Dacia Servis Fiyatları

Büyük araç severler için Dacia markası son dönemlerin en büyük gözdesi haline gelmiştir. Konfor ve genişlik açısından büyük bir alan sağlamasıyla birlikte sunduğu donanımlarla da kendini göstermektedir. Ancak her araç çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu noktada doğru oto servis bulmak ve uygun fiyat garantisi almakta kullanıcıların ilk eylemleri arasında yer almaktadır. Hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Dacia servis fiyatları ve oto servis macerası hakkında sizlere detaylı bilgilendirmeler sunacağız. 

Dacia Servis Ücretleri 

Araç sistemleri zaman içerisinde gerek teknik sistemlerden gerekse kullanıcı hatası nedeniyle arızalanma gösterebilmektedir. Bu durumlarda ilk akla gelen Dacia servis fiyatları gibi konular olmaktadır. Fiyatlandırma hakkında herhangi bir kurum net bir fiyat verememektedir. Ancak Otolye bünyesinde yer alan oto servislerimizi arayarak ücretsiz hizmet bedeli bilgisi alabilirsiniz. Profesyonel oto servislerimiz sizlere her noktada yardımcı olmaktadır.

Dacia model araçların oto servise ilk girişinden itibaren araç arızası için inceleme yapılır. Bu incelemeler aracın farklı bir noktasında daha arızalanma var mı ya da arızaya sebep olan konu ne gibi durumları ortaya çıkarır. İncelemeler sonrasında arıza hakkında oto servislerimiz müşterilerine bilgi akışını sağlar. Ardından Dacia servis fiyatları için parça değişimi söz konusu ise farklı, hızlı bir arıza giderme işlemi yapılacaksa farklı fiyatlandırma sunulur. Bu noktada tamamen aracın arızasına bağlı işlem yapılır. Bakım işlemleri de aynı sistemde ilerletilmektedir. 

Dacia Bakım Fiyatları

Bakım her araç için gerekli olan bir işlemdir. Bakım noktasında aracın yağ, su, motor, elektrik aksamı, valfler gibi çeşitli noktaları kontrol edilir, testlerden geçirilir. Dacia servis bakım fiyatları da bu noktada modele göre değişiklik göstermektedir. Aracın sistemsel farklılıkları model bazında ortaya çıktığı için fiyatlandırmalar tek sistemden yürütülememektedir. Aynı zamanda her araç için çeşitli periyodik zamanlar bulunur. Genel olarak 20000 kilometre de bu işlem yapılmaktadır. Aracın sağlığı için Otolye oto servislerinden Dacia Duster 20000 bakım ücreti için bilgi alabilirsiniz. Aracınızı en iyi şekilde korumak ve sizlere sunmak için Otolye her noktada hizmete hazırdır!

Dacia Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI AKÜ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI ATF YAĞ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI DEBRİYAJ RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI DEVİRDAİM SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI FREN HİDROLİĞİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI HİDROLİK DEBRİYAJ RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI KANALLI V KAYIŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI KANALLI V KAYIŞI RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI KIZDIRMA BUJİSİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DACIA DOKKER 1.5 DİZEL 1.5 DCI PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT