Ssangyong

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Ssangyong Tivoli, Ssangyong Kyron, Ssangyong Rexton, Ssangyong Jeep ve diğer Ssangyong model araç sahiplerine oto yedek parça ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Bu ürün ya da hizmetler, kalite standartları açısından uygun bir yapıdadır. Aynı zamanda aracınıza tam olarak uyum sağlar, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kalite, uygun fiyat, çeşitlilik, verimlilik gibi faktörleri bir bütün olarak arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ssangyong model araç sahiplerine özel olarak tasarlanmış yedek parçalar, yüksek kalite ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede kalite, dayanıklılık, uyumluluk gibi birçok faktörü uygun fiyata satın alabilirsiniz. Aradığınız hizmet ya da ürünü sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Ssangyong Yedek Parçaları Otolye ‘de Uygun Fiyata Bulabilirsiniz

 

Sitemizde çok çeşitli olarak Ssangyong yedek parça ürünleri yer almaktadır. Aynı zamanda arama bölümüne Ssangyong aksesuar yazarak ve bu şekilde arama yaparak, aksesuar çeşitlerine de ulaşabilmeniz mümkün.  Bu ürünler dayanıklı yapısı sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz, uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Sitemizdeki ürün çeşitliliğinin fazlalığı, sizi alışveriş yaparken özgür kılmaktadır. Sitemizde fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede ücretsiz aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Satın aldığınız ürün istediğiniz gibi çıkmazsa veya anlatıldığı gibi çıkmazsa 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Ssangyong Servis Hizmetlerine Rahat Bir Şekilde Ulaşın

 

Sitemizde aynı zamanda servis hizmetleri de yürütülmektedir. Otolye’nin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın Ssangyong servis noktasını rahatça bulabilirsiniz. Bu sayede servis hizmeti satın almak için ekstra bir arama faaliyetine girmezsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir ve bu sayede size verilen fiyat tekliflerini karşılaştırarak size en uygun fiyat teklifi veren bayiyi görebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyarak veya puan durumlarına bakarak tercihinizi şekillendirebilirsiniz. Bütün bu unsurlar aldığınız hizmetten en yüksek düzeyde verim almanız için özel olarak tasarlanmıştır. Otolye, sürekli kendini geliştirerek verimli alışverişin teminini sağlamaktadır.

 SSANGYONG SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Ssangyong Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Ücretsiz Check-up
Kapalı    Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Ssangyong Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!