Ford

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Courier, Ford Kuga, Ford Mustang, Ford Ranger, Ford Transit, Ford Mondeo gibi araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Şu an yalnızca İstanbul içi Ford yetkili servisleriyle çalışan Otolye, güvenilir aynı zamanda da kaliteli hizmet veren Ford servisleri ile araç sahiplerini buluşturuyor.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Avantajını Kullanabilirsiniz

Otolye'den Ford arabalar için gerekli olan bakım, kaporta, boya, filtre, yağ, tüm yedek parçalar, servis gibi tüm ihtiyaç duyulan hizmetler için ücretsiz olarak fiyat teklifi alınabiliyor. Otolye, bünyesinde bulunan Ford bayilerine anında mesaj atabilme, chat yapabilme, bayileri arayarak birebir görüşebilme fırsatı da sunuyor. Ford servislerinden teknik destek, randevu ve teklif alabilirsiniz.  Ford yedek parçalarına da kolayca ulaşabilirsiniz.

Parça İade Garantisi

Ford aracınıza uygun parçayı satan bayilere kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi bu parça aracınıza uymazsa ya da anlatılanın aksi bir ürün gönderilmişse 14 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde iade edebilme olanağını da hizmetinize sunuyor. Ürünü daha önceden kullananların yorumlarını okuyarak, her bayinin ürün fiyatlarını ve ürün özelliklerini görerek kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Kullanıcı güvenliğine önem veren Otolye, aldığınız ürün size sağlam bir şekilde ulaşana kadar paranızı bünyesinde tutuyor ve siz sorun olmadığını bildirdiğinizde firmaya ödemeyi gerçekleştiriyor. Bu sayede hem taksitli ödeme yapabiliyorsunuz hem de güvenliğiniz sağlanıyor.

 

 

FORD SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Ford Servislerimiz

KIRAÇ OTOMOTİV
(1)
Esenyurt Haritada Göster
KIRAÇ OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
 
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
KUZEY OTO
(1)
Ataşehir Haritada Göster
KUZEY OTO Özel Servis Ataşehir bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Çekici Hizmeti %20 İndirimli!
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
M & S OTOMOTİV ÖZEL SERVİS
(4)
Başakşehir Haritada Göster
M & S Otomotiv Özel Servis Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Muayene Kontrol 50 TL
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Ford Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!