Daewoo

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, üyelerine ve kullanıcılarına otomobil yedek parçası ve oto servis hizmeti sunan bir sitedir. Daewoo Matiz, Daewoo Tico, Daewoo Lanos ve diğer Daewoo modelleri sahibiyseniz, sitemizden aradığınız parça ve hizmeti rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünlere kolayca erişebileceğiniz sitemiz, çeşitliliği, kalitesi ve uygun fiyat avantajları ile hizmetinizdedir. Daewoo araba sahiplerine özel olarak üretilen bu parçalar, kalite standartları açısından uygundur. Arabanıza tam uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aradığınız hizmet ya da ürünü Otolye’nin gelişmiş arama sistemi sayesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Daewoo Yedek Parçalara Otolye İle Ulaşabilmek Mümkün

 

Otolye ‘de aradığınız parçayı rahatlıkla sunan ve müşterinin kafasına takılan soruları cevaplamak üzere iletişime geçen yedek parçacılar mevcuttur. Daewoo yedek parça ürünleri hakkında kafanıza takılan soruları rahatlıkla bu ürünleri sunan kişilere sorabilirsiniz. Bu sayede kişiler sürekli iletişim halinde kalarak hizmetten maksimum verim almaktadırlar. Sitemiz sayesinde müşteriler, bayiler arasındaki fiyatları karşılaştırabilir ve değerlendirebilirler. Aynı zamanda bayiler arasında yapılan yorumları inceleyebilir, tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Örneğin sitemizde Daewoo Lanos Yedek Parça veya Daewoo Nexia Yedek Parça şeklinde arama yaparak aradığınız ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede aradığınız parçalar için fiyat tekliflerini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Yapılan alışveriş sonrasında ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya uyum sağlamazsa 14 iş günü içerisinde iade alabilirsiniz. Böylelikle paranız Otolye aracılığıyla güvende olacaktır.

 

Daewoo Servis Hizmetleri Otolye İle Çok Yakınınızda

 

Otolye ‘de aynı zamanda servis hizmetleri de yer almaktadır. Daewoo araba sahiplerine özel olarak geliştirilen sistem sayesinde, size en yakın servis noktasını bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak ücretsizdir. Bu işlem sayesinde sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Bu sayede fiyat tekliflerini rahatlıkla karşılaştırabilir, tercihinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Tercihinizi şekillendirebilecek bir diğer unsur kullanıcı yorumları ve puan durumudur. Hizmet satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak tercihine yön verebilirsiniz. Bütün bu unsurlar hizmet satın almada verimliliği sağlamaktadır. Otolye, size en iyi hizmeti verebilmek için kendini sürekli olarak geliştirmektedir.DAEWOO SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Daewoo Servislerimiz

NEV TARABYA

Sarıyer İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Ücretsiz Check-up
Kapalı    Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Daewoo Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!