Oto Kuaför

Düzenli olarak aracınızı kendi çabanız ile yıkıyor ve iç temizliğini de yapıyor olabilirsiniz. Ancak mevsim koşullarına bağlı olarak boyasında yıpranmalar gerçekleşebilir ya da aracın döşemesindeki lekeleri temizlemekte güçlük çekebilirsiniz. Bu nedenle araçlarınıza belli dönemlerde oto kuaför uygulaması yapmalı ya da profesyonellere yaptırmalısınız. Aracın başlı başına temizleneceği bu uygulamada, aracınızın dış kaportasına bakım yapılırken içerisinde yer alan tüm aksamlar detaylıca temizlenir ve mükemmel hijyen sağlanır.

Profesyonel Temizlik İhtiyaçlarınızın Baş Aktörleri: Oto Kuaför Malzemeleri

Oto bakım uygulama sırasında farklı pek çok oto kuaför malzemesi kullanılmaktadır. Aracınızın çizilmemesi için oto süngeri, tam anlamıyla leke bırakmadan temizlenmesi için mikrofiber bez, döşemelerin temizliği için güçlü bir leke giderici, araç içi sert yüzeyler için fırça, ihtiyacınız olan malzemeler arasındadır. Eğer aracınızın dışındaki ufak çizikleri temizlemek isterseniz de küçük bir çizik giderici temin edebilirsiniz.
Oto kuaför uygulamasının tam anlamıyla başarılı olmasını istiyorsanız aracınızı profesyonel bir firmaya emanet etmeniz çok daha uygun olacaktır. Oto kuaför firmaları bu işleme iç döşemeleri temizleyerek başlarlar. Araç içerisinde tam anlamı ile hijyen sağlandıktan sonra varsa tavan ve döşemelerdeki lekeleri çıkarmak için buhar ile leke yumuşatma işlemlerini gerçekleştirirler. Kullanılan buhar sayesinde araç içerisindeki sağlığa zararlı mikroplar yok edilir. Araç içerisindeki plastik aksamlar mikrofiber bez ile titizlikle temizlenip özel bir jel ile parlatılır. Son olarak da araç cilalı su ile yıkanır ve temiz bir şekilde size teslim edilir.
Oto kuaför fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliğinin en büyük nedeni, işlemin ekstra hizmetleri kapsayıp kapsamaması ve aracın temizliğinde kullanılan malzemelerin kalitesidir.

Oto Kuaför İstanbul Firmaları Otolye İle Elinizin Altında

Otolye, Anadolu ya da Avrupa yakası farketmeksizin tüm İstanbul'da, aracınızın bakımı ya da onarımı için aradığınız tüm firmaları bir araya getirir. Aracınıza yaptırmak istediğiniz hizmeti arattığınızda, sadece aradığınız işi yapan firmalar karşınıza çıkar; zaman kaybı yaşamazsınız. Sizden önce hizmet almış kişilerin yorumlarına göz atarak hizmeti satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.
Firmalardan fiyat teklifi alabilir, aralarında değerlendirme yaparak aklınıza ve bütçenize en uygun firmadan randevunuzu kolayca alabilirsiniz. O halde aracı için en iyi hizmeti en uygun fiyata almak isteyenlerin tercihi Otolye ile siz de en iyi oto kuaförüne ve tüm diğer ihtiyaçlarınız için en güvenilir firmalara ulaşın, en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde alın.

 

NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu. TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu. 360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.
Şu an açık     
Ara
Fulmer Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Borussia Otomotiv Bmw ve Audi,LandRover,Porsche Servisimiz 2008 yılında Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cd. No:56/4-5 Esenyurt da kuruldu ve şu anda hala aynı yerde kapalı alanda hizmet vermektedir. Kuruluşundan beri kullanıcı güvenliği, memnuniyeti ile BMW kullanıcısının özelliklerinden olan kaliteli yüksek performans ve prestiji her zaman servisimizin çizgisi olarak koruya geldik. Borussia Otomotiv olarak; Vizyonumuz: Türkiyede en kaliteli ve en iyi servis olmak. Misyonumuz: Müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak. Çalışanlarımızı kalitenin ve başarının sonsuz noktasına taşımak. O mutluluğu yaşatmak. Çevremize ve topluma , bu değerlerimizin örnek olmasını sağlamak. Saygılarımızla
Kapalı     
Ara
Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır. Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
Emirler Oto Servis Güvencesiyle Emirler oto servis ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Özel Servis olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak marka model farketmeksizin otomobilinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz. Misyonumuz Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak, şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmak ve müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.
Kapalı     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
BURDA Otomotiv, oto servis alanında sertifikalı ve konusunda uzman, deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü servis personeli, size ve aracınıza en iyi hizmeti sunmak için hazır bekliyor. Tüm marka ve model araçlarınızın periyodik bakımı, mekanik, kaporta ve boya onarımlarında; yedek parça ve hizmet kalitesini yaşamanız için sizi servisimize bekliyoruz. 44 Yıllık deneyim ve sorumluluk anlayışımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Araçlarınız, servisimizde bulunduğu onarım süresince AXA SİGORTA‘dan sigortalıdır. Bilgisayar Destekli arıza tespiti Yılı ve modeli ne olursa olsun her marka araca hizmet Orjinal yedek parça Konularında uzman ve yetkin ekip Doğru arıza tespiti, Doğru fiyatlandırma 24 saat acil destek servis hattı Kredi kartları ile ödeme imkanı
Kapalı     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara