Cam

Araçları oluşturan tüm parçalarda belli bir standart bulunur ve aynı durum oto cam için de geçerlidir. Sürücü ve yolcuların konforu için de kritik parçalardandır. Güvenlik konusunda tehlike teşkil etmemesi büyük önem taşır. Aracınızın camlarında ya da onu hareket ettiren aksamlarda bir sorun varsa, bunu ertelememeniz gerekir. Otolye, oto cam tamiri konusunda hizmet veren firmaları sizin için sıralar.

En Çok Görülen Hasar Nedir?

Bu hasarlar konusunda en çok rastlanılan durumlar çatlak ve kırık olarak ön plana çıkar. Trafikte seyrederken taş sıçraması, öndeki araçtan cisim düşmesi gibi pek çok sebep hasara yol açmaktadır. Soğuk sebebiyle çatlama gibi olaylar da nadiren görülebilir. Sigorta şirketlerinin verilerine göre hasarlara sebebiyet veren olaylar arasında hırsızlık öne çıkar. Hasarlı ya da kırık parçaların tamiri ise kolaydır. Kırıldığı zaman tamire verdiğinizde, aracınızı kısa süre sonra teslim alabilirsiniz. Hasar tamirinin yanı sıra, cam filmi uygulaması da kısa süren işlemler arasında yer alır. Aracınız arka ve yan kısımlarına kısa sürede film çektirebilirsiniz. Bununla aracınızda estetik bir görünüm yakalarken, iç mekanı güneş ışınlarından koruyabilirsiniz.

Hasar Durumunda Ne Yapmalısınız?

Hasar anında seyir halindeyseniz, öncelikle aracı güvenli bir şekilde durdurmanız gerekir. Hasarlı olan kısmı incelediğinizde, yola devam edebilecek durumdaysanız, tamirciye kendiniz götürebilirsiniz. Özellikle ön tarafta yer alan camın kırılması, tehlikeli durumlara yol açabilir. Bu tür hasarlarda, oto ön cam tamiri yapan yere gitmek için yol yardım ekiplerini çağırmanız, güvenliğiniz için daha sağlıklı bir çözüm olabilir. Diğer aksamların da doğru çalışması güvenliğiniz açısından önem taşır. Oto cam sileceği bu parçalardan biridir. Sileceğin düzgün çalışmaması, yağmur ve kar gibi durumlarda görüş açınızın iyice kısıtlanmasına sebep olur. Bir diğer önemli parça oto cam perde olarak öne çıkar. Yan kısımlara takılan bu parçalar, daha konforlu yolculuk etmenizi sağlar.

Otolye İle Kırık Camınızı Zahmetsizce Yaptırın

Online bir platform olan Otolye.com, sıralamış olduğu oto cam servisleri ile iletişime geçmenize de yardımcı olur. Otolye sayfalarında yer alan firmalarla ister chat yapabilir isterseniz de telefon numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Otolye aracılığı ile firmalardan cam tamiri ya da değişimi için fiyat bilgisi de talep edebilirsiniz. Otolye'nin sunmuş olduğu bir diğer uygulama ise, oto servislerini farklı kategorilere göre filtrelemesidir. Bu uygulama çerçevesinde servisler 'çok temiz', 'sanayi dışında' veya 'aile ile gidilebilir' şeklinde sınıflandırılır. Siz de bu filtrelemeden yararlanarak, hizmet alacağınız servis hakkında izlenim edinebilirsiniz. Haydi şimdi, hem aracınız hem de bütçeniz için uygun olan cam servisini Otolye ile bulun!

 

AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu. TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu. 360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.
Kapalı     
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
KARADENİZ OTOMOTİV Özel Servis Yakınlarında restaurant cafe ve mescit bulunmaktadır. Ford uzmanlığı bulunan Karadeniz Otomotiv yedek parçada garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Amaç OTO Özel Servis Ford ve Fiat uzmanlıklarıyla Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Borussia Otomotiv Bmw ve Audi,LandRover,Porsche Servisimiz 2008 yılında Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cd. No:56/4-5 Esenyurt da kuruldu ve şu anda hala aynı yerde kapalı alanda hizmet vermektedir. Kuruluşundan beri kullanıcı güvenliği, memnuniyeti ile BMW kullanıcısının özelliklerinden olan kaliteli yüksek performans ve prestiji her zaman servisimizin çizgisi olarak koruya geldik. Borussia Otomotiv olarak; Vizyonumuz: Türkiyede en kaliteli ve en iyi servis olmak. Misyonumuz: Müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak. Çalışanlarımızı kalitenin ve başarının sonsuz noktasına taşımak. O mutluluğu yaşatmak. Çevremize ve topluma , bu değerlerimizin örnek olmasını sağlamak. Saygılarımızla
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara