Oto Kuaför

Düzenli olarak aracınızı kendi çabanız ile yıkıyor ve iç temizliğini de yapıyor olabilirsiniz. Ancak mevsim koşullarına bağlı olarak boyasında yıpranmalar gerçekleşebilir ya da aracın döşemesindeki lekeleri temizlemekte güçlük çekebilirsiniz. Bu nedenle araçlarınıza belli dönemlerde oto kuaför uygulaması yapmalı ya da profesyonellere yaptırmalısınız. Aracın başlı başına temizleneceği bu uygulamada, aracınızın dış kaportasına bakım yapılırken içerisinde yer alan tüm aksamlar detaylıca temizlenir ve mükemmel hijyen sağlanır.

Profesyonel Temizlik İhtiyaçlarınızın Baş Aktörleri: Oto Kuaför Malzemeleri

Oto bakım uygulama sırasında farklı pek çok oto kuaför malzemesi kullanılmaktadır. Aracınızın çizilmemesi için oto süngeri, tam anlamıyla leke bırakmadan temizlenmesi için mikrofiber bez, döşemelerin temizliği için güçlü bir leke giderici, araç içi sert yüzeyler için fırça, ihtiyacınız olan malzemeler arasındadır. Eğer aracınızın dışındaki ufak çizikleri temizlemek isterseniz de küçük bir çizik giderici temin edebilirsiniz.
Oto kuaför uygulamasının tam anlamıyla başarılı olmasını istiyorsanız aracınızı profesyonel bir firmaya emanet etmeniz çok daha uygun olacaktır. Oto kuaför firmaları bu işleme iç döşemeleri temizleyerek başlarlar. Araç içerisinde tam anlamı ile hijyen sağlandıktan sonra varsa tavan ve döşemelerdeki lekeleri çıkarmak için buhar ile leke yumuşatma işlemlerini gerçekleştirirler. Kullanılan buhar sayesinde araç içerisindeki sağlığa zararlı mikroplar yok edilir. Araç içerisindeki plastik aksamlar mikrofiber bez ile titizlikle temizlenip özel bir jel ile parlatılır. Son olarak da araç cilalı su ile yıkanır ve temiz bir şekilde size teslim edilir.
Oto kuaför fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliğinin en büyük nedeni, işlemin ekstra hizmetleri kapsayıp kapsamaması ve aracın temizliğinde kullanılan malzemelerin kalitesidir.

Oto Kuaför İstanbul Firmaları Otolye İle Elinizin Altında

Otolye, Anadolu ya da Avrupa yakası farketmeksizin tüm İstanbul'da, aracınızın bakımı ya da onarımı için aradığınız tüm firmaları bir araya getirir. Aracınıza yaptırmak istediğiniz hizmeti arattığınızda, sadece aradığınız işi yapan firmalar karşınıza çıkar; zaman kaybı yaşamazsınız. Sizden önce hizmet almış kişilerin yorumlarına göz atarak hizmeti satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.
Firmalardan fiyat teklifi alabilir, aralarında değerlendirme yaparak aklınıza ve bütçenize en uygun firmadan randevunuzu kolayca alabilirsiniz. O halde aracı için en iyi hizmeti en uygun fiyata almak isteyenlerin tercihi Otolye ile siz de en iyi oto kuaförüne ve tüm diğer ihtiyaçlarınız için en güvenilir firmalara ulaşın, en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde alın.

 

PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ESSAA OTOMOTİV Özel Servis Servis çok lükstür. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
EMİRLER OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
BURDA OTOMOTİV SERVİS Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Garanti Bankası, İş Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AUTOFOUR Özel Servis Servis çok lükstür. Garanti Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
NEW AUTO SERVİCE Özel Servis Vale hizmeti mevcuttur. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
UMUT OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
M & S Otomotiv Özel Servis Özel Servis Citroen, Fiat, Renault, Toyota, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
SARIGÜL OTOMOTİV Özel Servis Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara