Mercedes

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Mercedes A180, Mercedes C180, Mercedes Vito ve tüm Mercedes Benz sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Servis, bakım, yedek parça gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Otolye'de otomobiliniz ile ilgili parça, bakım, boya gibi dilediğiniz hizmeti aratarak listelenen servislere göz atabilir, size en uygun servisi seçebilirsiniz. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak adına servis puanı ve yorumlama sistemi ile kolayca firmaları karşılaştırabilirsiniz. Online olarak firma ile görüşebilir, dilerseniz telefon numaraları aracılığıyla firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Otolye, aynı zamanda açık adres ve harita servisi ile anlaştığınız yetkili servisi kolaylıkla bulmanızı sağlar.

Mercedes Yedek Parça İhtiyaçlarınızı Otolye'den Temin Edebilirsiniz

Mercedes jant kapağı, Mercedes çıkma parça, Mercedes orijinal parça, cam filmi, döşeme, ses & multimedya, yağ bakımı, yol yardım & çekici ve Mercedes modelleri için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere Otolye'deki Mercedes servis ve yedek parça satıcılarından ulaşabilirsiniz. Şu an İstanbul'da Avrupa ya da Anadolu yakası farketmeksizin size en yakın yetkili servisleri bulabilirsiniz. Servis ve yedek parça yetkilileri ile Otolye üzerinden iletişime geçebilir, aradığınız Mercedes yedek parça fiyatlarını öğrenebilir; servis ve bakım için ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsiniz. En uygun fiyat avantajlarını yakalayabileceğiniz Otolye'de, seçtiğiniz servisin anlaşmalı banka ve sigorta şirketlerini de gözden geçirebilir, kampanyalı servislerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mercedes Arabanız İçin En İyisini Otolye'de Bulabilirsiniz

Otoye'nin en büyük oto sanayi olmasının avantajlarından biri de istediğiniz orijinal parçayı zahmetsizce bulabilecek olmanız. Satın aldığınız yedek parçanın aracınız ile uyumsuz olması ya da yanlış gelmesi durumunda 14 gün içinde iade edebileceğinizi de unutmayın. Güvenilir ve kaliteli hizmet veren Mercedes yetkili servisleri ve yedek parçacıları Mercedes araba sahipleri ile buluşturan Otolye'de firmalar için yapılan yorumları da okuyabilir, aracınız için en doğru adresle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

MERCEDES SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Mercedes Servislerimiz

AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Mercedes Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!