Ordu Oto Servis 

Araçlarınızın doğru çalışması ve tam performans vermesi her zaman önemlidir. Bunu sağlamak için ise araçlarınıza iyi bakmalısınız. Ancak her zaman doğru hizmeti bulmak ve servis alanını bulmak kolay değildir. Otolye olarak sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak için de ekstra bir çalışma sağlamaktayız. Ordu oto servis hizmetimiz ile tam profesyonel hizmet alanını oluşturuyoruz. Araçlarınız için en iyisini bulmak adına sistemimizi ziyaret edebilirsiniz.  

 

Ordu Oto Tamirci Noktaları 

Parça yapıları araçlar her marka model için özeldir. Genel olarak otomobil dünyası içerisinde belirli parçalar sabit olsa da değişimler de söz konusudur. Özellikle geçmişten günümüze kadar değişen yapılar ve araç kullanımlarına bağlı olarak bir parçanın farklı çeşitleri de sunulmaktadır. Bu kapsamda ise her parça hakkında doğru ve kaliteli bilgi sahibi olan servislerle çalışmak çok önemlidir. Otolye olarak bu alanda en iyi hizmeti sunmak adına da sizlere Ordu oto tamirci noktalarımız ile hizmet vermekteyiz. 

Kaliteli bir oto servis araçlar için en iyi hizmeti bilen bir alan olarak tanımlanabilir. Ancak kalite yalnızca bu nokta ile anlaşılamamaktadır. Araçlarınız için gerekli hizmet dışında müşteri ilişkileri de en iyi şekilde sağlanmalıdır. Ordu oto sanayi bölgesi içerisinde yer alan ve alanında profesyonel olan servislerimiz sizlere her alanda destek vermektedir. Araçlarınızın durumu, değişecek parçalar, tamir edilecek kısımlar gibi her alanda sizlere gerekli bilgileri sağlar. Sizin izniniz olmadan herhangi bir değişim ya da fiyatlandırma hizmeti sağlayamaz. Bu nedenle tüm sürece ve aracınızın tamir işlemlerine son ana kadar hâkim olabilirsiniz. 

Tam profesyonellik ile çalışan oto servislerimiz, alanında en iyisi olmak adına sürekli olarak emek vermektedir. Ordu oto tamirci noktalarımıza ulaşmak ise bir o kadar kolaydır. Otolye içerisinde servis sekmesine girerek, bulunduğunuz bölgeyi seçmeniz yeterli. Ardından tüm Ordu oto servis noktaları karşınıza çıkacaktır. Eğer uzak bir yer aramıyor ve adresinize yakın bir yer istiyorsanız, tek yapmanız gereken konumunuzu bildirmek. Sistemimiz sizin için en yakın oto servisi bulacaktır.  

 

Ordu Periyodik Bakım Hizmetleri 

Bakım hizmetleri araçtan araca değişen bir yapıya sahip değildir. Genel olarak araçların sistemlerini koruması ve doğru bir çalışma sağlaması için aynı hizmetler uygulanır. İlk olarak aracın temel sistemleri kontrol edilir. Yağına ve suyuna bakılması tabiri ile bilinen bu işlem sonrasında diğer parçalara geçilir. Parça çeşitleri ve marka model özellikleri nedeniyle de bu noktada farklı hizmetler uygulanabilmektedir. Ordu periyodik bakım hizmetlerimiz ile de en iyisini sağlamak adına, direkt markalardan gelen test sistemlerini kullanmaktayız. 

Test işlemleri model özelinde yapılmaktadır. Modele uygun olarak sağlanan testlerle, parça ve donanımlar incelenir. Arıza çıkarabileceği sezilen parçaların değişmesi gerekiyor ise değişim yapılır. Tamiri olabilecek tüm parçalara ise tamir süreci başlatılır. Periyodik bakım işlemleri aslında özel ve bir o kadar önemlidir. Aracın tam performans çalışması, araç muayenesinden geçmesi ve parçaların arızalanmaması için oldukça gereklidir. 

Otolye kapsamında periyodik bakım hizmetlerimizi ele aldığımızda bu süreç sıfır araçlarda genellikle 10-15 bin kilometre arasında değişim göstermektedir. Hibrit motora sahip olan araçlarda ise 15 bin-30 bin kilometre arasındadır. Yanlış kullanım ile birlikte aracın yorulması ve parçaları da aynı oranda yorması kapsamında bu süreç değişiklik gösterir. Eğer aracınızın bakım zamanı yaklaşıyorsa sizde bu süreçte Ordu periyodik bakım kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi takip etmek! 

 

Ordu Oto Servis Hizmetleri 

Arabalarınızın sağlığını, gelişimini ve çalışmasını korumak, aracınıza gereken değeri sağlamak için özel hizmet alanları geliştiriyoruz. Oto servislerimiz içerisinde sunduğumuz, tamamen profesyonel hizmet veren servisleri sizlerle buluşturuyoruz. Güvenilir bir oto servis aramanız halinde ise sizler için oluşturduğumuz özel Ordu oto tamirci noktalarımız ile sizlere istediğiniz hizmeti veriyoruz. 

Pedal sistemleri, motor parçaları, motor suyu sistemler, egzoz, aks gibi birçok farklı parça birbirine bağlı olarak çalışır. Bu sistemlerin kontrolleri, değişimleri ve diğer işlemleri için araçlarınızı oto servise götürmeniz gerekmektedir. Ancak bir servis yalnızca arızalanma noktasında yer almaz. Bakım işlemleri, boya ve aksesuar gibi hizmetler dahilinde de oto servisler görev almaktadır. Ordu oto tamirci sanayi bölgesindeki tüm servislerimiz ile sizler her alanda en iyi hizmeti sunuyoruz.  

Ordu oto servis alanında sunduğumuz hizmet kapsamında sizlere ve araçlarınıza kaliteyi sunmak adına çalışıyoruz. Sizleri dinlemek, isteklerinizi ve taleplerinizi alabilmek adına kurduğumuz iletişim kanallarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.  Otolye olarak hizmetlerimizi bunlarla sınırlamayıp, fiyat karşılaştırma ve hizmet almandan önce servisi arayarak hizmet bedeli öğrenme gibi özel hizmetlerimizde bulunmaktadır. Otolye olarak araçlarınıza en iyi değeri vermek adına çalışıyoruz!


 

 

 

 


Kılıçoğlu Otomotiv Ordu Altınordu'da bulunmaktadır. Ford araçlarında uzmandır.
Kapalı     
Ara