Kıa Servis Bakım Ücretleri

Kia araçlar gelişmiş teknolojik yapısı ve donanımı ile son dönemin en gözde araçları haline gelmeyi başarmıştır. Özellikle son modellerinde araçlarının gösterdiği performansla dikkatleri daha da üstüne çekmeyi başarmıştır. Ancak her ne kadar teknolojik donanıma sahip olsa da zamanla kullanıcı temelli araç arızaları ortaya çıkmaktadır. Kia modellerine sahip olmak aynı zamanda iyi bir bakım ve oto servis hizmetini de gerektirmektedir. Otolye olarak sizlere en iyi oto servisleri sunuyoruz. En çok merak edilen konu olan Kia servis ücretleri için ise bu yazımızda nasıl fiyatlandırma yapıldığını sizlere anlatacağız. 

 

Kia Bakım Fiyatları

Araçlar periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakım içerisinde genel olarak aracın yağ, su gibi alanlarına bakılmasıyla birlikte genel kontrollerde yapılır. Kia modeller için de aynı bakım işlemi belirli bir kilometreden sonra düzenli olarak yapılmalıdır. Bakım sırasında araç belirli testlere sokulur ve arıza var ise önceden belirlenerek diğer parçalara da zarar vermeden tamir edilir. 

Kia Sportage bakım fiyatları gibi modellere göre farklı fiyatlandırmalar söz konusu olabilir. Bu durumun nedeni her aracın farklı bir donanıma sahip olması ve parça uyumlulukları ile alakalıdır. Kia Rio bakım fiyatları ile diğer modelleri karşılaştırdığınızda bu nedenle farklı fiyatlandırmalar önünüze gelecektir. 

 

Kia Servis Fiyatları

Araçların arızalanması halinde markadan anlayan profesyonel oto servislerden hizmet almak istemeniz çok normaldir. Otolye sizlere bunu sağlayarak en iyileri ile sizleri buluşturuyor. Kia servis bakım fiyatları konusunda da aracınızın arıza durumuna göre marka ve model belirterek oto servislerimizi arayarak ücretsiz bilgi alma imkânınız bulunmaktadır. Genel olarak fiyatlandırma ise tamamen aracın arıza durumuna göre belirlenir. Eğer araç ağır hasarlı ise ve değişecek parça var ise Kia servis fiyatları noktasında sizlere yedek parça noktasında da fiyat sunulacaktır. 

Kia servis bakım fiyatları ve diğer oto servis fiyatları kapsamında sizlere net bilgiler verilmesi gerekmektedir. Oto servis seçerken daima yapılacak işlemleri size anlatan ve işlem noktasında alınacak fiyatlandırmayı bildiren servisleri tercih etmelisiniz. Otolye sizlere en iyileri sunarak, oto servisin de en doğru adresidir!

 

Kia Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

KIA CARENS 1.6 BENZİNLİ ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 1.6 BENZİNLİ DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 1.6 BENZİNLİ DEVİRDAİM SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 1.6 BENZİNLİ ŞANZIMAN YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 1.6 BENZİNLİ TRİGER KAYIŞI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 1.6 BENZİNLİ V KAYIŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 1.6 BENZİNLİ V KAYIŞI RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 2.0 DİZEL 2.0 CRDI ARIZA TESPİTİ & CHECK UP

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 2.0 DİZEL 2.0 CRDI FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 2.0 DİZEL 2.0 CRDI TRİGER KAYIŞI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 2.0 DİZEL 2.0 CRDI V KAYIŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 2.0 DİZEL 2.0 CRDI V KAYIŞI RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CARENS 2.0 DİZEL 2.0 CRDİ 140 FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CEED 1.4 BENZİNLİ 1.4 CVVT HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

KIA CEED 1.4 BENZİNLİ 1.4 CVVT MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT