Çorum Oto Servis 

Araç sahipleri güvenilir bir oto servis arama konusunda uzun zamanını harcayabilir. Bu noktada aracın tüm özelliklerinden anlayan ve profesyonel olan çok fazla kişiyi bulmak zor olabilir. Ancak Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi olarak sizlere bu alanda da dev bir hizmet sunuyoruz. Çorum oto servis alanında profesyonel olan tüm oto servislerimizi bir arada bulabilir ve hizmet alabilirsiniz. 

 

Çorum Oto Tamirci Noktaları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte araba sektörü de gelişmeye ve yenilikler üretmeye devam etti. Bu noktada kullanılan yeni donanımlar, araçların gücünü artırırken yeni sistemleri de beraberinde getirdi. Ancak teknoloji her ne kadar gelişmişte olsa arıza yaşanabilmektedir. Bu durumda ise doğru ve kaliteli bir oto servis bulmak çok önemlidir. Otolye ile bu süreç artık çok kolay!

Otolye Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi olarak hem yedek parça hem de oto servis hizmeti sunmaktadır. Çorum oto tamirci noktaları ile adresinize en yakın oto servisi bulabileceğiniz gibi kaliteli ve doğru bir hizmet alabilmeniz de mümkündür. Çorum’un her noktasından bünyemizde yerini alan oto servislerimiz, belirli prosedürleri sağlaması karşılığında sizlere hizmet sunmaktadır. 

Genel olarak Çorum oto sanayi bölgesi ve diğer bölgelerinde yer alan oto servislerimiz, alanında uzman bir hizmet sunmaktadır. Alanında uzman oldukları gibi belirli marka ve modeller üzerinde de uzmanlara Çorum oto tamirci hizmetleri ile araçlarınız artık güvende! 

Oto tamirci yalnızca arıza tamiri ya da parça değişimi için gelinecek alanlardan biri değildir. Araçlarınızda kullanacağınız aksesuarlar ve bakım işlemleri için de servis hizmeti almanız gerekmektedir. Özellikle bakım hizmeti her araç için oldukça önemli ve aksatılmaması gereken işlemlerden biridir. 

 

Çorum Periyodik Bakım Hizmetleri

Araçlar mekanik bir sistem üzerinden yürütülmektedir. Parçaların çalışması ve parçaların aşınmaması için yağ kullanımı gerekir. Yağ araç içerisinde dolaşır ve parçalara gerekli miktarda destek sağlar. Aynı şekilde motorun hararet yapmaması için motor soğutma suyu sistemleri kullanılır. Çorum periyodik bakım hizmetlerinde de ilk olarak bu alanlar kontrol edilmektedir. Aracın temel özellikleri ve sistemleri olan bu alanlar, birçok parçanın da temel çalışma prensibini oluşturur. 

Otomobil sektöründe birçok farklı marka ve model bulunmaktadır. Bu kapsamda araçlarınız için özel bir bakım yapılması en doğrusu olacaktır. Çorum periyodik bakım hizmetleri içerisinde de araçlarınızın marka ve modeline uygun olarak test işlemleri yapılır. Bu testler donanımları ve parçaları kontrol eder. Herhangi bir arıza oluşumu söz konusu ise önceden tespit edilir ve aksiyon alınır. 

Bakımı yapılmayan bir araç zaman içerisinde arızalanacaktır. Bu arıza ilk olarak basit bir şekilde kendini gösterse de birçok farklı parçanın da arızalanmasına neden olabilecektir. Bakımı yapılmayan bir araç aynı zamanda muayeneden de geçemez ve trafik içerisinde görüldüğünde ceza alır.   Bu nedenle bakım hizmetleri aksatılmamalıdır.

Otolye olarak sizlere her alanda hizmet sunduğumuz gibi oto servis bakım alanında da hizmet sunmaktayız. Bizleri takip ederek dönem dönem sağladığımız Çorum periyodik bakım kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi takip etmek!

 

Çorum Oto Servis Hizmetleri

Oto servis her marka ve model için hizmet veren özel alanlardır. Genel olarak yetkili oto servis ve oto servis olarak ikiye ayrılsa da araç bakımından uzmanlaşan tüm servisler profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Çorum oto servis hizmetleri de bu noktada en iyisini sunmak adına sizlere hizmet vermektedir. Çorum bölgesi içerisinde iseniz Çorum oto sanayi ya da diğer alanlardaki servislerimizden hizmet alabilirsiniz. 

Motor soğutma suyu, pedal sistemler, filtreler, baskı balata, prizdirek gibi birçok farklı noktada arıza oluşabilir. Arızanın anlaşılması ve iyi bir şekilde giderilmesi için ise detaylı incelemek gerekmektedir. Araçlarınızda herhangi bir arıza oluşumunda müdahale etmeden Çorum oto tamirci hizmetinden yararlanmanız en doğrusu olacaktır. 

Otolye içerisinde yüz binlerce yedek parça olduğu gibi on binlerce servis hizmeti de yer almaktadır. Servislerimiz profesyonel bir hizmet alanı oluşturduğu gibi, tamamen kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Araçlarınızda kullanılacak olan yedek parçaların orijinal olması, yapılacak her işlemin size haber verilmesi gibi önemli konulara her zaman dikkat ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve araçlarınızın sağlığı için hizmet veriyoruz. 


ÜMÜT OTO SERVİS Özel Servis Ford uzmanlığı ile Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik hizmeti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara