Cam

Araçları oluşturan tüm parçalarda belli bir standart bulunur ve aynı durum oto cam için de geçerlidir. Sürücü ve yolcuların konforu için de kritik parçalardandır. Güvenlik konusunda tehlike teşkil etmemesi büyük önem taşır. Aracınızın camlarında ya da onu hareket ettiren aksamlarda bir sorun varsa, bunu ertelememeniz gerekir. Otolye, oto cam tamiri konusunda hizmet veren firmaları sizin için sıralar.

En Çok Görülen Hasar Nedir?

Bu hasarlar konusunda en çok rastlanılan durumlar çatlak ve kırık olarak ön plana çıkar. Trafikte seyrederken taş sıçraması, öndeki araçtan cisim düşmesi gibi pek çok sebep hasara yol açmaktadır. Soğuk sebebiyle çatlama gibi olaylar da nadiren görülebilir. Sigorta şirketlerinin verilerine göre hasarlara sebebiyet veren olaylar arasında hırsızlık öne çıkar. Hasarlı ya da kırık parçaların tamiri ise kolaydır. Kırıldığı zaman tamire verdiğinizde, aracınızı kısa süre sonra teslim alabilirsiniz. Hasar tamirinin yanı sıra, cam filmi uygulaması da kısa süren işlemler arasında yer alır. Aracınız arka ve yan kısımlarına kısa sürede film çektirebilirsiniz. Bununla aracınızda estetik bir görünüm yakalarken, iç mekanı güneş ışınlarından koruyabilirsiniz.

Hasar Durumunda Ne Yapmalısınız?

Hasar anında seyir halindeyseniz, öncelikle aracı güvenli bir şekilde durdurmanız gerekir. Hasarlı olan kısmı incelediğinizde, yola devam edebilecek durumdaysanız, tamirciye kendiniz götürebilirsiniz. Özellikle ön tarafta yer alan camın kırılması, tehlikeli durumlara yol açabilir. Bu tür hasarlarda, oto ön cam tamiri yapan yere gitmek için yol yardım ekiplerini çağırmanız, güvenliğiniz için daha sağlıklı bir çözüm olabilir. Diğer aksamların da doğru çalışması güvenliğiniz açısından önem taşır. Oto cam sileceği bu parçalardan biridir. Sileceğin düzgün çalışmaması, yağmur ve kar gibi durumlarda görüş açınızın iyice kısıtlanmasına sebep olur. Bir diğer önemli parça oto cam perde olarak öne çıkar. Yan kısımlara takılan bu parçalar, daha konforlu yolculuk etmenizi sağlar.

Otolye İle Kırık Camınızı Zahmetsizce Yaptırın

Online bir platform olan Otolye.com, sıralamış olduğu oto cam servisleri ile iletişime geçmenize de yardımcı olur. Otolye sayfalarında yer alan firmalarla ister chat yapabilir isterseniz de telefon numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Otolye aracılığı ile firmalardan cam tamiri ya da değişimi için fiyat bilgisi de talep edebilirsiniz. Otolye'nin sunmuş olduğu bir diğer uygulama ise, oto servislerini farklı kategorilere göre filtrelemesidir. Bu uygulama çerçevesinde servisler 'çok temiz', 'sanayi dışında' veya 'aile ile gidilebilir' şeklinde sınıflandırılır. Siz de bu filtrelemeden yararlanarak, hizmet alacağınız servis hakkında izlenim edinebilirsiniz. Haydi şimdi, hem aracınız hem de bütçeniz için uygun olan cam servisini Otolye ile bulun!

 

AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ Zincir Servis Ümraniye bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Vale hizmeti mevcuttur.
Kapalı     
Ara
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
EMİRLER OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
BURDA OTOMOTİV SERVİS Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Garanti Bankası, İş Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AUTOFOUR Özel Servis Servis çok lükstür. Garanti Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
M & S Otomotiv Özel Servis Özel Servis Citroen, Fiat, Renault, Toyota, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
UMUT OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
SARIGÜL OTOMOTİV Özel Servis Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
TEPE OTOMOTİV Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara