Lada

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Lada Niva, Lada Vega, Lada Jeep ve diğer Lada modellerine sahip kullanıcılara oto yedek parçası ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Sitemizdeki ürünler kalite standartları açısından uygun bir yapıdadır. Uygun fiyat, kalite, çeşitlilik gibi faktörleri bir bütün olarak arıyorsanız doğru adrestesiniz. Lada model araba sahiplerine özel olarak üretilen bu ürünler, yüksek kalite ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede birden çok faktörü bir bütün olarak bir arada satın alabilirsiniz. Bu parçalar, modelinize tam olarak uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aradığınız hizmet ya da ürünü sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Lada Yedek Parça Ürünlerine Ulaşmak Otolye İle Çok Kolay

 

Sitemizde birden çok çeşit olarak Lada Samara modifiye, Lada Samara aksesuar, Lada Niva Modifiye, Lada Samara yedek parça ve benzeri ürünler bulunmaktadır. Sitemizin gelişmiş arama sistemi sayesinde bu ürünlere ulaşmak çok kolay. Örneğin Lada Vega model bir arabaya sahipseniz arama bölümüne Lada Vega yedek parça yazarak arama sonuçlarını rahatlıkla görebilirsiniz. Sitemizde bulunan Lada yedek parça çeşitliliği sayesinde ürün tercih ederken tamamen özgür konumda olursunuz. Sitemizde ürün yelpazesinin genişliği düşünüldüğünde örneğin Lada Niva aksesuar ve Lada Niva yedek parça ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını görebilir, tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede fiyat tekliflerini rahatlıkla karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Satın aldığınız ürün anlatıldığı gibi veya istediğiniz gibi çıkmazsa 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Lada Servis Hizmetleri En Uygun Fiyat Teklifleriyle Otolye ‘de

 

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Otolye ‘de aynı zamanda servis hizmetleri de yer almaktadır. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın Lada servisi noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu sayede servis hizmeti aramakla ekstra bir vakit kaybı yaşamazsınız. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyabilir, verilen puanlara göre kendiniz bir değerlendirme yaparak karar verebilirsiniz. Bu sayede en etkili ve en uygun hizmeti satın alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir! Bu sayede size verilen teklifleri karşılaştırarak en uygun hizmeti satın alabilirsiniz.

 LADA SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Lada Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    
Ara
MOTORCU OTOMOTİV

Selçuklu Konya Haritada Göster
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Lada Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!