Ford Servis Ücretleri

Araç sahipleri araçlarının her zaman ilk aldığı günkü gibi performans göstermesini ve yeni olmasını ister. Araca iyi bakmak, gerektiği gibi bir sürüş sağlamak bu noktada oldukça önemlidir. Bu konuda önemli olan bir diğer şey ise bakım işleminin aksatılmamasıdır. Güvendiğiniz oto servisler ya da Otolye bünyesinde yer alan güvenilir ve profesyonel olan oto servislerimizden Ford bakım fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Bakım her araç için en önemli noktalardan biridir. Hem sizi hem aracınızı korur!

 

Ford Bakımı

Araç bakımlarında en önemli nokta motor alanıdır. Motor bir beyin sistemi ile çalıştığı için aracın genel yapısını kontrol eder ve tüm araç içi iletişimi sağlar. Araç donanımına göre fiyat değişiklikleri de araç bakımında kendini göstermektedir. Ford Fiesta bakım ücreti geneline baktığımızda daha donanımlı yapısı nedeniyle eski model bir Ford aracına göre daha farklı ücretlendirilecektir.

Bakım ya da servis hizmeti almak istemeniz halinde ilk öncelik olarak fiyat bilgisi almak her zaman önemlidir. Bu nedenle sizler için geliştirdiğimiz sistemimiz ile Otolye bünyesindeki oto servisleri arayarak ücretsiz bir şekilde Ford servis ücretleri hakkında hizmet bedelini öğrenebilirsiniz. Genel olarak servis ve bakım ücretlerinde Ford periyodik bakım fiyatları 2020 senesine göre aynı kalmamaktadır.

 

Ford Servis Hizmetleri

Otomobil dünyasında markaların bilinirliği ve araç sistemlerinin çözülmesi önemlidir. Bu noktada oto servis seçimi de önemli olacaktır. Otolye bünyesinde yer alan oto servislerimiz tüm markalarda üst düzey bir bilgi ile sizlere hizmet vermektedir. Ford servis ücretleri de bu noktada araç hasarına ve arıza durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada orijinal yedek parça gerekmesi halinde Otolye yine sizlerin yanında yer alarak hizmet vermektedir. Araç ile uyumlu olan orijinal yedek parçalar ile aracınız eskisi gibi çalışmaya devam edecektir. Orijinal harici ürünlerde oluşabilecek bir hasar nedeniyle her zaman güvenilir oto servislerden hizmet almanızı tavsiye etmekteyiz. Genel olarak Ford servis fiyatları 100 TL - 2.000 TL şeklinde değişmektedir.

  

Ford Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST HİDROLİK DEBRİYAJ RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST ŞANZIMAN YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST V KAYIŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST V KAYIŞI RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.0 BENZİNLİ 1.0 ECOBOOST YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.4 BENZİNLİ 1.4 MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.4 BENZİNLİ 1.4 PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

FORD B-MAX 1.4 BENZİNLİ TRİGER KAYIŞI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT