Ford

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Courier, Ford Kuga, Ford Mustang, Ford Ranger, Ford Transit, Ford Mondeo gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Şu an yalnızca İstanbul içi Ford yetkili servisleriyle çalışan Otolye, güvenilir aynı zamanda da kaliteli hizmet veren Ford servisleri ile araç sahiplerini buluşturuyor.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Avantajını Kullanabilirsiniz

Otolye'den Ford arabalar için gerekli olan bakım, kaporta, boya, filtre, yağ, tüm yedek parçalar, servis gibi tüm ihtiyaç duyulan hizmetler için ücretsiz olarak fiyat teklifi alınabiliyor. Otolye, bünyesinde bulunan Ford bayilerine anında mesaj atabilme, chat yapabilme, bayileri arayarak birebir görüşebilme fırsatı da sunuyor. Ford servislerinden teknik destek, randevu ve teklif alabilirsiniz.  Ford yedek parçalarına da kolayca ulaşabilirsiniz.

Parça İade Garantisi

Ford aracınıza uygun parçayı satan bayilere kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi bu parça aracınıza uymazsa ya da anlatılanın aksi bir ürün gönderilmişse 14 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde iade edebilme olanağını da hizmetinize sunuyor. Ürünü daha önceden kullananların yorumlarını okuyarak, her bayinin ürün fiyatlarını ve ürün özelliklerini görerek kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Kullanıcı güvenliğine önem veren Otolye, aldığınız ürün size sağlam bir şekilde ulaşana kadar paranızı bünyesinde tutuyor ve siz sorun olmadığını bildirdiğinizde firmaya ödemeyi gerçekleştiriyor. Bu sayede hem taksitli ödeme yapabiliyorsunuz hem de güvenliğiniz sağlanıyor.

 

 

FORD SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Ford Servislerimiz

AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye Haritada Göster
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ Zincir Servis Ümraniye bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Vale hizmeti mevcuttur.
 
Şu an açık    
Ara
NEREX MOBİL
(9)

NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
  Kapıda Hizmet
Şu an açık    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler Haritada Göster
HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Şu an açık    
Ara

Dilersen Ford Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!