Opel Servisleri 

Opel markası uzun yıllardır otomobil sektörü hangi yer alan ve kullanıcılarına en iyi sunmakta olan markalardan biridir.  Araç sistemlerine bakıldığında terbiye geliştirmeye devam eden Opel, servis alanında yeniliklerle sizleri buluşturmuştur.  Bu yazımızda Opel Servisleri hakkında detaylı bir inceleme ve anlatım yapacağız. 

 

İstanbul Opel Yetkili Servis

Yetkili servisler direkt olarak marka ile bağlantılı olan ve marka verilen protokollerle ilerleyen servis sistemleridir.  Bu söz konusu olduğunda ilk olarak yetkili servis seçimi yapabilirler.  İstanbul Opel yetkili servis noktaları da bu bazı belirli bir sistem yürütmektedir.  Araç arızası göre en hızlı müdahale edileceği gibi alınemeyen marka ile cevaplanabilir. 

Opel noktaları noktasında Otolye kendi kurduğu sistem üzerinden özel bir hizmet alanı.  Yetkili servis ya da özel servis fark etmeksizin, araçlarınızı güvenilir ellere bırakabilirsiniz.  Araçlarınız en az sizler kadar bizim için de değerlidir.

 

İstanbul Opel Özel Servis

Özel servis noktasında herkes doğru bir yaklaşımda bulunmayabilir.  Ancak doğru bir seçim ile aracınız için daimi servisinizi bulabilirsiniz.  İstanbul Opel özel servis seçimlerinde ilk olarak sizlere aktarılan bilgiden emin olmalısınız.  Aracınıza yapılacak olan işlemler hakkında bilgiler ile bilgilendirilmeniz gerekmektedir.  Aynı zamanda tüm işlemler faturalandırılmalı ve sizlerin izni olmadan herhangi bir işlem yapılmamalıdır. 

Otolye, Opel Servisleri noktasında oldukça titiz davranarak, belirli kriterlere sahip olan servislerle birlikte çalışmaktadır.  Marka üzerinde deneyimi olan ve profesyonel sayılan bu servislerimiz, en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadır.  Aynı zamanda sistemimizde kayıtlı olan Opel servis numarası ile istediğiniz zaman arayabilir ve servis hizmet bedelini öğrenebilirsiniz. 

 

Opel Periyodik Bakım

Bakım araçlardan vazgeçilmez işlemlerden biridir.  Geri dönüşlerde ve kilometresine bağlı olarak yapılması gereken araç bakımları, sadece bu konforu ve performansı düşürmüyor.  Bu nedenle Opel periyodik işlemlerini göz ardı etmemelisiniz.  Bakım işlemlerinde ilk olarak yağ, su, motor gibi alanlara bakıldıktan sonra araç marka modele göre özel testlere alınmaktadır.  Bu testler esnasına aracınızda herhangi bir arıza durumu var ise önceden belirtilmiştir. 

Opel'in gerçekleştirilecek hizmetleri, tam profesyonel bir şekilde ilerletilmektedir.  Sizler için sağlanacak onun hizmette Otolye garantisi söz konusu olmaktadır.  Aynı zamanda dönem dönem sunduğumuz Opel bakım kampanyasından yararlanarak, uygun fiyata bakım yaptırabilirsiniz. 

 

En Opel Yakın Servisi 

Araç arızaları her yerde başınıza gelebilir.  Bulunduğunuz nokta da ve trafikte başınıza geldiğinde yakın zamanda Opel servisiız servisız.  Bunun için uzun uğraşlara girmeden Otolye'den tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.  Otolye servislerimizin bulunduğu yerde konumunuzu paylaşarak, çevrenizdeki Opel servislerini görebilir ve deneyebilirsiniz.  Sizler için sağladığımız hizmetlerimizde tüm hizmetlerimiz tam profesyonellik içermektedir. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Opel Uzmanı Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Opel Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Opel Uzmanı
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu. TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu. 360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.
Opel Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Opel Uzmanı
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Kapalı     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Kapalı     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Kapalı     
Ara