Audi

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Audi A3, Audi A3 Sedan, Audi A4, Audi A6, Audi A5, Audi A8, Audi A7 gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor.

Aradığınız Servis Otolye'de!

Audi, premium bir otomobil markası olarak Türkiye'de oldukça tercih ediliyor. Audi fiyatları da markanın premium sınıfta olduğunu destekliyor. Audi modelleri arasında otomobil, crossover ve SUV araçları bulunuyor. Bu araçlar için yedek parçaya ihtiyacınız olduğunda ise Otolye devreye giriyor. Sadece yedek parça konusunda değil, Audi servis konusunda araştırma yapanlar da Otolye'den faydalanabiliyor. Otolye, pek çok otomobil servisi ve yedek parça satıcısını aynı portal üzerinde buluşturuyor. Filtreleme seçenekleri ile servisin garanti şartları, durumu ve ulaşımı gibi özelliklerine ulaşabilirsiniz. Bu filtreleme seçeneklerinin ardından istediğiniz Audi yedek parça ya da yetkili servisine ulaşabilir, "Chat" ve "Ara" butonları sayesinde dilediğiniz servis ile direkt iletişime geçebilirsiniz.   

Otolye Aracılığı İle Audi Servislerinden Ücretsiz Teklif Alın

Otolye'nin bir diğer hizmeti ise 'fiyat alma' olarak ön plana çıkıyor. İstanbul içerisinde yer alan yetkili servisler ile site üzerinden chat yapabilirsiniz. Aracınızın tamiri ya da bakımı için ulaştığınız servislerden dilerseniz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teklifleri değerlendirerek bütçenize en uygun servisi seçebilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir ödeme yapmanıza da gerek yok! Ayrıca daha önce servislerden hizmet alanların yorumları da sizi en iyi servise yönlendirecektir. Aracınızın neye ihtiyacı olursa olsun unutmayın; Otolye size sadece bir tık uzakta!

 

 

AUDI SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Audi Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA

Sarıyer İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Audi Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!