesini de zorlaştırır. Film uygulanan bir arabanın içerisinde bulunan kişi dışarıyı rahatlıkla görebilir, ancak dışarıdaki kişi, aracın içerisini net bir şekilde göremez. Araç içi mahremiyetinizi sağlamak daha kolay hale gelir. Oto cam filmi fiyat araştırması yapan tüketicilerin ise karşısına farklı rakamlar çıkabilir. Fiyat konusunda ürünün kalitesi ve yapısı önemli rol oynar. Ayrıca, cam filminin hangi marka tarafından üretildiği de fiyatlar üzerinde etkili olur.

Otolye ile Cam Filmi Firmaları Bir Tık Ötede

Cam filmi uygulaması, profesyonel eller tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Araca doğru bir şekilde, iyi bir teknikle uygulanmadığında kötü bir görüntüye neden olabilir. Film çekmek dikkat ve el alışkanlığı isteyen zor bir iştir. Cam filmi nasıl çekilir, sorusuna yanıt arayanlar için, bu işi ehline bırakmak daha mantıklı bir seçenek olabilir. Onarımdan bakıma kadar pek çok konuda hizmet veren Otolye, oto cam filmi servis konusunda da siz araç sahiplerine yardımcı olur. Bu alanda hizmet veren firmaların telefon numaralarını sizinle paylaşır. Ayrıca, site üzerinden firma ile mesajlaşma seçeneği sunar. Aradığınız ustaya kolayca şimdi Otolye ile ulaşabilirsiniz!

 

Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
DAS SERVİCE Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. İçerisi çok temizdir.
Kapalı     
Ara