Ford

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Courier, Ford Kuga, Ford Mustang, Ford Ranger, Ford Transit, Ford Mondeo gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Şu an yalnızca İstanbul içi Ford yetkili servisleriyle çalışan Otolye, güvenilir aynı zamanda da kaliteli hizmet veren Ford servisleri ile araç sahiplerini buluşturuyor.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Avantajını Kullanabilirsiniz

Otolye'den Ford arabalar için gerekli olan bakım, kaporta, boya, filtre, yağ, tüm yedek parçalar, servis gibi tüm ihtiyaç duyulan hizmetler için ücretsiz olarak fiyat teklifi alınabiliyor. Otolye, bünyesinde bulunan Ford bayilerine anında mesaj atabilme, chat yapabilme, bayileri arayarak birebir görüşebilme fırsatı da sunuyor. Ford servislerinden teknik destek, randevu ve teklif alabilirsiniz.  Ford yedek parçalarına da kolayca ulaşabilirsiniz.

Parça İade Garantisi

Ford aracınıza uygun parçayı satan bayilere kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi bu parça aracınıza uymazsa ya da anlatılanın aksi bir ürün gönderilmişse 14 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde iade edebilme olanağını da hizmetinize sunuyor. Ürünü daha önceden kullananların yorumlarını okuyarak, her bayinin ürün fiyatlarını ve ürün özelliklerini görerek kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Kullanıcı güvenliğine önem veren Otolye, aldığınız ürün size sağlam bir şekilde ulaşana kadar paranızı bünyesinde tutuyor ve siz sorun olmadığını bildirdiğinizde firmaya ödemeyi gerçekleştiriyor. Bu sayede hem taksitli ödeme yapabiliyorsunuz hem de güvenliğiniz sağlanıyor.

 

 

En Popüler Ford Servislerimiz
AKUZ OTO
(1)
Üsküdar Haritada Göster
AKUZ OTO Özel Servis Citroen, Fiat, Peugeot, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Vale Hizmeti
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an açık
Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
KIRAÇ OTOMOTİV
(1)
Esenyurt Haritada Göster
KIRAÇ OTOMOTİV Özel Servis Esenyurt bölgesinde bulunmaktadır. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Lastik Kiti Hediye
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an açık
Ara
KUZEY OTO
(1)
Ataşehir Haritada Göster
KUZEY OTO Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
İkame Araç Sonax Araç İçi Tem. Hediye
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an açık
Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Ford Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!