Döşeme

Otomobillerin dış tasarımı kadar iç mekanı da şıklık açısından önem taşıyor. İç mekandaki şıklığın en önemli unsurlarından biri ise döşeme olarak ön plana çıkıyor. Oto döşeme işlemi, araçtaki koltukları kapsıyor. Koltuklar, kuşkusuz bir araçta en çok kullanılan parçalar. Özellikle ön tarafta yer alan koltuklar, daha sık kullanıldığı için yıpranmaya da daha çok maruz kalıyor. Otolye ise, aracınızın içini yenilemek için ihtiyacınız olan oto döşemeci firmalarını sizin için sıralıyor.

Onlarca Farklı Oto Döşeme Modeli

Oto koltukları, uzun süreli kullanım yıpranma gibi etkilerin yanı sıra, delinme ve yırtılma gibi hoş olmayan olaylara da maruz kalabiliyor. Özellikle sigara içilen arabalarda kül düşmesi olayına sıklıkla rastlanıyor. Üstelik araçtaki malzemenin kumaş ya da deri olması fark etmiyor. Söz konusu etkiler karşısında her iki döşeme de etkisiz kalıyor. Öte yandan, yenileme işlemi yapmak çok da zor olmuyor. İster deri ister kumaş olsun, karşınızda pek çok seçenek bulunuyor. Oto döşeme kumaş olduğunda, modern tasarımlardan klasik çizgilere kadar pek çok model sizi bekliyor. Aynı durum deri olanlar için de geçerli. Oto döşeme fiyatları ise, uygulanan ürünün kalitesine göre değişiklik gösteriyor.

Kalite Kadar İyi İşçilik De Önemli

Otomobilin iç mekanını yenilemenin en basit yollarından biri, döşeme değişimi. Bu noktada farklı kalitelerde yer alan ürünler bulunuyor. Bununla birlikte, işlemi uygulayan ekibin iyi performans göstermesi önem taşıyor. Malzeme ne kadar iyi olursa olsun, uygulama esnasında dikkat edilmezse, aracın içinde istenen şıklık yakalanamıyor. Bazen, değişim yerine temizlemek de güzel sonuçlar verebiliyor. Aracınızın koltuklarında yırtılma ya da delinme gibi etkiler yoksa, oto döşeme temizleme yöntemi ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Otolye.com Sizi Oto Döşeme Firmaları ile Buluşturur

Otomobiller ile alakalı pek çok konuda hizmet veren Otolye, sadece mekanik değil kozmetik konularda da size yardımcı oluyor. Otolye.com sitesinde yer alan firmalar arasından oto döşeme servisi olarak hizmet veren işletmelere kolayca ulaşabilirsiniz. İster telefon numaralarını görüntüleyebilir isterseniz de Otolye üzerinden chat yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak, Otolye.com aracılığı ile fiyat talebinde de bulunabilirsiniz. Otolye, onlarca firmayı sıralamasının yanı sıra, sizin için ''Çok lüks, ailecek gidilebilir, sanayi dışında, yakında mescit'' gibi filtreleme seçenekleri de sunar. Siz de, hizmet almak istediğiniz dükkana dair izlenim sahibi olursunuz. Otolye ile aradığınız özelliklere sahip olan oto döşeme dükkanını zahmetsizce bulabilirsiniz.

 

HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
EMİRLER OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
ADA OTOMOTİV Özel Servis Honda uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
BURDA OTOMOTİV SERVİS Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Garanti Bankası, İş Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
ATAŞEHİR OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AUTOFOUR Özel Servis Servis çok lükstür. Garanti Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
M & S Otomotiv Özel Servis Özel Servis Citroen, Fiat, Renault, Toyota, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
UMUT OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Ücretsiz Wi-Fi bulunur. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
SARIGÜL OTOMOTİV Özel Servis Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara