Dizel Pompa

Severek kullandığınız aracınızın oluşabilecek sorunlardan biri, dizel yakıt pompası arızasıdır. Yakıt pompasındaki arızanın temel göstergeleri vardır. Örneğin, aracınızın motoru geç çalışabilir veya hiç çalışmayabilir. Egzozdan siyah duman çıkabilir, rölanti düzgün çalışmayabilir veya arıza gösterge ışığı yanabilir. Dizel pompa arızasına sebep olabilecek etkenler ise çeşitlidir. Otomobilinizin deposuna az miktarda yakıt doldurmanız, aracınızı yüksek devirlerde kullanmanız ya da rölantide sürmeniz yakıt pompası arızasına neden olabilir. Pompa eskimiş ve hasar görmüş olabilir. İşte bu noktada dizel pompacıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aradığınız en iyi servisleri ve alanında usta dizel pompacıları Otolye önünüze serer.

Yakıt Pompasının Tamiri Nasıl Yapılır?

Arızalı yakıt pompası araçtan dizel pompacı tarafından sökülebilir ve yenisi ile değiştirilebilir. Bunun için arka koltuğun alt kısmındaki halka çevirerek çıkarılır ve yeni pompa takılır. Kapsamlı bir tespit gereken durumlar haricinde, kolaylıkla tamir sağlanır. Yakıt pompası yerinden çıkarılır ve başta filtresi olmak üzere bütün parçalar çıkarılarak temizlenir. Aksamlar yerine takılır.

Dizel Pompa Enjektör Tamiri Nasıl Yapılır?

Enjektör çevresi havayla temizlenir ve yakıt hortumundaki klipsler çıkartılır. Enjektörler yuvalarından sökülür ve silindir numarasına göre işaretlenir. Yakıt girişleri tapa ile kapatılır. Yüzeysel temizliği yapılır ve ardından ultrasonik temizleme kazanına enjektörler konur. Bobin ölçüm cihazı ile enjektörlerin bobinleri sırasıyla ölçülür. Enjektörlerin yakıt değerleri tespit edilir, çıkan püskürtme sorunlarında enjektör memesi parçası ve tamir takımı kullanılarak düzeltilir. Kontrollerin tekrar yapılması ile araca takılır.

Tüm Dizel Pompa İşlemlerine Kolay Ulaşım

Otolye sizin için en uygun dizel pompa servislerini sıralar. Aracınıza en uygun servisi bulmanız için vakit kaybetmenizi engeller ve en hızlı şekilde aracınızın kullanımına devam etmeniz için çalışır. Bulunduğunuz ilçede, aradığınız dizel pompa hizmeti sunan tüm firmalara aynı anda ulaşarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları sayesinde hizmet sağlayanlar hakkında fikir edinebilir ve faydalanacağınız dizel pompa hizmetinin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Aracınızın pompasıyla ilgili hizmet almak istediğiniz firmanın, garanti veren veya rahat ulaşılabilir bir konumda olmasını tercih edebiliyorsunuz. Kullandığınız banka kartıyla taksit yapıp yapmadığını, sigorta şirketleriyle anlaşmalı çalışıp çalışmadığını seçebiliyorsunuz. Kısacası aracınızın sorunsuz biçimde çalışmaya devam edebilmesi için Otolye, en hızlı ve kolay biçimde dizel pompa hizmetine ulaşmanızı sağlıyor.
En optimal şekilde, aracınızın  dizel pompa tamirini gerçekleştirmenizi ya da değişimini zahmetsizce yaptırabilmenizi sağlıyor. Ayrıca bütçenize en uygun dizel yakıt pompası fiyatlarını bulabilmeniz için Otolye.com servislerden fiyat teklifi de alabilmeniz mümkün. Alanında uzman bir dizel pompacıya Otolye ile kolayca ulaşabilir, onlarcası arasından aracınıza ve bütçenize en uygun servisi seçebilirsiniz.

 

Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Şu an açık     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Şu an açık     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
BİLİM DİZEL BOSCH SERVİS 2004 yılında ATATÜRK OTO SANAYİ SİTESİ’nde kuruldu. Günümüzde de Bosch Siemens (VDO) Yetkili servisi olarak, son sitem teknik cihaz ve tezgahlarla faaliyetine devam etmektedir. Gelişmemizde devamlılık sağlayacak yeni ve güncel çözümler üretebilmek amacıyla öngörülü olmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini önceden tespit etmek ve buna göre fark yaratacak çözümler sunmak. Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu Cesaret, inisiyatif ve takım ruhunu birleştirerek elde ettiğimiz güç ile büyümek ve yaygınlaşmak için riskalmak. Performansımızı en yüksek seviyede tutmak ve en iyiyi gerçekleştirebilmek amacıyla her gün hem bireysel, hem de ekip olarak kendimiz için yüksek standartlar belirlemek.
Şu an açık     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
HİSAR OTO 2 Özel Servis İçerisi çok temizdir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
DAS SERVİCE Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. İçerisi çok temizdir.
Şu an açık     
Ara
KARADENİZ AUTO Özel Servis Yakınlarında restaurant bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
GÜRLEYEN OTOMOTİV MOTOR MEKANİK ELEKTRİK TİCARET Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
Michelin Grubu çatısı altında Avrupa'da 17 ülkede yaygın servis ağına sahip lastik ve araç bakım servisi Euromaster, Türkiye'de 200'e varan servis noktası ile hizmetinizde. NE YAPIYORUZ? EUROMASTER olarak, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. Tüm kurumsal müşterilerimize ve özel araç sahiplerine lastik ve araç bakım ve hizmetlerine yönelik profesyonel ve kapsamlı teklifler sunuyoruz. DEĞERLERİMİZ:Yaptığımız her işte bizi ortak paydada birleştiren değer... Güven; kadın ya da erkek olsun tüm müşterilerimiz için vazgeçilmez. SÖZÜMÜZ: Euromaster’da, sizin ve araçlarınızın hareketliliğini sürdürmenin önemini biliriz. Ve söz konusu lastik ve araç bakım çözümleri olduğunda, Euromaster’ın yöntemlerine inanırız: Uzman çözümler Dürüst tavsiyeler Müşteri odaklı yaklaşım Hızla ve güvenle yola devam etmenizi sağlarız. Euromaster, güvenilir ellerde... Servis Hizmetlerimiz Lastikten sileceğe, motor yağı değişiminden periyodik araç bakımına kadar tüm hizmetler Euromaster'da. Üstelik ücretsiz check-up da Euromaster'da.\\\\ Lastikle ilişkili hizmetler: Lastik satışı (Michelin, BFGoodrich ve Tigar gibi Michelin Grup markaları başta olmak üzere tüm lastik markaları), sökme-takma, balans ayarı, rotasyon, lastik tamiri, nitrojen dolumu, ilave lastik garantisi, lastik saklama hizmeti (lastik oteli). Detaylı bilgi için linke tıklayın. Ücretsiz check-up: Euromaster servis noktalarında sunmuş olduğumuz ücretsiz check-up hizmeti, sürüş güvenliği için olmazsa olmaz; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, akü, sıvılar ( motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu) klima sistemi, ön düzen ve sileceklerin kontrolünü kapsar. Detaylı bilgi için linke tıklayın. Araç bakım hizmetleri: Aracınızın hafif bakımını kapsayan periyodik araç bakımı, fren sistemi, motor yağı değişimi, silecek, klima sistemi, akü için Euromaster uzmanlarına güvenebilirsiniz. Güvenli ve konforlu sürüş için aracınızı ücretsiz kontrol ediyor, aracınızın ihtiyaçlarını OEM onaylı orijinal yedek parça ve ürünler kullanarak gideriyoruz.Üstelik sunduğumuz servis hizmetleri için işçilik ve yedek parçaya 2 yıl garanti veriyoruz.
Şu an açık     
Ara
KARADENİZ OTO HADIMKÖY Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Şu an açık     
Ara
İDİL AUTO Özel Servis BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Jeep uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
ERAY OTOMOTİV Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Şu an açık     
Ara