Konya Oto Servis 

Araçlarınızı korumak ve tam performans çalışmasını sağlamak için çeşitli hizmetler alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri almak ve doğru bir servis bulmak kolay olmayabilir. Otolye olarak bu eksikliğin farkındayız. Sizler için özel olarak oluşturduğumuz profesyonel servis alanlarımız ile de bu eksiği kapatmayı hedefliyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile Konya oto servis hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Araçlarınız için en iyisini sağlamak ve profesyonelliği sağlamak adına her geçen gün daha çok çalışıyoruz.  

 

Konya Oto Tamirci Noktalar 

Araç arızaları çeşitli noktalarda başınıza gelebilir. Genellikle bir araç arızalanacağı zamanlarda önceden belirti gösterir ve zamanla performansını düşürür. Bu tarz belirtileri görmezden gelmeniz ilerleyen süreçlerde araç için daha kötü bir durum oluşturabilir. Bu nedenle aracınızda daha önce fark etmediğiniz bir durum var ise en yakın Konya oto tamirci noktasına giderek hizmet alabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız, adres bilgilerinizi Otolye servis sekmesinden girerek, size en yakın Konya oto servisi bulabilirsiniz. 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte araç içerisinde farklı ve bir o kadar da konforlu özellikler yer almaya başladı. Değişen dünya yapısına bağlı olarak eklenen sistemlerin kontrolü için ise farklı donanımlarda araçlara bağlandı. Ancak teknoloji her ne kadar hayat kolaylaştırsa da arızalanmama garantisi sunmamaktadır. Aracı yanlış kullanmak ya da parçanın ömrünün tükenmesi noktasında değişim ya da tamir işlemi söz konusu olabilmektedir. Genel olarak Konya oto sanayi bölgesinde yer alan servislerimizde sizlere bu alanda destek olmaktadır. 

Profesyonel bir hizmet alanı sunan Otolye, gelişen zaman yapısı ile birlikte her alanda en iyisini sunmak adına çalışmaktadır. Sistemlerimizden ve hizmetlerimizden tam verimi alabilmeniz, araç sağlığınızı koruyabilmeniz için özel yapı ve sistemler geliştirmekteyiz. Konya oto tamirci hizmetimiz de bu alanda profesyonel ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tuttuğumuz hizmetlerimizden biridir. Araçlarınız sizler için ne kadar değerli ise en az bizim için de o kadar değerli! 

 

Konya Periyodik Bakım Hizmetleri 

Araç parçaları belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Zaman içerisinde yaşanan arızalanmalar ya da parçaların aşınması sonrasında değişim söz konusu olabilmektedir. Ancak belirli aralıklarla yapılan bakım işlemleri ile bu parçalar uzun süre dayanabilir hale gelecektir. Konya periyodik bakım hizmetleri ile de aslında aracınız için gerekli olan özel ve önemli bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Her araç için değişen periyotlarla birlikte araç bakımlarınızı ihmal etmemeli ve güvenli bir şekilde yaptırmalısınız. 

Konya periyodik bakım hizmetleri içerisinde araçlarınızın tüm parça sistemine bakılmaktadır. İlk olarak araç yağ, su gibi sistemlere bakılması ile bakım hizmetleri başlar. Ardından ise aracın özel donanımlarına sıra gelir. Her donanıma uygun olarak test işlemleri yapılır. Bu işlemlerde markaların özel olarak hazırladığı programlar kullanılır. Genellikle Konya oto sanayi bölgesi içerisinde bulabileceğiniz tüm oto servislerimiz bu prosedürlere uygun olarak ilerlemektedir. 

Bakım işlemleri araç türüne göre değişiklik göstermektedir. Kamyon ve binek araç arasında fark yaratan bu aralık motor sistemlerine göre de değişiklik gösterebilir. Otolye olarak bakım hizmetlerimizi ele aldığımızda sıfır araçlarda genellikle 10-15 bin kilometre arasında değişmektedir. Hibrit motora sahip olan araçlarda ise bu süre 15 bin-30 bin kilometre arasındadır. Aracın yorulması ve parçaları da aynı oranda yorması kapsamında bu süreç değişiklik gösterir. Eğer sizin de aracınızın bakım zamanı geliyorsa, dönemsel olarak sağladığımız Konya periyodik bakım kampanyalarımızı takip edebilir ve yararlanabilirsiniz. 

 

Konya Oto Servis Hizmetleri 

Konya oto servis hizmeti araçlarınız için en iyisini sağlamak adına hizmet vermektedir. Araç sağlığınızı korumak, aracınıza gereken değeri sağlamak için hizmet alanımızı her zaman gelişiyor ve geliştiriyoruz. Oto servislerimiz kapsamında da tamamen profesyonel hizmet veren servisleri sizlerle buluşturuyoruz. En iyiyi ve kaliteyi sizlere sunmak adına Konya oto tamirci noktaları arasında en iyileri sizler için sistemimize dahil ettik! 

Pedal sistemleri, motor parçaları, motor suyu sistemler, egzoz, aks gibi birçok farklı parça birbirine bağlı olarak çalışır. İlk çalışma yapısını sağlayan ateşleme sistemi sonrasında araçlarınızda parça yapılarında hızlı bir çalışma ve aracın hareket durumu sağlanır. Bu noktada ise çalışma sistemini kontrol eden özel parçalar ve yağ sistemi bulunur. Ancak yanlış kullanımda bu parçalar aşınabilir ya da zarar görebilir. Konya oto sanayi içerisinde bulunan servislerimiz de bu noktada sizler için en iyisini sağlamak adına hizmet vermektedir.  

Konya oto servis alanında sunduğumuz hizmet ve yedek parça çerçevesinde sizlere kaliteyi sunmak adına çalışıyoruz. İletişim kanallarımız ile sağladığımız destek içerisinde bizlere istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı kalmayıp, fiyat karşılaştırma ve gitmeden önce servisi arayarak hizmet bedeli öğrenme gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Otolye olarak araçlarınıza en iyi değeri vermek adına çalışıyoruz! 

 

 

 

 

 

 


Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara