Balıkesir Oto Servis 

Araç yapıları zaman içerisinde değişime uğramıştır. İlk olarak tasarımlar değişmiş ardından ise donanımlar değişiklik göstermiştir. Günümüzde ise teknolojinin dokunuşu ile araçlar birçok farklı özelliği bir arada barındırmaktadır. Ancak teknoloji her ne kadar gelişse de arızalanmamaya engel olamamaktadır. Bu noktada ise araçlarınız için en iyi hizmeti sağlayan Balıkesir oto servis noktalarımız devreye girmektedir. Otolye farkı ile araçlarınıza en iyisini sağlamak ve doğru bir hizmet almak artık çok kolay! 

 

Balıkesir Oto Tamirci Noktaları 

Araç tarihi içerisinde birçok farklı marka ve model bulunmaktadır. Tarihi noktadan baktığımızda araçların değişimi, eklenen özellikleri ve donanımları ile büyük bir gelişme gösterdikleri görülmektedir. Bu değişim ile birlikte araçların ihtiyaçlar da farklılaşmaya başladı. Araç yapısına göre doğru bir hizmet verebilmek adına her aracın özelliklerinin öğrenilmesi ve arıza durumuna göre tamir edilmesi gerekmekteydi. Bu noktada alanında uzman olan Balıkesir oto tamirci noktalarını sizler için topladık! 

Balıkesir bölgesi içerisinde yer alan ve alanında uzman olan tüm oto servisler artık Otolye’de! Çeşitli noktalarda bulunan oto servislerimiz ulaşımı oldukça kolay alanlarda yer almaktadır. Profesyonel bir hizmet vermek adına çıktığımız bu yolda ise Balıkesir oto sanayi bölgesi içerisinden birçok servis ile bir arada çalışmaktayız. Her servisimiz için özel bir sisteme kabul aşaması bulunmaktadır. Sistemimiz içerisinde kayıt yaptıran tüm servislerimiz belirli kriterleri tamamlaması halinde sizlere hizmet verebilmektedir. 

Otolye olarak her zaman kalite ve güveni savunmaktayız. Bu nedenle Balıkesir oto tamirci alanında da sizlere en iyisini sunmak istiyoruz. Türkiye’nin her noktasına sunduğumuz hizmet kapsamında adresinize en yakın olan oto servisi kolaylıkla bulabilir ve hizmet alabilirsiniz. Balıkesir’i hiç bilmeseniz dahi servis sayfamız içerisinden konumunuzu belirterek en yakın Balıkesir oto tamirci noktasını bulabilirsiniz.

 

Balıkesir Periyodik Bakım Hizmetleri 

Araç bakımları birçok açıdan çok önemlidir. Araç marka modeli ve türüne göre periyodik bakımlar belirli dönemleri içerir. Genellikle kilometre değerine göre belirlenen bu süreç içerisinde aracınızın bakımları yapılmalıdır. Balıkesir periyodik bakım hizmetleri içerisinde yer alan tüm hizmetler ile hem aracınızı güvence altına alabilir hem de doğru bir performans almanız için oldukça önemlidir. 

Bakım işlemleri çoklu aşamalardan oluşur. Marka ve model özelinde bir sürece geçilmeden önce ilk olarak yağ, su gibi temel alanlara bakılır. Ardından aracın özellik durumuna göre bakım işlemi yapılmalıdır. Balıkesir periyodik bakım hizmetleri kapsamında araçlarınız için özel bir test hizmet sunmaktadır. Test sistemleri içerisinde araçların markalarına ve modellerine yönelik kontroller sağlanır. Kontrol sırasında arıza belirtisi gibi durumlarda önceden tespit edilerek önlem alınır. Bu nedenle bakım çalışmaları her zaman büyük bir önem taşımaktadır. 

 

Balıkesir Oto Servis Hizmetleri 

Balıkesir oto servis hizmetleri kapsamında aracınız için gerekli olan tüm hizmetleri en özel şekilde sizlere sunuyoruz. Araçlarınızda yapılacak olan tamir ve bakım işlemlerine ek olarak aksesuar gibi hizmetlerde alabilirsiniz. Oto servis hizmetlerimiz içerisinde birçok farklı durum söz konusudur. Araçlarınızın tamiri, bakımı ve diğer tüm işlemler tamamen marka ve model özelinde yapılır. Balıkesir oto sanayi bölgesi içerisinde ve çevre noktalarda bulabileceğiniz servislerimiz ile bu süreci en iyi şekilde yönetebilirsiniz. 

Otolye oto servis hizmetleri içerisinde hava filtresi, polen filtresi, aks sistemleri, fren müşürü, antifriz gibi birçok alan kontrolü yapılır. Bunlara ek olarak hizmetlerimizin en iyi şekilde olması adına profesyonel servisler ile bir arada çalışmaktayız. Balıkesir oto tamirci noktalarımızdan hizmet almak istediğinizde sizlerin memnuniyeti için ekstra çaba sarf ediyor ve hizmet veriyoruz. Otolye olarak araçlarınıza her zaman en az sizin kadar değer veriyor ve buna uygun olarak hizmet sunuyoruz. 

Otolye içerisinde alacağınız her hizmette şikâyet ve istek belirtme hakkınız bulunmaktadır. Herhangi bir konu hakkında hizmet almak istediğinizde ya da memnun olmadığınızda bizlere 7/24 ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Balıkesir oto periyodik bakım ve yedek parça gibi tüm durumlar bu alana dahildir. Aldığınız her hizmetin en iyi olması bizlerin sorumluluğundadır! 


1990 yılından 1995-1996 yılına kadar çıraklık dönemi ve ardından askerlik görevinden sonra ustamla 3.5 yıl ortaklığım oldu. Edindiğim tecrübe ve birikimi artık müstakil bir işletmede hayata geçirme zamanı geldiğini anladığım 2001 yılında ÖZKAN KARDEŞLER doğdu. Bugüne kadar adım adım büyümenin ve başarıyla tamamladığımız işlerin verdiği güven sonucu ÖZKAN KARDEŞLER bugün güvenilir ve güçlü bir firma olarak kendine piyasada yer edinmiştir. Müşteri beklentilerini iyi analiz ederek ve daha ihtiyaç doğmadan öngörerek yatırım yapma gayretimiz ve işimize sevgiyle bağlılığımız hayal etmeye başladığımız noktadan bizi bugünlere ulaştırdı. Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı ile ÖZKAN KARDEŞLER, Türkiye'deki ve Balıkesir'deki gelişmelere uyum sağlayarak değişimin öncüsü olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir. ÖZKAN KARDEŞLER, son olarak inşaat sektörüne hızlı bir şekilde adım atmıştır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Hizmetlerimizi dünya standartlarına uygunluk, kalite ve güvenilirlik anlayışıyla sunmaktayız. Sürekli yenilik arayışı ve modern tasarımlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek temel hedefimizdir. Tüm projelerimiz "Güven, Kalite ve Detay" ilkeleriyle yürütülmektedir. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...
Kapalı     
Ara
EKİP OTOMOTİV Balıkesir bölgesinde olup Ford araç grubuna hizmet vermektedir. Ulaşımı rahat olup yakınlarda cafe ve restoran mevcuttur.
Kapalı     
Ara