Porsche Servis Fiyatları

Porsche, spor araba markaları arasında kendini kanıtlamış üst düzey bir markadır. Spor araçlarına her geçen sene daha fazla donanım ve iyileştirme sağlamaktadır. En hızlı araçlara sahip olması, konforu elinden bıraktığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle kullanıcı deneyimini de en üst düzeyde sunmaktadır. Ancak büyük maliyetli donanımları nedeniyle araç arızalarında da servis ücretleri yüksek olabilmektedir. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Porsche servis fiyatları ve bakım ücretleri hakkında genel bir bilgilendirme sunacağız. 

 

Porsche Bakım Fiyatları 

Porsche araçları dünyadaki hızlı araçlar arasında sayılmaktadır. Araçlarınızın aynı hızda kalması için bakım yaptırmanız da önemlidir. Yalnızca Porsche değil her marka için periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. Bakım işlemleri içerisinde her araç için su ve yağ gibi genel sistemlere bakılmaktadır. Ardından modele özel olarak donanımlara bakılmaktadır. Porsche bakım fiyatları konusunda bu nedenle tek bir fiyat belirtmek doğru değildir. 

Oto servis seçimi her zaman çok önemlidir. Porsche araçlarınız için yapılacak tüm işlemler de sizlere detaylı bir anlatım sağlanması gerekmektedir. Otolye oto servisleri bu noktada sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Araçlarınız için yapılan her işlem detaylı olarak anlatılır ve sizlere sunulur. 

 

Porsche Servis Hizmetleri 

Üst segment araçlar her zaman dikkat çekici olmasına rağmen korkutucu yanları da bulunmaktadır. Arızalanma gibi durumlarda yedek parça fiyatlarının yüksek olması nedeniyle, Porsche servis ücretleri gibi ücretler her zaman merak edilmektedir. Ancak servis ücretleri farklı şekillerde belirlenmektedir. Otolye oto servislerine getirilen her araç için ilk olarak arıza kontrolü yapılır. Eğer kaza durumu var ise kaza noktası incelenir ve yedek parça ihtiyacına bakılır. Kaza dışında bir arıza söz konusu ise arızanın kaynağı ve tamir işlemi gibi durumlar göz önünde bulundurularak Porsche servis ücretleri çıkartılır. 

Porsche servis ve bakım ücretleri kapsamında modele göre de değişiklik söz konusu olabilir. Özellikle Porsche Panamera bakım fiyatları kapsamında en çok tercih edilen araç olması nedeniyle büyük farklar görebilirsiniz. Bu durum tamamen donanım ve bakım işleminin uzunluğu ile alakalı olacaktır. 


 


Porsche Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

PORSCHE CAYENNE 3.0 BENZİNLİ 3.0 S HYBRID PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL ATF YAĞ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL DEVİRDAİM SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL FREN İKAZ FİŞİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL RADYATÖR SUYU DEĞİŞİMİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL V KAYIŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

PORSCHE CAYENNE 3.0 DİZEL 3.0 DIESEL YAKIT FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT