Ssangyong

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Ssangyong Tivoli, Ssangyong Kyron, Ssangyong Rexton, Ssangyong Jeep ve diğer Ssangyong model araç sahiplerine oto yedek parça ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Bu ürün ya da hizmetler, kalite standartları açısından uygun bir yapıdadır. Aynı zamanda aracınıza tam olarak uyum sağlar, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kalite, uygun fiyat, çeşitlilik, verimlilik gibi faktörleri bir bütün olarak arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ssangyong model araç sahiplerine özel olarak tasarlanmış yedek parçalar, yüksek kalite ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede kalite, dayanıklılık, uyumluluk gibi birçok faktörü uygun fiyata satın alabilirsiniz. Aradığınız hizmet ya da ürünü sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Ssangyong Yedek Parçaları Otolye ‘de Uygun Fiyata Bulabilirsiniz

 

Sitemizde çok çeşitli olarak Ssangyong yedek parça ürünleri yer almaktadır. Aynı zamanda arama bölümüne Ssangyong aksesuar yazarak ve bu şekilde arama yaparak, aksesuar çeşitlerine de ulaşabilmeniz mümkün.  Bu ürünler dayanıklı yapısı sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz, uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Sitemizdeki ürün çeşitliliğinin fazlalığı, sizi alışveriş yaparken özgür kılmaktadır. Sitemizde fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede ücretsiz aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Satın aldığınız ürün istediğiniz gibi çıkmazsa veya anlatıldığı gibi çıkmazsa 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Ssangyong Servis Hizmetlerine Rahat Bir Şekilde Ulaşın

 

Sitemizde aynı zamanda servis hizmetleri de yürütülmektedir. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın Ssangyong servis noktasını rahatça bulabilirsiniz. Bu sayede servis hizmeti satın almak için ekstra bir arama faaliyetine girmezsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir ve bu sayede size verilen fiyat tekliflerini karşılaştırarak size en uygun fiyat teklifi veren bayiyi görebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyarak veya puan durumlarına bakarak tercihinizi şekillendirebilirsiniz. Bütün bu unsurlar aldığınız hizmetten en yüksek düzeyde verim almanız için özel olarak tasarlanmıştır. Otolye, sürekli kendini geliştirerek verimli alışverişin teminini sağlamaktadır.

 SSANGYONG SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Ssangyong Servislerimiz

NEREX MOBİL
(4)
NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Servis çok lükstür. Akbank, Denizbank, Finans Bank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Ücretsiz Dezenfektasyon Kapıda Hizmet
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an kapalı
Bugün 14 kişi bu servisle görüştü
Ara
KUZEY OTO
(1)
Ataşehir Haritada Göster
KUZEY OTO Özel Servis Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
İkame Araç
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an açık
Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
AKUZ OTO
(1)
Üsküdar Haritada Göster
AKUZ OTO Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Ücretsiz Vale Hizmeti
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an açık
Ara

Dilersen Ssangyong Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!